• Bohužel kvalita zboží nestojí za nic...

Reakce obchodu DárkyHry.cz

děkuji vřele za krásné hodnocení na služby e-shopu DárkyHry.cz a je pro nás závazkem do dalších let.
    Velmi mne těší, že zavládla spokojenost s našimi službami od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Naši nabídku neustále rozšiřujeme - sledujte nás i nadále. U nás si každý přijde na své, od kreativní duše po milovníka společenských her či skládání puzzlí.

Přeji spokojenost s vámi vybranými dárky a těším se na viděnou na našich stránkách www.darkyhry.cz
    Ostatně, každý den si zaslouží někdo v našem okolí malou pozornost (svátek, narozeniny či výročí), pro každého se u nás něco najde.
    Tým eshopu DárkyHry.cz

• rychlost dodání objednaného zboží

• Rychlá expedice objednávky

Velký výběr zboží

Dobrý den Mirko,

• Levné a pěkné věci
    • Nevím

Pěkné drobnosti za malou částku.Rychlé doručení.Nakupuji celkem často.

bez problemu

Tým eshopu DárkyHry.cz

• Velmi pestrá a zajímavá nabídka.
    • Příjemné ceny.
    • Rychlá komunikace a doručení zásilky.

Velice příjemný e-shop, maximální spokojenost!

• Rychlost. Kvalita zboží

Tým eshopu DárkyHry.cz

Vše v pořádku, velký výběr zboží, rychlé odeslání. Doporučuji.

Dobrý den Jano,

Dobrý den Evo,

Tým eshopu DárkyHry.cz

• Vše proběhlo v pořádku, rychlé dodání.

Tým eshopu DárkyHry.cz

• Rychlé vyřízení mé objednávky, dobře zabalené, rychlá expedice

Tým eshopu DárkyHry.cz

zajímavý sortiment na výběr, rychlé doručení, elegantní balení

• Vždy rychlé dodání

• Super rychlé doručení , komunikace s obchodem , ochota, kvalitní zboží
    • Žádná

Dobrý den Gabi,

Tým eshopu DárkyHry.cz

• výborné zboží jsem vyzvedla druhý den osobně.

Tým eshopu DárkyHry.cz

Zboží dorazilo v pořádku. Bude jako dárek, tak nemohu hodnotit, ale myslím, že se líbit bude.

Dobrý den Lado,

• Kvalitně zabaleno