• neexistující telefonní číslo

nedoporučuji

Do dnešního dne mně nikdo nekontaktoval o stavu objednávky, kdy mi bude doručena, je či není skladem .

• rychlé jednání

• Velmi rychlé obdržení zboží

• rychlost dodania

Na webu oznaceno zbozi jako Skladem a ani po 10dnech nedorazilo. Psal jsem dotaz na doruceni, zadna odpoved

Reakce obchodu CZMT.CZ

bylo Vám psáno hned po objednávce a odpověď na dotaz byla odeslaná obratem. Možná maily najdete ve složce hromadná nebo spamu. S pozdravem CZMT

• Cena, ale ak Vám to nedoručia tak je Vám na dve veci ... Asi preto majú také nízke ceny , lebo to ani nedoručia :)
    • Nemožnosť kupovať ako platca DPH, nekomunikácia, nedodržanie doručovacej adresy

Pokiaľ chcete niečo naozaj kúpiť tak tu sa nedočkáte.

Reakce obchodu CZMT.CZ

objednávka byla odeslaná hned po objednání a správně, protože jste si vybral Zásilkovnu, kdyby jste si vybral kurýra, tak by Vám šla zásilka na adresu. Zásilka se k nám vrací, protože jste si jí nevyzvednul, tak proto se ne nedočkáte. CZMT

• Zboží mi po deseti dnech ještě nedorazilo i když je zaplacené, reakce obchodu žádná...

Reakce obchodu CZMT.CZ

Vám se ještě jednou omlouváme. Po zrušení objednávky byla platba odeslaná zpět. CZMT

• Možnost vyzvednutí v zásilkovně

Spokojenost, uvidíme při případné reklamaci. Doufám ale, že k tomu nedojde.

Vyhovuje sem spokojená

• Aby ta stranka nesekala a menej reklam
    • Že stranka je cz bliskosti Slovendka
    • Vaše obiednavky su rok stare napr.doogee x5 max white a to sa mi pači

• Super rychle dodani vsetko v poriatku.Dopručam

Jsem spokojen

• Spolehlivý obchod.
    • Nevím

Doporučuji.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Můj první nákup v tomto obchodě a zároveň i poslední. Objednala jsem powerbanku, která byla volné vložena do slabé bublinkové obálky mnohem většího formátu, než byla krabička. Ta byla z jedné strany úplně celá zdeformovana, protože nebyla nijak zajištěna v obálce, zabalená do jakéhokoliv ochranného obalu a na balíčku nebylo ani upozornění, že obsah je křehký. Díky bohu, že powerbanka funguje.

Spolehlivost vstřícnost

• Dobrá cena
    • Mrtvá komunikace. Na emaily nereaguje, nebo po mnoha dnech. Nemají přehled jestli někomu odpověděli na dotaz. Nedokáží řešit technické dotazy. Chyby v parametrech telefonů na webu. Není telefonický kontakt.

Nejsou schopni poradit a komunikace vázne. Takže obchod na nic.

Na mnoho otázek jen jedna odpověď. A to, pošlete nám to.

Xiaomi telefony se nespojí s kdejakymi Bluetooth sluchátky. Přední foťák dělá zrcadlové fotky. Zadní kamera má přehozený stereo zvuk. Nedozvěděl jsem se jaké sluchátka si mám koupit, aby mi fungovaly. Nevím jakou rychlost karty telefon podporuje. Asi moc složité otázky, že?

• Koupil jsem si telefon a nikde jsem nevyděl činskou distribuci,na každý telefon by měli vypsat jaká je to distribuce, když jsem si prohlížel na udané www adrese tak jsem to tam nezaznamenal.

Měli by udávat jaká je to distribuce, při otevření balíků mě málem praštilo, měl jsem tam danou rozvojku na na asia nabíječku a krabička neměla žádnou oficiální nálepku telefon tím pádem byl otevřen..... když jsem ho zapnul,zkoumal jsem češtinu, čeština je 100% v pořádku funkce atd, nedoporučuji kupovat čínskou distribuci, porovnání mohou nést jiné důležité součástky než na evropskou normu, což je zásadité.( pracuji jako SMT mechanik ) kdy bych měl pochyby hned telefon vrátím ale už to tak nechám být. Při koupi telefon, se zeptejte jaká je to distribuce, radši si připlatím 500Kč víc než abych řešil pořád reklamace....