Takže, už nikdy více.. Na objednané zboží, případně na jakoukoliv informaci čekám již déle než dva měsíce. Možnost placení pouze online, dobírka nebyla možná. Klasicky takovéto obchody většinou nevyužívám, ale udělal jsem výjimku, zboží bylo za pár korun. A byla to chyba. Zboží nedorazilo, jenom mail s prosbou o hodnocení. No, tak tady ho mají. Telefon je pravděpodobně odpojený, nedá se dovolat, na maily nikdo neodpovídá...nechci dělat unáhlené závěry ale pokud existuje definice podvodného obchodu, tak je to právě tento. Půl hvězdy je udáno pouze z důvodu, že nelze zadat méně.

Je to téměř měsíc, objednavka zaplacena a zboží stále nedorazilo, telefon nikdo nebere, na e-mail neodepisuji.
    NEDOPORUCUJI

• Nic nedorazilo
    • Obchod nekomunikuje
    • Radsi to cele prodavaji na webtrh

9.8.2023 objednán depilátor. 15.8.2023 poslaán email s dotazem, kdy zboží dorazí, je 17.8.2023 a nemám zboží, nemám odpověd na email a na telefon se nedá dovolat. naštěstí to mělo být na dobírku

Vše proběhlo v pořádku

• nebyla potvrzena platba ze strany obchodu.

Bohužel chyběl návod jak vložit baterii do depilatoru, nebyl ani pospán v jiném jazyce

• Rychlost doručení

Zboží nefunguje, na maily nikdo nereaguje a telefon je již týden nedostupný

• Spolehlivý obchod doporučuji všem

• vše ok

Supr rychle dodani a za solidni cenu.

Kvalitní komunikace, dobré ceny, rychlé dodání.

• Pro mě do té doby neznámý obchod Daleo se stal velmi rychle spolehlivým a rychlým dodavatelem a prodejcem.

Líbí se mi, jak rychle obchod zareagoval na objednávku a odeslal ji. Určitě se tam ještě podívám.

• r

Místo svítící lampy mi přišly dva brousky na nože v úplně jiné hodnotě.
    Budu vracet

Zboží jsem objednal zaplatil okamžitou platbou číslem mojí karty penize měli ihned na učtu poté poslali email že zboží stornovali ihned jak jim penize přistali na učtu druhy den tel at jim pošlu jěště číslo mého učtu i když potrdily že penize mají na učtu to samé i v mych platbach odesláno vše v pořádku tvrdily po tel že penize vrátí což jsem měl pochybnosti do dnes nemam ani penize ani zboží takto se neobchoduje neduvěra prodavajícím tudíž nedoporučují

Zboží objednáno i zaplaceno, objednávka však byla obchodem stornována a částka vrácena na účet. Ztráta času.
    Na email nereagují.

• nevím, jak reklamovat zboží, žádná komunikace, zboží neodpovídá popisům. Už nikdy více.

u Fa nebyla žádná informace, jak zboží reklamovat. Absolutně nesouhlasí s popisem ani s obrázky

super