Až nečekaně rychlé dodání, jeden den objednám, druhý den mám balíček doma :-) Díky moc !!!

Reakce obchodu DárkyHry.cz

děkuji vřele za krásné hodnocení na služby e-shopu DárkyHry.cz a je pro nás závazkem do dalších let.
    Velmi mne těší, že zavládla spokojenost s našimi službami od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Naši nabídku neustále rozšiřujeme - sledujte nás i nadále. U nás si každý přijde na své, od kreativní duše po milovníka společenských her či skládání puzzlí.

Přeji spokojenost s vámi vybranými dárky a těším se na viděnou na našich stránkách www.darkyhry.cz
    Ostatně, každý den si zaslouží někdo v našem okolí malou pozornost (svátek, narozeniny či výročí), pro každého se u nás něco najde.

• Rychlé vyřízení

Tým eshopu DárkyHry.cz

Velice rychlá reakce .Do druhéhodne doručeno.Skvělé!!!!

• Pružnost

• přijatelné ceny
    • rychlost dodání
    • nemají jasno v pojmu reklamace

Potřebovala jsem pro maminku na velikost obuvi 37 nesmeky. V obchodě DárkyHry.cz měli skladem velikost M, objednala jsem 2 páry. První pár byl vyzkoušený téměř hned, protože bylo zrovna venku kluzko. Po správném nasazení a absolvování cca 500 m začaly vypadávat hroty, žlutá kolečka se rozlámala, nesmeky se na obuvi přetočily do nesprávné polohy (gumy nepružily, pouze se vytáhly a nevrátily zpět - zřejmě zteřelé). V obchodě jsem reklamovala pouze tento vyzkoušený kus. Reklamace ihned uznána, vráceny peníze. Super. Asi po měsíci byl vyzkoušený i druhý kus se stejným výsledkem. Opět jsem reklamovala, opět ihned uznáno. Ve chvíli, kdy jsem se dotázala na vrácení poštovného, protože byla vyreklamovaná celá zásilka, začaly komplikace. Paní z obchodu se mě snažila přesvědčit, že se nejednalo o reklamaci, ač o ní sama psala, dožadovala se dalších fotek, zpochybňovala správnou velikost a nasazení, požadovala reklamační protokol a to i přes to, že reklamace obou párů nesmeků byla před tím uznaná. Po sáhodlouhém dopisování a zaslání zpětně reklamačního protokolu mi nakonec vrátili i to poštovné. Možná jsem měla jen smůlu...

Reakce obchodu DárkyHry.cz

děkujeme za rozsáhlou recenzi. Jen upřesním, že jsme se Vám snažili vyjít vstříc vyřešením situace ihned na dálku bez běžného zaslání produktu na posouzení. Tím, že jste nakonec při druhém kontaktování požadovala stornovat celou objednávku (tedy vrátit i poštovné), bylo nutné doplnit potřebné dokumenty k vyřízení celé reklamace. Proto po Vás byly žádány dodatečně dané formuláře pro uplatnění vyřízení reklamace. Dále pak i doposlání ostatních podkladů, jelikož u druhého páru nebylo úplně zřejmé co se stalo. Standardní postup při vyřízení reklamace. Vše musí být zdokumentováno a doloženo. Jak jste sama psala, vše bylo nakonec vyřízeno k Vaší spokojenosti.

Super rychlé dodání

• Fajn výběr

Vše v naprostém pořádku, výborná komunikace s dodavatelem.

Vždy rychlé vyřízení objednávky

Tým eshopu DárkyHry.cz

nakupovala jsem poprvé a jsem velice spokojená. Zboží bylo rychle doručené a dobře zabalené.

Dobrý den Báro,

Vše proběhlo vpořádku.

Tým eshopu DárkyHry.cz

Vše bylo vpořádku rychle doručeno snad se budou paním učitelkám líbit

Rychlé vyřízení.

• Super výběr

Rychlé dodání

Dobrý den Květo,

• Dobra dostupnost

Tým eshopu DárkyHry.cz

Do druheho dne balíček dorazil. Dobra komunikace. Kvalitni zbozi. Urcite si zase neco obednam

rychlost

Zatím nemohu hodnotit.Plachtu vybalím v letě.

Tým eshopu DárkyHry.cz

• Rychlé vyřízení objednávky.