super komunikace.perfektní přehled o pohybu zboží.

Byla jsem velmi spokojena

• dobrá cena
    • dobrá komunikace po telefonu
    • dodací lhůta

Objednané zboží bylo doručeno v nejkratším možném termínu, nepoškozené a komletní. Moje první zkušenost s obchodem je veskrze kladná a doporučuji tento obchod i ostatním.

• Ochotu, laskavost, rychlost a kvalitu zb oží!
    • -

Ten nejlepší, každému mohu jen doporučit!

Nasla sem zde to co sem schanela jiz dlouho . Zbozi je za rozumnou cenu averim ze v budoucnu jeho sluzeb opet vyuziji.

• Jediný obchod, kde měli to, co jsem chtěla.
    • zatím jsem žádné nenašla.

Byl to jediný obchod, kde jsem sehnala co jsem chtěla.
    Jsem velmi spokojená s jednáním i dodávkou zboží.
    Osobní odběr a kontakt s prodavačkami hodnotím jako velmi pozitivní. Nakoupila jsem i další věci přímo v prodejně.
    Obchod má velký výběr zboží pro malé děti.
    Všem vřele doporučuji.

• Dlouhá doba než konečně se dozvím, že zboží není !???

Reakce obchodu Dacha.cz

Pěkný den, velice dbáme o to, abychom se zákazníky komunikovali v maximální možné míře. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně, píšeme průběžné e-maily, velice často zákazníkům i voláme a v čase distribuce jsou navíc informování SMS zprávou tak, abychom vše vyřešili k maximální spokojenosti. To si cení velká většina našich zákazníků.
    Jelikož nejsme schopni identifikovat, k jaké objednávce se vztahuje tato anonymní recenze, je těžké přesně stanovit, k jakému nedorozumění došlo. Pokud však neproběhlo vyřízení objednávky podle standardů naší společnosti, omlouváme se.
    Dacha.cz

Velice vstřícný přístup prodejce. Né vše zboží, které jsem objednal nebylo skladem, ale byl jsem okamžitě kontaktován, informován o skladových zásobách a možnostech a jednoduše jsme se dohodli na vyhovujícím termínu dodávky. Děkuji a doporučuji všem.

• přehledný, dobrá cena
    • nevím

super

Obchod bych doporučila pro velmi rychlé dodání a milou obsluhu.

• rychlost dodávky

možno doporučit

• Vyhoda pro mne je relativne kvalitni sluzby a blizkost obchodu kvuli vyzvednuti zbozi.
    • Obcas nabizi neco co nemaji, musi objednat od dodavatele, ktery nekdy zbozi jiz vubec nevede. Takto jsem rusila objednavku po vice nez 3 tydnech, kdy dodavatel zbozi nemel skladem. Tyto 3 tydny vsak obchod nekomunikoval, zadne aktualni info, musela jsem se pidit sama.

Pres drobne zadrhely stale doporucuji.

Hodnotím velmi pozitivní přístup a snahu

• -ušetřila sem v čase
    • -v ceně
    • -naprosto perfektni dostupnost(dopravni)
    • -Nevim nic o tom zda bylo by možne koupit věci(např.dětskou matrace nestandartnich rozměrů)?!

Byla jsem spokojena s:
    -obsluhou
    -časovou rychlosti vyřizeni objednavky
    -cenou
    -dostupnosti(i MHD!!!).
    Obchod doporučila by v každem připadě všem.

• V nabidce e- hopu je zbozi,ktere obchod nemuze dodat.jak se zakaznik dozvi po 14 dnech od objednani

• Máte dudlíky pro miminka, které se nedají skoro nikde sehnat :-)
    • ---

Jsem celkově spokojená.
    Obchod doporučuji.

• Obchod nabizi toho hodně podivejte se na stranky www.babyplace.cz a uvidite sami, obchod nabizi i slevny, to si většina rodiču přeje nejvic.

Kvalitni zboži podivejte se na stranky www.babyplace.cz

• příjemný a ochotný prodavačky

• přehlednost zboží
    • dobrá komunikace
    • nadstandartní služby
    • nemá

spokojenost
    Kočárek jsem si nechala uskladnit do porodu.. tak uvidíme snad všechno klapne a budu mít doma 1.2. to co jsem objednala

• dobré ceny
    • dobrá komunikace obchodu
    • horší přehled zboží - jeho uspořádání