• Objednány 3 ks dorazil jeden...
    • nereagují na email, messenger
    • telefoní číslo neexistuje
    • podvodník

• Spokojenost rychlé dodání.

• Rychlé a správně

Rychlé a správně přišlo zboží na daný adres.
    Po objednánu vsytke informace hned přišly na email. Zboží v pořádku, také jako opisné na stránce. Jsem moc spokojený

• Rychlost a dobrá komunikace

Reakce obchodu Daleo

velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi ;-)

zboží nefunguje

Reakce obchodu Daleo

velice nás mrzí Vaše zkušenost, ale nemáme od Vás žádnou reklamaci. Může se stát, že člověk v tom množství narazí na nějaký vadný kus, ale vždy se to dá řešit a to rozhodně jinak než recenzemi na heurece. Kdo nás sleduje tak ví, že jsme začli na nějakých 53% a poctivou prací to vytáhli na 93. Pak stačí zase dvě takovéto hodnocení a vypadáme jako neseriozní e-shop :(

• Rychlé dodání ,velmi dobře zabalené

• VELMI RYCHLÉ DODÁNÍ
    • DOBRÉ CENY

Reakce obchodu Daleo

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Snažíme se ;-)

Vaše Daleo.cz ;-)

• Velmi rychlá expedice,pečlivě baleno,mohu jen chválit a doporučit všem.

Naprosto spokojen s celkovým obchodem.

Reakce obchodu Daleo

velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi ;-)

Vaše Daleo.cz ;-)

• Velmi rychlé vyřízení a dodání objednávky.

Reakce obchodu Daleo

děkujeme za Vaši kladnou reakci. Jsme rádi, že jste spokojeni ;-)

Vaše Daleo.cz ;-)

fajn lidský přístup a rychlé dodání... doporučuji !

Reakce obchodu Daleo

děkujeme za Vaši reakci. Jsme rádi, že jste spokojeni. Snažíme se, aby bylo vše jak má být ;-)

Vaše Daleo.cz ;-)

• Nebylo vše,tím pádem vyhozené peníze

Reakce obchodu Daleo

děkujeme za reakci. Můžete upřesnit co Vám chybělo? Vše co jste si objednala jsme Vám i zaslali a vše proběhlo v pořádku. Smutné, že když máte problém nekontaktujete nás, ale píšete tady nepravdivé recenze !!! Netuším co Vás k tomu vede, ale přijde mi to dost nefér. Kdyby jste chtěla opravdu něco řešit, jsme Vám plně k dispozici.

www.daleo.cz

• Ochota super jednani ze zakaznikem.

Doporucuji Vsem.

Reakce obchodu Daleo

mockrát děkujeme za Vaše hodnocení. Neváhejte se na nás opět kdykoliv obrátit ! ;-)

Dobrý obchod.

Reakce obchodu Daleo

mockrát děkujeme za Vaše kladné hodnocení! ;-)

Přejeme Vám, ale i všem ostatním, vše nejlepší do nového roku a věříme, že i v roce 2024 Vám budou dělat radost zásilky od nás. ;-)

• Rychlost odeslání

Doporučuji, naprostá spokojenost, 3 dny před Vánoci jsem objednal zboží a přesto mi bylo bez problémů zabaleno, odesláno a doručeno!

Reakce obchodu Daleo

mockrát děkujeme za kladné hodnocení naší práce! ;-)

Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku a věříme, že i v něm se k nám budete vracet ;-)

Super!!!!

Reakce obchodu Daleo

Dobrý den, mockrát děkujeme za kladné hodnocení. Snažíme se co nejvíce vyjít všem vstříc a fungovat, jak se sluší a patří. Bohužel, jak e-shop delší dobu neběžel (když s tím bývalé majitelé, z osobních důvodů, nemohli pokračovat), tak to holt upadlo a vznikly po letech špatné recenze...je teď těžké hodnocení vytáhnout nahoru, ale myslím si, že se nám to pomalu daří...
    (když jsme to převzali, byli jsme na 50%)

Můžete se na nás spolehnout a tudíž věřím, že se to postupně bude odrážet i v procentech a hvězdičkách. ;-)

PS.: U nás platíte pouze jednu dopravu !!! Nejsme polský Marketplace ;-) Jsme normální český e-shop ;-)

DĚKUJEME !!!

Tomáš Marek

Sprchová hadice praskla po prvním použití

Reakce obchodu Daleo

velice nás mrzí Vaše zkušenost. Jsou věci, které samozřejmě neovlivníme a Vy jste zřejmě narazil na nějaký vadný kus. Místo psaní sem jste mohl napsat nám a my bychom Vám poslali kus nový. Běžně se nám to nevrací, takže bohužel jste měl smůlu, ale dalo se to řešit jinak než psaním na Heureku. ;-)

Jsme tu pro Vás.

Daleo.cz

DĚKUJEME !!!

Spolehlivost, rychlost.

Super

Reakce obchodu Daleo

Dobrý den, mockrát děkujeme za kladné hodnocení. Snažíme se co nejvíce vyjít všem vstříc a fungovat, jak se sluší a patří. Bohužel jak e-shop delší dobu neběžel...když s tím bývalé majitelé, z osobních důvodů, nemohli pokračovat, tak to holt upadlo a vznikly po letech špatné recenze...je teď těžké hodnocení vytáhnout nahoru, ale myslím si, že se nám to pomalu daří...
    (když jsme to převzali, byli jsme na 50%)

můžete se na nás spolehnout a tudíž věřím, že se to postupně bude odrážet i v procentech a hvězdičkách ;-)

DĚKUJEME