• Čaje byly výborné
    • Čokoládové produkty mi nebyly doručeny - kůň, zahradnické nářadí a
    • Místo toho byla v balíku čokoládu tyčinka s čili- mohu vám ji vrátit.
    • Ani jste se neomluvili

Nesolidní

Aby v dnešní době nepřišla zpráva, že byla objednávka odeslána, navíc že se některé zboží asi vyprodalo a sami od sebe mi tam šoupnou něco jiného, no nevim... Zboží s ohroženou expirací znamená, že je měsíc či dva prošlé. Bonboniéry nejsou vůbec označené, ani složením, ani datem spotřeby, takže je sníme doma, sice mě nenadchly, asi smetené pralinky, které nikdo nekupuje, tím spíš je nebudu dávat jako dárek. Dostala jsem pod stromeček voucher, od eshopu slevu na první nákup, zpátky to posílat nebudu, ale příště objednám jinde.

• Skvělý čaj
    • Dlouho trvá než doručí
    • Špatná komunikace
    • Pokud platíte dárkovými poukazy neplatí doprava zdarma od 1000kč

• Špatně zabalené jedna láhev rozbitá vše od ní polité a zaleptané.

Zboží mi přišla polovina, přestože jsem ho zaplatila. Po opakované mailové i telefonické komunikaci to stále není vyřešené.

• Nákup za skoro 2000,- a nedostal jsem ani starou krabici, abych si to v něčem mohl odnést do auta. Prý šetří. Musel jsem si zajít do auta pro něco. Asi obchod vyškrtnu z playlistu. A to už tam nakupuju mraky let.

Trochu vyšší ceny

• Objednáno a zaplaceno 14.12.2023 a zboží s dodáním do vánoc vůbec neposlali.
    • 20.12. řešeno telefonem , ale pouze samé lži, že zrovna teď zboží odesílají.
    • Nedoporučuji nikomu u nich nakupovat, jsou neschopný nebo podvodníci, což teprv uvidím, zda-li vrátí peníze

• Žádná komunikace,jen oznámení o vytvoření objednávky

• Neschopny informovat o dodacím termínu

Na telefonický dotaz jenom lžou

• zboží nepřišlo, obchod nereaguje

Balíček odeslán rychle, ale stále nedorazil, takže nemůžu hodnotit nic....

• Jeden ze zakoupených produktů byl po době expirace

Dobrý den, paní Evo,

omlouváme se za komplikace. Zmiňovaný čaj nebyl po době expirace. Naše nová kolegyně omylem vytiskla starou etiketu. Čaj Yerba Maté Despalda - Ženšen, Citrónová tráva má záruku do 1.10.2024.

Darka company
    Tomáš

• Objednáno v úterý, eshop předal zásilkovně příští pondělí
    • Objednaný "jedinečný, bio" sypaný čaj obsahoval neobvykle velké množství prachové složky

Velice rychla komunikace i dodani. Kvalitni caje. Nicmene moc mi neporadili s vyberem a mam ted pul kila bezneho caje co neurazi ani nenadchne. Verim ale, ze maji i lepsi.

• Nelíbí se mi, že voucher v hodnotě 500 do hodnoty nakupovaného zboží, aby byla doprava zdarma od nákupu za 1000 Kč, Zboží mi nepřišlo čerstvé a je předražené oproti jiným e-shopům se srovnatelnými produkty.

• Našla jsem tam to co jsem hledala.
    • Neskutečně dlouhá dodaci lhůta.
    • Navic jsem urgovala telefonem.

Dobrý den Radmilo,

doufáme, že jste byla se zbožím spokojena.
    V předvánočním čase jsme expedovali stovky objednávek denně, proto mohlo dojít ke zpoždění Vaší objednávky, za což se ještě dodatečně omlouváme. Jako dárek od nás získáváte 20 Darka bodů do Vaší peněženky na další nákup.

Eva

Kávu moji klienti ohodnotily jako nevýraznou a fádní, obal předčil očekávání bohužel. Kávové zrn na můj vkus vysušené. Měním dodavatele zboží kávy na svém e-shopu a bohužel, tato značka nemá to co bych pro své klienty očekávala.

• Nekomunikuje, objednávka týden bez odezvy, nevím kdy dodaji

Dobrý den Luboši,

velmi se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Začátkem září jsme stěhovali firmu na novou adresu, proto došlo ke zpoždění v odeslání.

Pokud se zaregistrujete na našem webu, získáte za každý nákup bonus ve výši 5% z každé objednávky do Vaší peněženky. Tyto body můžete poté využít v další objednávce. 1 bod = 1 Kč.

Eva

• Bohužel dodaný čaj místo květů spíše obsahuje listy.

Reakce obchodu darka-shop.cz

vámi objednaný čaj Oolong - Nebeský květ, je polofermentovaný čaj Oolong s Klitorií ternatea. Osobně jsem kontroval velikost květu Klitorie v tomto čaji a květy jsou velké a velmi pěkné. Čaj jsme degustovali a je naprosto vynikajcí.
    Kvalita našich čajů je u nás na prvním místě.

Tomáš

• Zboží skladem, proto dobré dodací lhůty.

V jemně mletém kotvičníku mám i jemný písek. Proto se nedá konzumovat v nějakém pokrmu, ale musí se rozmíchat ve vodě, a nechat písek klesnout na dno... Jenom nevím, jak je možné, že je tento kotvičník kontaminován pískem? Reakce obchodu: Ještě si nikdo nestěžoval.
    Já bych očekával, že otevřou pár balení jemně mletého Kotvičníku a zkontrolují, jestli obsahuje i písek..