nemám slov...

• Zboží vůbec nedorazilo, obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu CykloVB.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš názor na Heuréka.cz Omotávku, kterou jste si objednal, nebyla na e-shopu skladem to víte. V pátek budeme naskladnňovat a zasílat Vám na dobírku. Psali jsme Vám že musíte vydržet. CykloVB.cz

• Obchod neuvádza pravdivý stav skladu - tovar skladom je expedovaný viac ako 24 hodín po objednávke. U mňa to bolo 48 hodín.
    • Navyše je zákazník pri objednávke nútený vybrať dátum doručenia, ktorý obchod ignoruje. Dokonca je možné vybrat dátum v minulosti :-(
    • Keď som chcel objednávku zrušiť, pretože tovar nebol oxpedovaný ani po 24 hodinách, obchodník to ignoroval a oznámil mi, že objednávka je záväzná a bude ju expedovať nasledujúci deň. Tak som ho opätovne požiadal o zrušenie s oznámením, že ak bude zrušenie ignorovať, tak si vyrobí zbytočné náklady, nakoľko ja dobierku nepreberiem. Následne som dostal e-mail s oznamom, že som zaradený do zoznamu nespoľahlivých zákazníkov. To považujem za super službu, pretože ak by som zabudol na ich prístup a omylom si tam niečo objednal, tak mi to obchod zamietne a ušetrí mi ďalšiu negatívnu skúsenosť. :-)))

Vyhnúť sa tomuto obchodu na sto honov :-)))

• Na žádné jsem nenarazil
    • Nabízí zboží, které neprodává

Vyhnout se velkým obloukem...

• Skvělá komunikace, kolo bylo připraveno, seřízeno,nabídnut celkový pozdější servis, kdy je evidence kola dle objednávky, tudíž vždy servisman bude vědět, co kdy s kolem bylo,co se spravovalo ap.

Profesionální přístup, fér jednání, rychlá dodávka zboží, následný seervis kol, nejsou jen zprostředkovatelé prodeje kol, ale i profesionální návaznost.

• komunikace nemá žádnou úroveň.Osobní účet na stránkách firmy není funkční

Rozhodně nedoporučuji.Zboží došlo po třech tydnech aniž by mi bylo zděleno přdběžné datum dodání.S něčim podobnym jsem se ještě nesetkal za 10 let nákupú na internetu.

Reakce obchodu CykloVB.cz

Dobrý den pane, objednal jste si dva kónusy celkem za 134Kč, skladem jsme měli poslední kus a na druhý jsme čekali od dodavatele na naskladnění. Celé se to pak nesmyslně zdrželo. Váš účet není funkční, protože jste provedl objednávku jako neregistrovaný zákazník. K tomu, aby Váš účet byl funkční, je třeba se zaregistrovat a provádět objednávky jako registrovaný zákazník, jinak nebudete mít nikdy přehled o objednávce a stavu objednávky, protože nebudete mít tu možnost podívat se na historii objednávky a stav objednávky. Přesto děkujeme za Váš názor na heuréka.cz CykloVB.cz

• Rychlost dodání zboží
    • Velký výběr a přijatelná cena
    • Nic jsem nenašel

• příjemné jednání, rychlé dodání, bezkonkurenční ceny!
    • nevím o ničem, vždy jsem byl spokojen!

Co jinde nemají, má CykloVB!!!

Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Děkujeme za Váš názor na Heuréka.cz

• Je tu velký výběr za přiměřené ceny. Rychlé vyřízení obj.
    • ------------------------------------------

Určitě se rád vrátím.

• Dobré ceny
    • Spolehlivost
    • Mohl by být větší výběr sortimentu

Obchod bych určitě doporučil,slušné ceny a jednoduše,"funguje to"

• Široký sortiment, přehlednost
    • příjemné prostředí a jednání
    • žádné nevidím

Velký výběr, dodací lhůty a příjemné jednání.
    Proto vždy doporučuji dalším zájemcům.

Děkujeme za názor na Heureka.cz Vaše CykloVB.cz

• Servisní manuály a poradenství.

Kvalitní služby, kvalitní obsluha.

Reakce obchodu CykloVB.cz

Děkujeme za Váš názor. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami. . CykloVB.cz

• nenašel jsem žádnou

• Poslání zadní brzdy na reklamaci a žádná odpověd,teda nevyzvednutí si balíčku.Žádná reakce na sms ani na mail,vůbec nic.špatná komunikace neochota řešit problém.

Možná dobré zboží ale komunikace nulová, nesetkal jsem se stim.Nikdo neřeší reklamaci hlavně že je zboží zaplacené.

Reakce obchodu CykloVB.cz

Dobrý den, měli jsme krátkou dovolenou a ještě ty Velikonoce.....nyní....budeme se snažit situaci vyřešit co nejrychleji. CykloVB.cz

• region
    • žádné jsem nehledal:)

velmi kvalitní a odborný přístup.

• Pruznost
    • Nejsou

Vynikajici pristup k zakaznikovi,stabilni firma

• prehľadnosť,ceny
    • niekedy trošku slabšia komunikácia,niekedy trošku nesjoršie dodanie, niekedy asi nieje skladom to čo je vyznačené , že je skladom

odporúčam, niekedy síce treba trpezlivosť, ale celkovo v pohode. možno si toho zobrali na seba veľa a nestíhaju niekedy keď je veľa objednávok , alebo to chce len lepšiu organizáciu práce.Ale určite obchod hodnotím ako dobrý a nakupovať v ňom budem aj naďalej

Děkujeme za Váš názor. CykloVB.cz

• Žádné
    • je to podvod
    • nulová komunikace

naštěstí jsem neplatil předem
    kromě emailu, který potvrdil objednávku, vůbec žádná komunikace
    dejte si velký pozor, pokud se rozhodnete něco koupit

Reakce obchodu CykloVB.cz

Dobrý den pane, vysílač a magnet Sigma je již delší dobu nachystán na maloobchodě k osobnímu vyzvednutí, klidně se můžete stavit na maloobchodě . Již jsme si sami říkali, kde jste, že je objednávka dávno vyřízená a připravená k prodeji....V každém případě děkujeme za Vaší recenzi na Heureka.cz www.cyklovb.cz

• Vůbec žádné.
    • Pokud je někde uvedeno, že je zboží skladem tak je to pro mě signál

U tohoto internetového obchodu jsem provedl dva nákupy a u obou jsem byl obchodem odmítnut z důvodu nedosažitelnosti zboží ani u výrobce. Všechno mé objednané zboží bylo dle intern. obchodu skladem. Místo toho mi bylo nabídnuto jiné mnohem dražší s bonusem "slevy jen pro vás", která nebyla zdaleka tak velká jak u jiných inter. obchodů. Tento internet. obchod nikomu nedoporučuji, je to jen ztráta času a marného dopisování.

Reakce obchodu CykloVB.cz

Dobrý den pane, kola Leader Fox máme propojeny online se skladem dodavatele Leader Fox. Objednal jste kolo, kde byla systémová chyba, kterou jsme museli opravit, byla to věc IT za což se omlouváme, nyní vyřešeno. V každém případě děkujeme za Vaše hodnocení na Heureja.cz CykloVB.cz

velký výběr za výhodné ceny,možnost osobního odběru