• Doprava

Nedělám to ráda, ale nedoporučuji. Zaplatila jsem si dopravu PPL na adresu (jelikož PPL PaRcelshop nelze zvolit, ačkoliv mají v nabídce). Zásilku mi doručila Zásilkovna, kterou bych si ani na adresu nikdy nezvolila, protože je to adresa do práce a kurýři Zásilkovny se většinou neobtěžují přijít nebo jezdí až po pracovní době. Takže to dopadlo tak, že mi zásilku uložili na výdejní místo. Kdybych si zásilku chtěla uložit na jakékoliv výdejní místo Zásilkovny, sama bych si tuto možnost zvolila v objednávce. Bylo by dobré respektovat zákazníkem zvolenou dopravu.

před tím žádné

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

z výdejny dorazila zpráva, že je zboží možno vyzvednout, ale druhý den ve výdejně nebylo

Objednávka:
    ID: 126079
    Vystaveni: 21.11.2022 07:21
    Variabilní symbol: 126079
    Forma úhrady:
    Převodní příkaz - Bonus sleva 1 % z ceny zboží bez DPH | Platba předem na účet. Obdržíte od nás podklady pro platbu. Bonus sleva 1% z ceny bez DPH. Zboží bude expedováno po úplném uhrazení fakturované částky.
    Objednávka nebyla klientem uhrazena, nebylo možné je vydat. Zboží je skladem.

• objednání nebylo doposud uskutečněno

Reakce obchodu Dedrashop.eu

Negativnímu hodnocení nerozumíme. Objednávka potvrzena 10.10.2022, zaplacena 12.10.2022, odeslána 14.10.2022 - vše ve smyslu obchodních podmínek, které zákazník odsouhlasil.

• Přecenění výrobků po nákupu
    • Nedostatečná komunikace
    • Delší dodací lhůta

Po odeslání a zaplacení objednávky přišel potvrzovací e-mail, který byl ještě v pořádku, v dalších dnech následovaly e-maily o změně stavu objednávky, kde již ovšem došlo k přecenění položek! Jedna položka zmizela, jedna byla zlevněna a dvě zdraženy. Na kartu byl vrácen přeplatek, který byl ale o 20 Kč nižší než cena položky, která byla odebrána... To vše bez mého souhlasu. Na můj email, upozorňující na nevhodnost a protiprávnost takového jednání jsem dostal odpověď, kde si obchod za svým jednáním stojí, s odkazem na aktuální ceny. Vzhledem k zanedbatelné škodě (20Kč) nemám chuť věc dále řešit, ale rozhodně nemohu nákup na tomto e-shopu doporučit.

• Keramická doza zajíc byla špatně zabalená.Byla jednou obtočená bublinkovou folii daná do velké krabice,takže mi přišla s rozbitým uchem.Dozu jsem nereklamovala protože to byl poslení kus.

Obchod má zboží jako skladem ale bohužel ho skutečně neměl a to mě velice mrzí a ani nebyly schopný se mi ozvat

• Objednané zboží deklarují jako skladem ale po objednávce ho teprve objednávají u výrobce

Nedoporučuji, arogantní přístup při řešení problému s dodáním zboží které mají mít skladem, dlouho jsem nezažil takový přístup.

• Vyhody nevidim zadne oproti jinym obchodum, zbozi objednano, doruceno ....
    • Zbozi dodano bez navodu,slozeni s datumy ktere se zdali jako prodle zbozo. Po kontaktovani tel.cisla ktere bylo uvedeno na fakture a dotazu mi pomalu div nebylo vynadano a malem poslano slovensky hovorici pani do prdele. U teto firmy urcite nikdy uz nic objednavat nebudu. Sama pracuji v obchode a nikdy bych si nedovolila takto se zakazniky mluvit.

Zboží bylo dle eshopu skladem ale expedováno bylo až na základě urgence po x dnech

• zboží objednáno 3.3.2020 dodnes 15.3. nedorazilo

handgel byl prezentován v nabídce "na skladě",ale dodnes nedododán,takže klamná informace a od obchodu žádná reakce,kdy tedy bude na skladě,obchodu nedůvěřuji,NEDOPORUČUJI

Zbozi uz melo dorarit. Bohuzel obchod nereaguje a zbozi nikde.

Objednala jsem si kulicku do varne konvice ( proti vodnimu kameni) KTETA ALE VUBEC NEFUNGUJE, kdybych tam dala dratenku na nadobi, vyslo by me to na stejno.

Poslali mi jiný výrobek a tak mne nyní čeká přes Heuréku složitý proces vrácení a druhý pokus...

Dobrý den
    Výrobek Vám byl zaslán takový, jaký jste objednal. Pokud ne, pak se za chybu omlouváme. Každopádně, pokud Vám výrobek z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost nám ho vrátit. Není potřeba to řešit komplikovaně přes Heureku, stačí ho zaslat na naši adresu.

• Objednala jsem si dva produkty,abych ušetřila na poštovném, ale každý produkt mi zabalili zvlášť a naúčtovali dvoje poštovné.

Reakce obchodu Dedrashop.eu

Dobrý den. Trochu Vaše negativní hodnocení nechápeme. U nás jste nakoupila zboží, které jste se rozhodla uhradit předem převodem z Vašeho bankovního účtu. Hradila jste tedy přesně tu částku, která byla uvedena na Vámi vytvořené objednávce. Zboží bylo vzhledem k jeho rozměrům zabaleno do dvou balíků, ale žádný doplatek na poštovné od Vás nebyl požadován.
    Hezký den.

• Revitin 365 došel 5.12.2016, spotřebujte do 13.2.2017. To se na mě nezlobte, zboží téměř prošlo dobou upotřebení.

Slibované slevy? Nevím kdy. Kvalita zboží viz výše popsáno.

• všechno došlo, ale byla to mírná ostuda. Nákrčník jsem dala mamince a po nafoukání po opření hlavy se vypustil :(( Ve sváru je centimetrová díra. Takže kupovat pouze pro svoji potřebu a nikomu nevěnovat.

• Nevím. Konkretní zboží jsem jinde nesehnala. Proto jsem zde nakupovala.
    • Nehorázně vysoký poplatek za službu zásilkovna. Službu hodně využívám i u jiných obchodů, ovšem za poloviční cenu. Uvažovala jsem o zrušení celé transakce

Obrovský vysoké poplatky. Konkrétně zásilkovna za 70 Kč !!!!
    Já už tady určitě nakupovat nebudu.

• -
    • -