• Bohužel kvalita zboží nestojí za nic...

Reakce obchodu DárkyHry.cz

děkuji vřele za krásné hodnocení na služby e-shopu DárkyHry.cz a je pro nás závazkem do dalších let.
    Velmi mne těší, že zavládla spokojenost s našimi službami od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Naši nabídku neustále rozšiřujeme - sledujte nás i nadále. U nás si každý přijde na své, od kreativní duše po milovníka společenských her či skládání puzzlí.

Přeji spokojenost s vámi vybranými dárky a těším se na viděnou na našich stránkách www.darkyhry.cz
    Ostatně, každý den si zaslouží někdo v našem okolí malou pozornost (svátek, narozeniny či výročí), pro každého se u nás něco najde.
    Tým eshopu DárkyHry.cz

Špatná komunikace

Dobrý den paní Trnková,

děkujeme za Vaši recenzi, rádi bychom věděli, kde nastal problém v komunikaci, že jste nám dala toto hodnocení. Vytvořením objednávky na našem eshopu jste byla informována o datu vyřízení Vaší objednávky asi 3x, včetně následného emailu. Dostala jste i informace o zabalení a odeslání zásilky. Včetně mailů od dopravce. Objednávala jste v neděli a zásilku jsme odeslali ihned v pondělí, na to že byl poslední týden před Vánoci Vám stihla pošta dodat balíček okamžitě v úterý do Vámi zvoleného Alzaboxu. Zásilku jste si nevyzvedla takže se nám vrátila a nyní probíhá proces vrácení dle obchodních podmínek. Z naší strany tedy bylo vše v naprostém pořádku. Od Vás jsme do dnes žádnou komunikaci neobdrželi, že by byl s Vaší zásilkou nějaký problém nebo na naší straně.

zbozi melo dorazit uz pred 3 dny a zatim nic, zadne info od prodejce ani prepravce

Reakce obchodu DárkyHry.cz

děkujeme za recenzi. Jen upřesníme informace. Objednávala jste 7.12. s tím, že jste si objednala zboží od společnosti Albi a Nekupto, které je na objednání. Tato informace byla u produktu, dále pak v košíku a i v potvrzovacím emailu. Datum vyřízení Vaší objednávky bylo 13.12.2023. My jsme tento termín dodrželi a dokonce jsme vyřídili Vaši objednávku již 12.12. Z naší strany tedy vše proběhlo v pořádku a dle slíbeného termínu. To že česká pošta v předvánočním shonu zdržela balíček v doručování a doručovala Vám ho až 15.12. bohužel neovlivníme, s tím se musí před Vánoci počítat, že se doručovací doba balíčků prodlužuje. Navíc doručování do Alzaboxů, kdy je také potřeba aby v těchto boxech bylo místo pro uložení balíčků. V tomto případě to byla ještě krátká doba.

Děkujeme za Váš nákup a doufáme, že jste se zakoupenými produkty spokojená.

Došel mi jiný produkt

Dobrý den pane Kudela,

děkujeme za recenzi, ale tuto informaci se dovídáme až zde, že Vám dorazil jiný produkt. Dle kamerových záznamů Vám bylo zabaleno přesně to zboží, které bylo v objednávce. Z hlediska expedice je to nemožné, jedině pokud by došlo k záměně balíčku a obdržel jste tak jedině balík jiného zákazníka. Ale to se očividně také nestalo. Samozřejmě ve všech případech je potřeba kontaktovat daný eshop a okamžitě s Vámi problém vyřeší. Je Vaší povinností si převzatí balíček zkontrolovat a případné nesrovnalosti okamžitě hlásit eshopu nebo dopravci. Nám jste se neozval. Takže pokud jste neobdržel to co jste si objednal, asi by bylo na místě nás kontaktovat. Můžete tak učinit na email nebo telefonicky a situaci ihned rádi vyřešíme. Děkujeme za pochopení.

Chybí kamínky na dodělání obrazu Benátek a nevím kde sehnat

Dobrý den Jarko,

tak jako pro všechny zákazníky - i pro Vás platí - neváhejte se nám ozvat, ať už telefonicky, nebo emailem. Vše vyřešíme k vaší spokojenosti a uděláme maximum, abychom Vám pomohli s chybějícími kamínky. Samozřejmě kamínky mají být součástí a mohlo se stát, že ve výrobě je nezabalili. Ihned řešíme reklamace a posíláme chybějící součásti. Ozvěte se.

Budeme se těšit na zprávu a přejeme za celý tým pohodový den.
    Tým DárkyHry.cz

Přišlo jiné zboží, než bylo objednané.

Reakce obchodu DárkyHry.cz

ještě jednou se omlouváme za chybu v expedici. Velmi nás mrzí komplikace s vaší zásilkou. Záležitost jsme společně řešili po telefonu a puzzle jste nechtěla vyměnit. Chyba nastala u dodavatele, který nám dodal jiné avšak podobný motiv a stejný název puzzle, stejné značky a velikosti. Chybu se nám v předvánočním shonu nepodařilo zaregistrovat.

Přeji pohodový den za celý tým DárkyHry.cz

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu, nýbrž přepravní společnosti.

• Nekvalitní balení
    • Nekorektní komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu DárkyHry.cz

vaše reakce nás velmi mrzí - nicméně se snažíme produkty balit tak, jak nám to povaha produktu dovolí a současně tak, abychom splnili podmínky přepravce. Na balení balíčků si dáváme velmi záležet, stejně tak na komunikaci vůči našim zákazníkům.

V tomto případě došlo k nepřevzetí zásilky z Vaší strany z důvodu podezření na poškození produktu. Nehledně na fakt, že jste nám oznámil, že ani netušíte jestli se jedná o náš balíček. Bylo Vám sděleno, že pokud se balíček vrátí a bude v pořádku, bude objednávka automaticky stornována a budou Vám vráceny peníze. A pokud máte zájem o tento produkt, ať si vytvoříte objednávku novou, že opětovné přebalení a poslání není možné, nebo za zaplacení nového poštovného, což se Vám nelíbilo. Krabice byla pouze pomačkaná, zboží uvnitř bylo v naprostém pořádku a dostatečně zabaleno. Jelikož se nejednalo o reklamaci přes dopravce, ale pouze důvod nepřevzetí, automaticky se zboží vystornovalo jako každá jiná vratka a peníze Vám byly vráceny zpět.

• levný

- dotaz spokojenosti na úplně jiné zboží, než jsem si objednala :-(
    - zboří dorazilo po 14 dnech, u urgence po 6 dnech na doručení, mi bylo odpovězeno, ať si zavolám na Balíkovnu, po urgencích na Balíkovně mi bylo sděleno, že musí reklamovat dodavatel, tedy dodavatel, že vyreklamují a další 4 dny se nic nedělo, najednou zázrakem dorazil a po 9 dnech i odpověděla Balíkovna na email :-)

Reakce obchodu DárkyHry.cz

děkujeme za hodnocení a mrzí nás celá situace, která se stala ze strany české pošty, nikoliv z naší. Od nás balíček odešel hned jak bylo možné. Ano bylo Vám doporučeno ať se prvně optáte na poště, protože se mohlo stát, že balíček nebyl pouze načten. Co se týče reklamace zásilky, tak se vyřizuje opravdu až při informaci, že je balíček ztracen a její řešení ze strany české pošty vždy trvá bohužel nejméně 30 dní. Více informaci bohužel dříve nedostaneme. V komunikaci s námi jsme Vám i rovnou nabídli řešení zaslání nového zboží. Kupodivu se ale nějak balíček nakonec našel a balíček Vám doručili. Za což jsme rádi.

Co se týče hodnocení spokojenosti, které Vám došlo od Heureky na jiné zboží, jsme předali dál aby si to opravili. To není v naší kompetenci a emaily nerozesíláme my. Děkujeme za pochopení. A doufáme, že i přes celou tuto zapeklitou situaci na nás nezanevřete a ráda u nás nakoupíte znovu.

Míša, Tým DárkyHry.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Ani z daleka se to nepodobá toaletnímu papíru.

Reakce obchodu DárkyHry.cz

děkujeme za hodnocení, škoda, že jste nebyl až tak spokojen se zakoupeným zbožím. Objednávka byla vyřízena ihned druhý den a vše proběhlo v pořádku. Vámi zakoupený toaletní papír k 50tinám vypadá přesně jako na fotce, kterou prezentujeme. Navíc se jedná o dárkové vtipné zboží. Nejedná se o několikavrstvý papír k použití, takže ano, je jiný než na jaký jste zvyklý.

Míša, Tým DárkyHry.cz

Balonky praskali sami od sebe.Uz nebudu z tohoto obchodu nic kupovat.

Reakce obchodu DárkyHry.cz

pro všechny naše zákazníky je k dispozici možnost reklamovat zboží - pokud je s ním něco v nepořádku. Snažíme se průběžně kontrolovat kvalitu dárků a her, které nabízíme. Bohužel, v nabídce máme přes 8000+ produktů a není v našich silách odhalit všechny ty, které nevyhovují našim standardům.
    Vaše zkušenost nás velmi mrzí - a přejeme vám vše dobré. Pokud časem změníte názor, budeme se těšit na vaši návštěvu. Uděláme maximum pro vaši spokojenost. A pokud pro vás můžeme cokoliv udělat, neváhejte se na nás obrátit.

• píchly

Reakce obchodu DárkyHry.cz

velmi nás mrzí váš komentář, za děravý nafukovací produkt jsme se již omluvili, bohužel se může při výrobě stát. Byla vyřešena okamžitá reklamace s objednáním nového kusu a zaslání k Vám. Jen se nám nedostalo reakce jestli vše přišlo v pořádku a další kus je také v pořádku.

Tým DárkyHry.cz

• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Nejedná se o hodnocení obchodu.

Zboží neodpovídá popisu v nabídce.Zboží mělo obsahovat cyklistické vtipy,skutečnost je nejapné desatero pro cyklistu,což je v mém případě až nevhodně vtipný dárek.Zboží bylo vráceno.

Reakce obchodu DárkyHry.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou reakci, jak už jsme společně komunikovali předem přes email. Veškeré informace a fotky obalu jsou u zboží správné. Jestli dodavatel změnil vnitřek obalu z vtipů na vtipné desatero, nám od něj nebylo řečeno. Popisek s touto informací tak byl u zboží již opraven. Byl jste první, kdo nás na to upozornil, vzhledem k počtu již zakoupeného množství tohoto zboží. Je nám líto, že i přesto jste zakoupené zboží neshledal jako zajímavý dárek pro cyklistu. Zboží bylo v pořádku řádně vráceno i z naší strany vrácení částky.

Tým DárkyHry.cz

Zboží nemá český návod a stránky, na kterých má být ke stažení, neexistují.
    Na výrobku je na první pohled poznat, že je to "čínský výrobek".

Krásný den,
    v prvé řadě - pokud vám cokoliv nefunguje - stačí se na nás obrátit s dotazem. Obratem bychom pro vás všechno dohledali a zaslali relevantní informace. Navíc u Vámi zakoupeného produktu je obrázkový návod.
    Co se týče "čínského výrobku" - v naší nabídce najdete řadu výrobků od různých výrobců - od českých i zahraničních, včetně produktů původem z Číny. Je na každém, co zvolí. Pokud jste byl s produktem nespokojen - máte právo jej vrátit v zákonem stanovené lhůte nepoškozený v původním obalu.
    Vaše hodnocení nás mrzí, ale děláme maximum pro vaši spokojenost. Více pro vás nyní nemůžeme bez dalších informací udělat.
    Tým DárkyHry

Zboží bylo doručeno včas a v pořádku, oba objednané výrobky jsou ale vadné, nefungují tak jak by měly, nesplňují svůj účel. Pokud nemůžete zaručit předpokládanou kvalitu zboží, nemohu vaše služby využívat. Cítím se touto objednávkou povedená. Došel mi zmetek.

zboží bylo v nabídce, objednávka potvrzena a druhý den ji obchod zrušil pro nedostatek zboží

Reakce obchodu DárkyHry.cz

omlouvám se, nicméně v důsledku skladové chyby jsme bohužel nebyli schopni daný produkt dohledat. I proto jsme vás okamžitě informovali emailem, a jelikož daný produkt nebyl skladem ani u dodavatele, byli jsme nuceni vaši objednávku stornovat.
    Ještě jednou se vám omlouváme a věříme, že na náš eshop nezanevřete.
    Přejeme vám příjemný den.
    Tým DárkyHry♥

• Objednala som tričko vo velkosti xl pre moju maminu a to tričko je uplne male ako keby to bolo S. Uplna nespokojnost cez internet človek sa už nemože spolahnut na velkosti označenia

Reakce obchodu DárkyHry.cz

pro reklamaci jste nás určitě mohla kontaktovat. O problému s velikosti se dovídáme až tady. Co se týče velikostí, u každého trička je uvedená velikostní tabulka, aby se zákazníci mohli dle ní orientovat. Ne vždy označení velikosti znamená to stejné jako v jiném obchodě. Navíc tyhle dámská trička jsou všechna uplého střihu a dlouhé, nemusí tedy XL velikost sedět přímo na XL v klasické konfekční velikosti. Vždy doporučujeme shlédnout tabulky a nebo se poradit. Samozřejme i v případě špatné velikosti máte v každém internetovém obchodě možnost výměny či vrácení. Poprosíme Vás tedy napište nám na [email protected] a dořešíme tento problém.

Děkujeme. Tým DárkyHry.cz

• ani neví jaké zboží bylo objednané, posílají žádost o hodnocení jiného zboží než bylo objednané

Reakce obchodu DárkyHry.cz

děkujeme za hodnocení, postačilo nám zaslat email s touto informací. Bohužel jsme na tento problém narazili až ted díky jiné zákaznici, která nám právě takový email přeposlala. Chyba je na straně Heureky, která tyto dotazníky zasílá, ne naše. Již je tento problém v řešení. Děkujeme. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Michaela (Tým DárkyHry.cz)