• Ceny
    • Trochu delší doba doručení

Reakce obchodu czechcom.cz

Těší nás Vaše spokojenost. Časy dodání již pomalu zlepšujeme.

tým czechcom.cz

• Nízké ceny, rychlost doručení, doprava zdarma, dobrá komunikace
    • Nezjistil jsem.

Reakce obchodu czechcom.cz

Vždy nás potěší, když vše proběhne tak jak má. Děkujeme za Vaši objednávku i čas věnovaný recenzi.

tým czechcom.cz

• Výhodná cena a superrychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu czechcom.cz

Děkujeme Vám za kladné hodnocení i objednávku. Je skvělé, že dorazila tak brzy.

• Prodloužená záruka
    • Poštovné zdarma

Reakce obchodu czechcom.cz

Jsme rádi, že vybraný produkt dorazil v rychle a v pořádku. Děkujeme za Vaši objednávku.

tým czechcom.cz

• Dobré ceny ale to je tak vše
    • Dlouhá doba doručení

Už tak jsem objednával telefon s tím že přijde za týden což mi nevadilo, ale po tom týdnu mi přišel email s tím že nejsou schopni telefon do konce týdne doručit a že udělají maximum aby telefon začátkem příštího týdne doručili... Je tedy další týden úterý a jediné co přišlo je ať ohodnotím tento obchod... Pokud telefon nepřijde max do pátku, ruším objednávku. Viděl jsem že nejsem jediný komu se to stalo.

Reakce obchodu czechcom.cz

moc se Vám omlouváme za komplikace. Vyjímečně se nám může stát chyba přeprodáním zboží, neboť sdílíme sklad i s našimi sesterskými eshopy. Problém se pokusíme brzy vyřešit. Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že třeba někdy v budoucnu dostaneme příležitost naši chybu napravit.

• CENA
    • RYCHLÉ DODÁNÍ
    • NIC

• skvělé ceny
    • žádný

s nákupem jsem spokojená, zboží přišlo docela rychle.

Reakce obchodu czechcom.cz

Je dobře, že vše dorazilo včas. Děkujeme za objednávku i recenzi.

tým czechcom.cz

• Velký výběr zboží za super ceny

Reakce obchodu czechcom.cz

Vážíme si Vaší kladné odezvy a děkujeme za objednávku.

tým czechcom.cz

Jsem spokojený jak s pohotovou komunikací, tak s dodáním zboží, které bylo opravdu pečlivě zabalené.

Reakce obchodu czechcom.cz

Děkujeme. Jsme rádi, že vše dorazilo v pořádku a včas. Na balení si kolegové dávají opravdu záležet.

• Všetko bezchybne prišlo , ako treba
    • Pani v callcentre sa so mnov ochotne a odborne bavila ( mluvila)
    • Dlhšie to trvalo kým to dorazilo ,

Reakce obchodu czechcom.cz

Děkujeme. Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci. Rychlost určitě o něco zlepšíme.

• Spolehlivé jednání
    • Nejnižší cena

Reakce obchodu czechcom.cz

Vážíme si kladného feedbacku, ale hlavně Vaší plné spokojenosti. Děkujeme.

• Zboží doručeno v pořádku
    • Dlouhá doručovací doba
    • Není faktura

Reakce obchodu czechcom.cz

Děkujeme za Vaši objednávku a omlouváme se menší zpoždění. Chybí-li Vám doklad, který je vždy součástí balíčku,
    kontaktujte prosím kolegyně na zákaznické podpoře, rády Vám pomohou.

• Super ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu czechcom.cz

Těší nás, že jste s našimi službami spokojená. Děkujeme Vám.

tým czechcom.cz

• Dobré ceny, dobré zákaznické centrum, ochota, vstřícnost, organizace nejen doručení zboří zákazníkům, ale i od zákazníka v případě reklamace nebo vrácení zboží
    • To není nevýhoda obchodu, ale nevýhoda eshopů jako takových, když mají sídlo na druhém konci republiky. V případě, že zboží vyžaduje záruční servis je to u některých značek jako např. Xiaomi problém. Prodejen se zbožím této značky jsou v ČR stovky, ale servis žádný. Musíte do prodejny kde jste to koupil. Naštěstí mají u Czech.com výborný zákaznický servis.

Čínské chytré hodinky už bych si asi nekoupil. Krom toho, že nefungoval senzor tepu, nemají ani moc dobrou aplikaci a nekomunikují s telefonem a není na ně vidět, ale naštěstí mi obchod pomohl s vrácením vadného zboží, objednali svoz a vrátily peníze zpět bez průtahů.

Reakce obchodu czechcom.cz

Velmi si vážíme toho, že jsme Vám i v komplikované situaci mohli pomoci k Vaší plné spokojenosti.

Problém se může stát u produktu jakékoliv značky a servisní síť je u drobné spotřební elektroniky poněkud omezena. V těchto případech jsme zde pro naše zákazníky my. Rád předám kladný feedback kolegyním z reklamačního oddělení a zákaznické podpory.

tým czechcom.cz

• Rychlost, a super ceny proti Alza, Mall atd.

Reakce obchodu czechcom.cz

Děkujeme za Vaši kladnou reakci a jsme rádi, že jste spokojen.

• Ceny
    • Všechno ostatní

Zboží si nakupujete, nýbrž jen propůjčuje na dobu 12 měsíců, pokud nakupujute s "výhodou".
    Též jsem náaetěla, tak jsem zboží poslala zpět a do 5 dnů mi přišly peníze. Objednala jsem zboží znovu bez výhody, ale obchod už nekomunikuje.

Reakce obchodu czechcom.cz

v našem internetovém obchodě máte možnost nákupu i pořízení produktu formou služby - PaaS. Naší služby se však nemusíte vůbec obávat. Získáváte prodlouženou záruku, dopravu zdarma a možnost produkt v průběhu jeho životnosti vyměnit za nový. Služba má navíc i ekologický aspekt, kdy produkt, který Vám již neslouží bude buď ještě jednou uveden na trh, či ekologicky zlikvidován.

Podmínky máte podrobně představeny ještě před odesláním objednávky. Naše služba je zcela korektní a nemá jakýkoliv úmysl v podobě poškození zákazníků. Těší nás, že jste byla alespoň spokojena s rychlým vrácením Vašich prostředků.

• Nejnižší cena
    • Fajn komunikace
    • Poštovné zdarma
    • Delší doba doručení

Reakce obchodu czechcom.cz

Děkujeme Vám za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen, přesto na našich termínech dodání chceme zapracovat.

• dlouhá lhůta dodání

Cenově bezkonkurenční, ale musí se dlouho čekat na dodání.

Reakce obchodu czechcom.cz

Děkujeme Vám za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen, na našich termínech dodání chceme zapracovat.