• Doprava pouze Dpd strašně spatna komunikace a dlouhé dodací lhůty.

• Objednaný nosič doposavad nepřišel

• Slušná cena
    • Na produkt, který byl skladem jsem čekal 4 dny.

Nulová komunikace obchodu. Zrušena objednávka bez udání důvodů.

Zatím dívám 1 hvězdu. Špatně naúčtovali zálohu za baterii. Nyní šest dní bez odpovědi na dotaz. Pokud se podaří vyřešit, rád změním hodnocení.

• + zajímavé ceny
    - chybí fotky
    - chybí popisy, info, rozměry
    Filtr nepasuje, a proto jsem ho chtěl vrátit. Kvůli komplikacím s vrácením zboží ze strany obchodu jsem to vzdal. Raději se s filtrem nechám vyfotit.

Nezaslali ani nepřiložili fakturu k objednanému zboží. Osobní předání zboží bylo bez jakéhokoliv dokladu.

• Špatně spočítaná cena ( neumějí sečíst 2 čísla samozřejmě v neprospěch zákazníka ), nulová odezva na dotazy mailem a neuvedený zádný telefonní kontakt

Již zde nic nikdy nekoupím

První navyšíli poštovné o 400% a pak vůbec nekomunikovali.

• Vubec ne zvedají telefon
    • Klame zákazníka
    • výmluva

nedoporučuji protože nabízené zboží za nabízenou cenu zrušily z důvodu poškození ale ten samí den ho zdražily cca 700 kč tak to je asi něco špatně.

Nakoupil jsem z důvodu rozumné ceny.
    Objednal jsem náboj kola s ložiskem od firmy MOOG a přišla mi rozbalená krabice od firmy MOOG a v ní náboj kola s ložiskem od Korejské firmy ILJCEN. Bohužel jsem auto potřeboval, takže jsem smontoval a budu se modlit, aby to něco vydrželo. Zatím mi svítí kontrolky na ABS a ASP. Doufám, že zhasnou.
    Dodací doba tragická. Objednávku dostali v úterý ráno a další týden v pondělí jsem si ji mohl vyzvednout. Jednalo se o dodání zboží z Prahy do Plzně. Své v tom sehrála i zásilková služba Zásilkovna, která obdržela zboží ve čtvrtek odpoledne a do Plzně ho dovezla v pondělí dopoledne.
    V obchodě mi vyšli vstříc se sloučením dvou objednávek a zasláním v jednom balíčku, čímž jsem ušetřil na poštovném, ale to je asi jediné pozitivní co k obchodu DATREK mohu napsat.

• NEVÍ CO MAJÍ DOOPRAVDY SKLADEM A CO NE. Mají v tom chaos, na který doplatí odběratel (ale o toho tady jde až v poslední řadě, ne?)

zboží, které mělo být skladem
    proto jsem tento díl objednával(cena 420Kč vč.dopr.), nakonec skladem vůbec nebylo. Až po urgenci mi bylo dáno na vědomí, že k nim dorazí nejdříve 10.3.(objednáno 1.3.2017). Nakonec další upřesnění termínu až na 18.3. . Skutečně dorazilo 17.3.!!!! Náhradní díl, který je skladem!!!! Kdybych objednal originální díl přímo z USA na www.Rockauto za 7.8$ + poštovné, bylo by to rychlejší a cenově cca stejné.
    Díl jsem nakonec objednal od polského dodavatele (a do druhého dne za 520 Kč).
    Takže mi jejich díl bude ležet skladem a bude čekat na další upotřebení.
    Ale BACHA!!!!dodací lhůta u dílu řízení, který je skladem TRVÁ 17 DNÍ.
    DĚKUJI ALE OPRAVDU SI NEMOHU DOVOLIT NECHAT ZÁKAZNÍKOVI ROZEBRANÉ VOZIDLO TAK DLOUHO A TO JEŠTĚ U DÍLU, KTERÝ JE SKLADEM.
    N E D O P O R U Č U J I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• výdejní místo je úplně tragický, nepopsaný, na webu nemaj žádnej telefon.. nebrat

• Hrozne vydejni misto

• Ma prodejnu v Praze
    • Spatna kvalita zbozi i komunikace.

Slabota

• -skladové zásoby neodpovídají skutečnosti
    • -komunikace s obchodem nic moc

Po týdnu od potvrzení objednávky, jsem se sama musela dotazovat, v jakém stavu je má objednávka a zda je zboží vůbec skladem. odpověděli sice obratem, že se omlouvají, ale že zboží skladem není. Vůbec nebylo zřejmé, zda ho dodají později nebo už vůbec. Takže další zdlouhavé dotazování. Zboží již nebude a náhradní možnost mi nenabídli.

• Zboží bylo v době objednání označeno skladem u výrobce a pak se dozvím, že se nevyrábí. A když jsem dostal email, tak už na webu bylo zboží označeno jako nedostupné. Tak jsem objednal u jiného eshopu a pneu byla obratem!!!

Nevěřit na údaj Stav skladem.

• Rychlé dodání na odběrné místo.
    • Autobaterie byla dodána zcela vybitá!!
    • Nelze platit kartou.

Objednávka zrušena ze strany obchodu. Zboží nebylo skladem, i když na stránkách bylo uvedeno, že skladem je