Pri vyzvednuti zbozi jsem zjistila, ze misto rukavniku prisla striska na kocarek. Reklamovala jsem to. Komunikace byla vyborna, zbozi mi pak bylo zaslano postou a neplatila jsem postovne jako omluvu za chybu. Prislo mi to prima, dekuji.

Reakce obchodu Dacha.cz

ještě jednou se omlouváme za menší zmatky a děkujeme že jste na nás nezanevřela :-). Pevně věříme, že se k nám znovu vrátíte, abychom mohli příští obchod zrealizovat bezchybně.. Tým Dacha.cz

• rychlost,ochta

Reakce obchodu Dacha.cz

Dobrý den Dano, děkujeme za vynikající recenzi a těšíme se, že nás brzy opět navštívíte. Tým Dacha.cz

Perfektní komunikace ze strany obchodu. Krátká dodací lhůta. Určitě si odtud zase něco objednám.

Reakce obchodu Dacha.cz

Dobrý večer Báro, mnohokrát děkujeme za skvělou recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byla spokojená, těšíme se na další spolupráci a přejeme příjemné dny. Tým Dacha.cz

• perfektní komunikace

Reakce obchodu Dacha.cz

děkujeme za vynikající recenzi. Od října probíhají na obchodě změny, které, jak věříme, vyústí ve více takovýchto hodnocení :-). Ještě jednou děkujeme a přejeme příjemný den. Tým Dacha.cz

• levne zbozi
    • zadne

Zbozi,ktere jsem chtela bohuzel nemeli.Komunikace s obchodem vsak byla v poradku.

• - kvalitní zboží
    • - obchod mi byl doporučen

- obchod mi byl doporučen, ožnost výberu místa odběru
    - dobrá komunikace, přehled o stavu objednávky
    - Ano
    - nemám přehled o kokurenci

• kvalita za rozumnou cenu
    • nevím o žádné slabině

Jsem s nákupem velmi spokojená, určitě se na tento obchod ještě v budoucnu obrátím.

• zajímavá nabídka

špatná kvalita balení - pošta balík poškodila

• Dobrý výběr zboží
    • přijatelné ceny
    • výborná sledovanost zboží od objednávky k dodání
    • ochotný personál

• Jsem ráda,že nemusím nakupovat jen on-line a ušetřím tak poštovné.....Kamenný obchod je super.

Doporučuji.....Velmi příznivé ceny a kvalitní značky.....Příjemná a vstřícná obsluha...Určitě jsem v obchodě nebyla naposledy a doporučila dál:-)

super komunikace.perfektní přehled o pohybu zboží.

Byla jsem velmi spokojena

• dobrá cena
    • dobrá komunikace po telefonu
    • dodací lhůta

Objednané zboží bylo doručeno v nejkratším možném termínu, nepoškozené a komletní. Moje první zkušenost s obchodem je veskrze kladná a doporučuji tento obchod i ostatním.

• Ochotu, laskavost, rychlost a kvalitu zb oží!
    • -

Ten nejlepší, každému mohu jen doporučit!

Nasla sem zde to co sem schanela jiz dlouho . Zbozi je za rozumnou cenu averim ze v budoucnu jeho sluzeb opet vyuziji.

• Jediný obchod, kde měli to, co jsem chtěla.
    • zatím jsem žádné nenašla.

Byl to jediný obchod, kde jsem sehnala co jsem chtěla.
    Jsem velmi spokojená s jednáním i dodávkou zboží.
    Osobní odběr a kontakt s prodavačkami hodnotím jako velmi pozitivní. Nakoupila jsem i další věci přímo v prodejně.
    Obchod má velký výběr zboží pro malé děti.
    Všem vřele doporučuji.

Velice vstřícný přístup prodejce. Né vše zboží, které jsem objednal nebylo skladem, ale byl jsem okamžitě kontaktován, informován o skladových zásobách a možnostech a jednoduše jsme se dohodli na vyhovujícím termínu dodávky. Děkuji a doporučuji všem.

• přehledný, dobrá cena
    • nevím