• - nenašel jsem výdejné místo, na uvedené adrese se firma nenachází

Reakce obchodu Datrek

Dobrý den všem, a požádám vás kdo ještě nemohl najít výdejní místo, aby nám napsal na [email protected] nebo zavolal na tel.číslo 723222130.
    Děkuji Novák
    Tým DATREK

• podvod
    • nekomunikují

Reakce obchodu Datrek

Dobrý den, omlouváme se ještě jednou, opravdu se jednalo o chybu našeho zaměstnance, který zaslal špatný počet ks a opravdu mu trvalo velice dlouho dotáhnout tuto banální záležitost do konce.
    S pozdravem Novák

• Široký sortiment
    • Na stránkách, i v emailové komunikaci, chybí jakýkoliv kontaktní telefon. Ten jsem si musel počas čekání najít na internetu.

Máte-li zájem ze sebe udělat osla, přes celou Prahu si chtít vyzvednout zboží, na modré čáře u Letenského Náměstí zjistit, že pobočka firmy není NIJAK na domě označena, bez zvonku, natož chtít se někam dovolat, protože telefon prostě nikde uveden není, tak prosím - klidně objednávejte.

Když jsem si složitě na internetu vyhledal nějaké telefonní číslo a zkusil na něj zavolat, telefon mi byl položen s doplňující SMS "Nemohu hovořit, o co jde?". Odepsal jsem, že čekám dole u domu v souladu s emailovou dohodou v dohodnutý čas. Čekal jsem marně dalších deset minut - bez odpovědi. Stále na modrém pruhu, takže bych si měl zaplatit "parkovné", což je jaksi u osobního odběru zboží (cca 3 minuty?) poněkud nevýhodné. Odjel jsem tedy, protože jsem se nedočkal žádné zpětné vazby a za půl hodiny, co jsem byl už na druhé straně Prahy mi přišla omluvná SMS ve smyslu, že si kolega odskočil zřejmě na jídlo, ať vyčkám.
    Skutečně výsměch!

Označte si firmu na domě (zvonku), doplňte si telefon na Vašem webu a pak možná nebudou lidé za idioty jednoucí ZBYTEČNĚ si k Vám vyzvednout objednané zboží v domluvený čas!
    Já se raději už poohlédnu jinde.

Vážený pane Stoklaso,
    je mi velice líto, že jste ze sebe udělal osla a přehlédl poutač o rozměru cca 1,5m x 0,8m na plotu přímo před výdejním místem kde je uvedena jak otevírací doba tak tel.kontakt, nemám informaci od zákazníků, že nemohou najít výdejní místo.Velice se vám omlouvám, že jste musel čekat 10 min na modré zoně i když přímo před výdejním místem máme 2 parkovací místa pro zákazníky a nemohl jste najít zvonek, který tam opravdu není tak jak uvádíte a věřte, že mi je líto že jste vážit cestu přes celou Prahu, s koloegou jsem celou záležitost probral a příště se to již nebude opakovat.Ještě jednou se omlouvám za lidskou chybu.
    za tým DATREK s.r.o.

• Umístění v jiné provozně, aniž by to bylo jednoznačně uvedeno.

Dobrý den pane Suchomel,
    nevím kde je problém, ale do mailu vám přišlo:
    Dobrý den.
    Vaše zboží je připraveno k vyzvednutí na adrese provozovny Čechova 122/6, 170 00 Praha 7, a to každý pracovní den mezi 11 - 19 hodinou. Dnes od 16:30 -19h.
    Děkujeme Vám za objednávku a přejeme příjemný den.
    I na našich stránkách je vše v pořádku:
    tým DATREK s.r.o

• Nepřišel potvrzující e-mail objednávky ani vyrozumění o připravenosti zboží. Pak pouze telefonicky po urgenci.

Reakce obchodu Datrek

Dobrý den pane Skálo, tak na to koukám jako jelen co nám tady píšete ohledně potvrzujícího mailu.
    Vaše objednávka nám přišla :24.04.2016 neděle
    informace ohledně vyzvednutí vám byla odeslána:
    26.04.2016 úterý
    za tým DATREK

• Olovena zaloha na baterie je nesmysl... Nikde v zakone neni stanovena. Objednal jsem jinde bez zalohy a za stejnou cenu.

Reakce obchodu Datrek

bohužel naši dodavatelé nám účtují tuto zálohu a zákazník, který vrací starou baterku je tato služba zpětného odběru benefitem a nikde opravdu není dáno zákonem, že se musí účtovat tato záloha je to pouze záležitost obchodu.
    za tým DATREK

• výdejna od 10-12h pracovní doby je spíš k úsměvu:)

otevírací dobu budeme upravovat a to od 10-19h
    Za tým DATREK

• Prehlednost
    • Osobni odber
    • K cene baterie si uctuji vysokou zalohu 350kc

Tenro obchod jsem si vybrala na heurece, baterie byla nejlevnejsi s osobnim odberem v Praze. Vlastni nepozornosti jsem si nevsimla, ze k cene baterie si pricitaji poplatek 350 korun, ktery vam vrati na ucet v okamziku, kdy vratite starou baterii. Do emailu mi prisla faktura na cenu baterie a nasledne druha faktura s prictenymi 350 korunami. Vzhledem k tomu, ze nemam jinou baterii, tyto penize by obchodu vlastne zustaly, ponevadz bych nemela co vratit. S prihlednutim, ze se baterie daji vratit v odbernych mistech a jeste vam za to daji penize, mi jednani obchodu prijde nefer. Nejen, ze z nas vymami 350 korun, ale kdyz uz vam je vrati, za baterie opet ziskaji finance ve sbernem dvore. Nikdo jiny si neuctuje zadnou zalohu za baterii, tedy mi jednani obchodu prislo velmi nefer.
    Ihned jsem objednavku zrusila a ocenuji, ze byla stornace prijata bez prutah.
    Baterii bez poplatku jsem nasledne nakoupila v prodejne Cekl v letnanech, kde zadny poplatek nechteli a baterie byla za stejnou cenu (rozdil ca 6 korun).

Reakce obchodu Datrek

bohužel naši dodavatelé nám účtují tuto zálohu a zákazník, který vrací starou baterku je tato služba zpětného odběru benefitem.
    za tým DATREK

• uvádí že díl je skladem a byl jsem tím i ujištěn a po provedení objednávky ihned odpověď že položka není skladem....

Reakce obchodu Datrek

ano máte pravdu, jednalo se o poslední ks, který si objednal ten samý den ještě jeden zákazník a náš systém bohužel aktualizoval stavy 1x denně, nyní je vše nastaveno tak, aby se aktualizoval systém při každé přicházející objednávce. Děkujeme za podnět a recenze.
    Tým DATREK