• Přehlednost
    • České značky produktů
    • Nedodržení termínů
    • Rušení objednávek
    • Nekomunikace

Objednal jsem si z toho to obchodu po předchozím telefonickém rozhovoru, abych nenakoupil špatně. Potřeboval jsem duše a pláště na kola dětí. Pro jistotu jsem ještě do objednávky veškeré rozměry napsal, kdybych to v předchozím rozhovoru špatně pochopil, tak aby mi poslali to správné. Objednával jsem to ve čtvrtek s tím, že tam byl uveden přesný termín doručení, a to Pondělí. Musel jsem se však v pondělí nemile ušklíbnout nad e-mailem, který mě informoval: Stav objednávky: Zpracovává se. Tak jsem na ten email odpověděl a od té doby komunikace utichla zcela. Proto považuji objednávku za zrušenou a objednám jinde!! Škoda

• napsal jsem datum kdy chci zboží dodat a povedlo se.Tímto jste u mne vyhráli,nemohu čekat a nevědět kdy zboží příjde:-D
    • ne

Bezva obchod,lze i na dobírku,což je pro hodně lidí fajn.

Zboží jsem objednal,bohužel ještě nedorazilo.Obchod mě nedal ani vědět co se děje!!!

• Objednáte zboží před vánoci a na velikonoce možná dorazí....
    • Vůbec nekomunikuje se zákazníkem?????

V tomto obchodě již nikdy nic kupovat nebudu!

• Dobré ceny
    • Horší dostupnost kamenné provozovny

Pro Ostraváky možný tip na levný nákup.

• Přehlednost obchodu
    • Příjemné ceny
    • Špatná komunikace obchodu se zákazníkem.
    • Zboží nabízené "skladem" na skladě není ani 30 dnů od objednání.
    • Při zaslání zboží e-shop nabízí jediný způsob úhrady - dobírkou.
    • Málo výdejních míst.
    • Smutná je reakce obchodu na kritické připomínky (místo "Snažíme se vylepšit" čtete "V dnešní době lidé raději kritizují"

Nakupovala jsem zde poprvé, tak nechci dělat unáhlené závěry, ale po přečtení kritických reakcí dalších nespokojených zákazníků si svůj příští nákup zde raději hodně rozmyslím.

• přehled
    • žadné

hledané zboží jsem našel u vás

• Cena, rychlost, kvalita
    • Nemá

Cena, rychlost, kvalita

• Je poměrně blízko
    • Je to skoro dva týdny a nebyl jsem doposud vyzván k odběru zboží
    • I přesto, že mi e-mailem bylo zdělenou, že k odběru budu vyzván.

Je poměrně blízko.
    Je to skoro dva týdny a nebyl jsem doposud vyzván k odběru zboží
    I přesto, že mi e-mailem bylo zdělenou, že k odběru budu vyzván.

Nespoléhat se na něj.

• Dobré ceny
    • Rychlá doprava
    • Nenašel jsem

ok

• Dlouhá dodací doba.

• možnost volby termínu dodání...

• Zboží, které je dle e-shopu skladem po 14 dnech ještě nedorazilo.

• Zboží které nemá, nabízí skladem za dobrou cenu. Po mojí negativní reakci už alespoň u zboží uvádí dodání 1-2 týdny...

Nesolidní obchod, nedoporučuji.

• Mají zboží které jsem potřeboval.
    • Potvrzení objednávky,jinak nic!

Nedoporučuji!

Doporučuji,spokojenost

Reakce obchodu CykloVB.cz

Moc díky za Váš názor, v dnešní době si rádi lidé stěžují nežli chválí......Děláme co můžeme vzhledem na přetlak objednávek na e-shopu. Ještě jednou díky. CykloVB.cz

• Přijatelné ceny
    • Zboží, kde jinde nebylo
    • Nenašel jsem

Dobrý cyklo obchod

Také moc díky....CykloVB.cz

• Žádné
    • Mizerná komunikace se zákazníkem. Dodací lhůty. Chování majitele.

Objednal jsem si v obchodě košík na láhve, který byl označen "skladem". Vybral jsem obchod poblíž s osobním odběrem, neboť jsem jej chtěl mít na následující den, kdy jsem odjížděl na několikadenní výlet. Bohužel nebyl.. Čekal jsem tedy dál a následující čtvrtek, kdy přes ujištění obchodu, že jakmile zboží bude, dají vědět, se stále nic nedělo, jsem zboží opět písemně urgoval. Na to mi pan majitel docela drze odpověděl, že "zboží je na obchodě a KLIDNĚ si jej můžu vyzvednout." Bohužel v Pá od 17-18hod. Napsal jsem mu, jestli si mohu zboží vyzvednout dříve, suše odpověděl, že výdejní doba je pouze 17-18. Takže, u zboží skladem s osobním odběrem tohle. Ani náznak omluvy za způsobené problémy, vstřícnosti k vyřešení.. NIC. Toto byla již druhá negativní zkušenost, poprvé, když jsem si jel po předchzí domluvě vyzvednout zboží, prodal jej jinému zákazníkovi přede mnou!!
    Byla to moje poslední zkušenost s tímto shopem a výrazně jej nedoporučuji.

Dobrý den pane. Mockrát Vám děkujeme za Váš názor na Heureka.cz www.CykloVB.cz

• ceny
    • žádná reakce
    • komunikace zákazníkem

raději koupit dražší než čekat.
    objednal jsem si řazení 3.6.2015 do 12.6.2015 nebyla objednávka zpracovaná.
    Psal jsem mail,jestli bude objednávka zrealizována.nenapsali nic.
    Když jsem si pročítal recenze na tento obchod nevěřil jsem,že může mít tolik negativních komen.Za mě dávám 0%,raději ať si zruší e-Schop,když to nestíhá.
    Zapar dnů,tady napíše prodavajicí,že to měl skladem,že jsem si to nevyzvedl atd.....NEVĚŘIT A NEKUPOVAT.

• Nereagují

Uvádí zboži skladem a lžou protože to nemaji a dodnes nemají. Propstě podvod.

Reakce obchodu CykloVB.cz

Dobrý den pane, v době, kdy jste objednával zboží, tak bylo uvedeno datum naskladnění 11.5.2015 u dostupnosti . Děkujeme za Váš názor na Heureka.cz