• Vstříctný přístup , snadná domluva , plná spokojenost s výrobky.

• Velmi rychlé dodání.

Rychlé doručení, vše v pořádku

Dorucene ten samy den a vysla jsem z pochyby testem

Super rychlé dodání, vše v pořádku, dobře zabaleno, doporučuji.

Na obchodu jde nakupovat na heuréce. Což jsem taky udělal. Rychlé a jednoduché.

rychlost dodání, perfektní komunikace

• Rychlost dodání zboží

Rychlé dodání a kvalitní zboží

• Vše rychle a v pořádku :-)

• Rychlost odeslání zboží
    • Nechybí návod v češtině

• Zboží bylo nefunkční i po dodržení návodu

Vážený zákazníku,
    test na HIV, se kterým jste nebyl spokojený je jedním ze tří podobných testů, které používají národní specializovaná referenční pracoviště. Jedná se o výrobek kanadské společnosti BioLytical, a na náš trh je dodáván řadu let. Je samozřejmě registrován u SÚKL a má všechny potřebné evropské certifikace. Testy INSTi HIV jsou velmi spolehlivé (100% spolehlivost pro pozitivitu a 99,8% pro falešnou pozitivitu).
    S neprůkazností u těchto testů se setkáváme velmi zřídka, a v naprosté většině případů se jedná o malé množství vzorku krve v testovací kazetě. Neprůkaznost může být teoreticky působena i jiným důvodem (zdravotní kontraindikace), ale doposud podobnou zkušenost nemáme.
    Přeji Vám pěkný den.
    ing. Libor Svatoň - jednatel d-Health. s r.o.

• Německé antigenní testy, všude je jen Čína
    • Doba dodání zboží byla dost dlouhá.

Celkově doporučuji, současně též počítat s delší dobou dodání, tedy objednávat s předstihem.

• Už týden čekám na zboží. Balíček měl přijít pondělí 26.07. a pořad nic.

Vážená zákaznice,
    vaší objednávku jsme obdrželi 21-07-2021 v 23:32. Následující den byla v poledne předána přepravci.
    Viz: trasovací záznam od přepravce:
    22. 07. 2021 12:07:05 Příjem elektronických dat k zásilce.
    22. 07. 2021 12:07:10 Přiřazení trasovacího čísla externího přepravce: 3579821345.
    22. 07. 2021 12:41:06 Příjem zásilky na podacím místě DEPO, Praha 6, Ruzyně, U Silnice.
    23. 07. 2021 07:14:07 Příjem zásilky na expedičním depu Plzeň, Chebská 502/27.
    29. 07. 2021 10:22:15 Výdej zásilky příjemci.
    Proč vám to místo v pondělí přivezli až ve čtvrtek, to opravdu nevíme. Pokud by jste se na nás obrátila, určutě bychom to s přepravcem řešil. Rychlejší je samozřejmě se obrátit přímo na přepravce (trasovací číslo máte k dispozici v objednávce).
    Nejsme si vědomi nějakého pochybení na naší straně, kvalitu služeb přepravce nejsme schopni nějak výrazně ovlivnit (max ho přestaneme používat tak, jako jsme již několikrát učinili), ale konkrétně s tímto přepravcem (Zasilkovna) žádné větší problémy nejsou, a případné nedostatky s nimi řešíme poměrně rychle.
    Přeji Vám pěkný den.
    ing. Libor Svatoň - jednatel d-Health. s r.o.

• krabice se zbožím byla rozbalená, takže poněkud postrádám diskrétnost, nevěděla jsem co všechno je součástí balíčku- návody v českém jazyce chyběly u jednoho z testů. Testy jako takové jsou výhodou pro každého ,kdo se potřebuje otestovat to ano, ale velká nespokojenost s cestou od prodejce k zákazníkovi

Dobbrý den,
    pokud byla krabice při převzetí rozbalená - zásilku jste vůbec neměla přebírat. My bychom vám poslali zásilku znovu a s přepravcem vvyřídili. Samozřejmě nás Vaše negativní zkušenost mrzí, ale za přepravu zásilky odpovídá přepravce (pokud nevezeme sami). Pokud by jste to reklamovala, mohli by jsme na to přepravce upozornit, takto nemůžeme dělat nic. Veškeré naše zásilky jsou vždy baleny pečlivě. Chybějící návod je ale naše chyba a omlouváme se Vám. Všechny návody lze ale stáhnout u jednotlivých produktů na našem webu.
    Přeji pěkný den.
    ing. Libor Svatoň - jednatel

• Spolehlivost
    • Rychlost dodávky.

• když se ozví zodpoví otázky
    • možná změním hodnocení až mi po 7 dnech od objednávky dojde zboží
    • chat nefunguje témeř vůbec
    • dopravce který 3x napíše v 7.20 ráno , že zboží nebylo možné doručit

Reakce obchodu d-Zdravi.cz

velice nás mrzí Vaše negativní hodnocení. Snažíme se reagovat na veškeré dotazy zákazníků co nejdříve, ale dost často se jedná o odborné dotazy, které konzultujeme s odborníky v dané oblasti. V online komunikaci na chatu máme rezervy, víme o tom - je nyní poměrně složité najít někoho alespoň trochu schopného přímé odborné komunikace, usilovně na tom pracujeme.
    Většinu našich zásilek distribuujeme přes Zásilkovnu, máme s nimi poměrně dobrou dlouholetou zkušenost - ale občas se nějaký problém objeví. Vždy s nimi intenzivně komunikujeme a hledáme příčinu. Tak tomu je i ve vašem případě. Problém byl na expedičním skladě přepravce a zboží by jste měl zítra obdržet. Za komplikace se velmi omlouváme, i když to nejsme schopni moc ovlivnit.
    Přeji pěkný zbytek dne.
    Ing. Libor Svatoň - jednatel společnosti d-Health s.r.o.

velmi rychle dodani

Velmi rychlé dodání - odpoledne objednáno, druhý den doručeno.

Všechno v pořádku