• byl to rychlý obchod
    • slabiny nevím,ale bohužel telefon přestal fungovat,musela jsme ho vrátit,tak jsme zvědavá jestli to bude bezproblémů

s obchodem žádný problém

• zatím o žádných nevím

dobrá cena za výrobek

Bezproblémový nákup. Lehké zpoždění způsobené zásilkovnou. Zásilkovně trvala přeprava zboží na její výdejní místo 3 dny (přitom vše v rámci Prahy). To ale není problém obchodu

• Cena, sortiment
    • Celkem malý sortiment zboží

Pokud vás zaujalo něco z toho, co obchod nabízí, kupte bez obav.

• Spolehlivost při jednání
    • Serióznost při jednání
    • Informační SMS od PPL dorazila kolem 9 hodiny, a doručovací okno je 11-13.
    • Jiní dopravci napíší, nebo kontaktují hned z rána, aby si člověk připravil dobirku.

Obchod je fajn rád jsem v něm nakoupil.

• Reklamace špatně dodaného zboží - folie na mobil vůbec nepasovala - telefonicky slíbena výměna folie, tu jsem vrátila i s požadavkem na výměnu nebo vrácení peněz na účet. Ani po mém dotazu na stav reklamace se už nikdo neozval. Vůbec nekomunikují. Bohužel.

Nenakupjte.

• Zboží přišlo poškozené, ale ne vinou obchodu. Po telefonickém oznámení mi bez řečí poslali zdarma jiný kus. To velmi oceňuji.

• Vyhodne ceny.
    • Nic.

Vyhodne ceny a kvalitni zbozi.

• Nízká cena
    • Nulová komunikace

Nedoporučuji. Nikdo nekomunikuje, výdejní místo neexistuje

• neni
    • nespolahlive

onicom zero

• spolehlivost,cena
    • nevím

spolehlivý obchod,komunikace,cena

• Možnost osobního vyzvednutí zboží
    • U některých položek dobré ceny
    • Nepříliš povedené stránky (málo filtrů, některé stránky nefungují, ...)
    • Nepříliš široký sortiment
    • Místo pro osobní odběr označeno zcela nedostatečně

Místo pro osobní odběr označeno zcela nedostatečně - místo aby na zvonku byl i název eshopu, tak je tam jen info o servisu/prodejně telefonů, i když eshop prodává i jiné druhy zboží... Navíc cesta do kanceláře kolem popelnic není nijak vábná. Fakturu jsem nedostal, jelikož prý zrovna nefungoval internet - prý že zašlou emailem - dodnes nic nepřišlo.
    Asi bych se nebál příště nakoupit znovu, ale můj vyloženě oblíbený obchod to nebude...

• ...pôvodne som chcel nakúpiť tovar cez Aliexpres, ale som plne spokojný s týmto rozhodnutím.
    • žiadne

rýchlosť a cena.
    volali mi ohľadom upresnenia dodania na Slovensko
    Obchod doporučujem

• Velký výběr zboží
    • Nízké ceny
    • Nevím o žádných

S nákupem jsem byla velice spokojená!

• Mylné informace o dostupnosti zboží

• přehlednost a jednoduchost (www stránek a objednávky)

• Možná má zboží, které už jinde nemají
    • Nedůvěryhodnost, špatná komunikace.

Daný produkt jsem už nenašel nikde jinde, tak jsem objednal. Nepřišlo ani potvrzení o přijetí objednávky, ani další den nic. Kontaktoval jsem je, zda evidují moji objednávku - bez odezvy.

Tak jsem ji raději zrušil. Na to už reagovali.

V době objednání navíc nepůsobila věrohodně ani úvodní stránka jejich webu. Byly tam nějaké nesmyslné kategorie v menu, jako by to bylo v rekonstrukci.

Každopádně za tu nulovou komunikaci už nikdy více. Jsem zvyklý, že e-shopy ihned informují o stavu objednávky a nenechají vás odejít jinam. Tady to bohužel nefunguje...

Netvrdím, že by objednávka pak dopadla špatně a uznávám, že jsem raději vycouval. Takže je to jen na vás.

• Cena hry a dostupnost osobního vyzvednutí v Praze.
    • Nic.

Spokojenost. :-)