Obchod asi v pořádku, zboží bylo odesláno ale přepravní společnost vůbec nedodala.

Reakce obchodu Danaeshop

omlouvám se, zboží jsme expedovali 15.12.2022, přes Zásilkovnu.
    V Zásilkovně se jeví jako uvízlé na depu, nebo ztraceno.
    Škoda, že jste se neozval dřív, poslali by jsme znova a měl by jste to k Vánocům.
    Ještě jednou se omlouvám, budeme to řešit a dáme vědět.
    Ing. Rigáň

• Objednávka vytvořena v neděli a až v úterý okolo poledne mi volala paní, že požadované kusy nemají , tedy, že chybí jeden kus. To mě přijde v dnešní době dlouho. Měla volat hned v pondělí ráno. Takže takto si služby nepředstavuji a navíc žádná omluva .

Reakce obchodu Danaeshop

psali jsme Vám emailem, hned v neděli, neodpověděla jste.
    Ing. Rigáň

• Bych si ty objednané věci snad rychleji ušil, než dorazily

• Objednávka ještě nedorazila 5 dní po odeslání.

Reakce obchodu Danaeshop

zásilku máte už dva dny uloženou na poště, na Vaší žádost.
    Děkujeme za recenzi.
    Ing. Rigáň

• Objednala jsem si dva župany,jeden dosel v pořádku u druhého chyběl pásek.Kontaktovala jsem Vas slečna která mluvila slovensky me vysvětlila, že do obalu nevidí ale ze pásek okamzite odešle dodnes me nic nepřišlo.Jeste je to smutnější ze ten župan nebyl pro me ,ale pro známou,která jede do lázní proto jsem ji ten župan objednala.

Reakce obchodu Danaeshop

pásek jsme Vám odeslali, zkuste kontaktovat Vaší pošťačku, nebo kouknět do schránky, na oznámení o uložení zásilky.

• Neodpovídá velikost

Reakce obchodu Danaeshop

u každého produktu máme přesné tabulky velikostí.
    Máme i větší plavky, jako jste si objednala.
    Plavky můžete vyměnit za větší, nebo Vám vrátime peníze.
    Ing. Rigáň

• Kdyby uvedli, že výrobek byl výrobek v Polsku,nikdy bych to neobjednala: pyžama za cenu skoro 800 Kč...

Reakce obchodu Danaeshop

u každého výrobku je uveden výrobce.
    Pyžama Cornette, která jste si objednala, jsou nejvyšší kvality.
    Jestli s nimi nejste spokojena, máte možnost je vrátit.

• velice špatná komunikace
    • obohacují se na úkor zákazníka
    • nevracejí poštovné

Velice mne mrzí, že stále narážíme na obchodníky, kteří nerespektují Občanský zákoník, nechtějí vrátit peníze, které zákazníkovi právem náleží.
    NEDOPORUČUJI!!

Vážená pani,
    to co uvádíte je velice vážné obvinění, ale nezakládá se na pravdě.
    Peníze za poštovné jsme Vám poslali 28.2.2019, to jest minulý týden, na účet který jste udala v žádosti.
    Děkujeme za recenzi.

Po 3 dnech od objednani mi bylo sdeleno, ze neni k dispozici. Proste pozde

Reakce obchodu Danaeshop

objednal jste si v úterý večer 11.12.2018, ve středu dopoledne jsme Vás kontaktovali, že zboží se vyprodalo.
    Nabídli jsme náhradní řešení, ale jiné pyžamo jste nechtěl. Po dohodě s Váma, jsme objednávku zrušili.

• ZMATEK
    • ŠPATNÉ INFORMACE

V PROHLÍŽEČI E-OBCHODU JSEM VYBRAL 3 KS ZBOŽÍ - BYLO MI TEL. SDĚLENO, ŽE MAJÍ JEN 1 KS.

Reakce obchodu Danaeshop

na eshopu nebylo napsáno, že jsou skladem 3 ks stejného zboží - 3ks stejného pyžama pro kluka, ve stejné velikosti a barvě. Po objednaní jsme Vás okamžitě kontaktovali s tím, že je skladem poslední kus. Peníze jsme vrátili okamžitě, v den připsání platby na náš účet.

Velka nespokojenost!
    V pondeli jsem objednavala nocni panskou kosili pro ucel pyzamove party, ktera se mela uskutecnit v sobotu. Ve stredu, kdyz jsem volala mi bylo zajisteno, ze tato zasilka jeste do patku dorazi. Nasledne dny mi uz ani pro jistotu nikdo nezvedal telefon a v patek mi prisla zprava, ze mi balicek bude dorucen v pondeli..
    Netusim, jake maji zbozi, ale to uz se ani nikdy nedozvim, pac s timto pristupem, zde uz nikdy nic neobjednam!

Reakce obchodu Danaeshop

mrzí mě Vaše nespokojenost, ale dopravu nedokážeme ovlivnit. Někdy se prostě dopravci nezadaří a dodání trvá déle. Občas se to může stát, jsou to taky jenom lidi. Telefony zvedáme, nemáme důvod se zatajovat.
    Omlouvám se!
    Ing. Rigáň

• Obchod nabizi polske vyrobky,jak,je jiz uvedeno v nize napsane recenzi.Nehlede na to,ze zbozi je priserne predrazene,neodpovida kvalite.
    • Prislo mi zbozi v poskozenych obalech,i presto,ze jsem obchod zadala,at mi poslou zbozi POUZE V NEPOSKOZENYCH OBALECH.kdyz jsem napsala nespokojenost do emailu,trvalo to az na potreti,co mi laskave pan odpovedel tak arogantne,ze mu je vlastne jedno,jestli je budi doporucovat,ci ne.Navic mi napsal,ze jsem si zbozi musela poskodit bud sama nebo prepravcem.Coz neni pravda!
    • rozhodne nedoporucuji.
    • Vzdavaji ze zospovednosti

Rozhodne nedoporucuji.Zbozi je drahe a neodpovida kvalite,ale to je risk eshopu.
    Rozhodne na tomto obchodu jiz nakupovat nebudu

nekvalitní zboží za přemrštěnou cenu

Dobrý den p. Stejskal,
    jestli jste nespokojen se zbožím, doporučuji ho vrátit.
    Ing. Rigáň

Jednalo se o zboží ,které je pouze preposilano z nějakého polského internetového obchodu+ přirážka

Dobrý den, p.Pilar.
    Naše zboží není přeposílané ze žádného polského internetového obchodu, všechno máme skladem na Slovensku.
    Jestli jste se zbožím nespokojen, můžete ho vrátit.
    Ing. Rigáň

• Je to šunt!!! Material špatný. Ušité špatně. Knoflíky přišité jinou barvou nití..růžový overal černé nitě..prostě hrůůza..a předražené!!

• Žádné
    • Neaktualizovane stranky

Nic extra

Reakce obchodu Danaeshop

zboží jste měl dva týdny v košíku a pak jste potvrdil objednávku.
    Bohužel se zatím vyprodalo.
    Ing. Rigáň

• máte doručovatele českou poštu, balíček sice dorazil do Prahy, ale přepravce ho ztratil.

Doručovatel Česká pošta, jako jediný přepravce firmy. Jsou nespolehlivý, balíky soukromým osobám do ruky nedoručují, hází to rovnou na poštu bez informace, balíčky ztrácejí. Nevstřícnost, vulgárnost, ignorace zákazníka. Českou poštu jako přepravce nevolit!!!!

Reakce obchodu Danaeshop

mrzí mě Vaše nespokojenost s dopravou, omlouvám se za ní. Nicméně na sledování zásilky je napsáno, že se Vám pokusili 2x doručit zásilku, poslali 2x SMS a 2x maila o doručení, až pak to uložili na poště.
    Omlouvám se ještě jednou, ale ostatní přepravci jsou na tom stejně, záleží od člověka co to doručuje. S Českou poštou máme nejméně reklamací.
    Ing. Rigáň

Rychlost i způsob doručení super, ale poslali úplně jinou barvu zboží, aniž by mě informovali nebo se mailem zeptali. Přitom měla být daná barva skladem.

Reakce obchodu Danaeshop

poslali jsme Vám zelený overal, tak jako jste si objednala. Měli a máme jich dostatek na skladě. Jestli jste chtěla růžový, jsou jenom zelený a růžový, proč jste to ihned neposlala zpátky? Každopádně stále nám overal můžete vrátit.
    Ing. Rigáň

• nabízené zboží v eshopu nemají a potom ruší objednávky

rozhodně nedoporučuji

Reakce obchodu Danaeshop

omlouváme se, ale občas se stane, že se zboží vyprodá a přesto se dá objednat. Stává se to při posledních kusech, když máte dlouho zboží v košíku a váháte s objednávkou.
    Vždy ale nabídneme alternatívní zboží.

• Není pružný

Vybrat si úplně jiný obchod

Reakce obchodu Danaeshop

ráno jste si objednal zboží, bohužel už nebylo skladem. Občas se to stane, když jde o poslední kusy.
    Po obědě, po přijetí platby, jsme Vám peníze ihned vrátili.