• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Neaktuální stavy zboží na e-shopu.

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, moc se omlouvám. Měli jsme tu jinou velikost a špatně jsme to měli zalistované. Chyba je na naší straně a moc se za ní omlouváme. Cykloadam

• První zkušenost a hned rozpačitá. V nabídce zboží 'na skladě', které je přitom od dalších dodavatelů a až dva dny po potvrzení objednávky a zaplacení dojde info, že není dostupné. Nicméně peníze obratem vráceny zpět.

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, bohužel je mi to moc líto. Máme propojený sklad s dodavatelem a ten hlásil 4 kusy skladem, tak jsme na to spolehali. Když jsme mu volali, skladem nic neměl. Moc se za to omlouvám.

Už týden čekám na informační e-mail zda lípou si mohu zboží vyzvednout osobně na prodejně

?

• nespolehlivost

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, toto zboží na našich stránkách nemáme uvedeno skladem více jak 2 roky. I přesto, pokud to půjde rádi Vám uděláme top cenu (slevu) na jiný produkt.

• Obchod inzeruje zboží skladem, které skladem nemá.

Zásadní problém - obchod prezentuje na e-shopu zboží o kterém ví, že nelze objednat u velkoobchodu. A i dnes cca po týdnu je stále v nabídce na dotaz.
    Jinak nemůžu hodnotit, nic jiného jsem neobjednal.

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, kolo ovšem neprezentujeme, že ho máme skladem!-Což je zásadní rozdíl.
    To, že kolo máme na stránkách s dotazem na ,,dostupnost,, není nic špatného a je to standardní i u mnohem větších eshopu jako jsou třeba kytary.cz.
    Kolo nadále na stránkách zůstane a to už z důvodu porovnání s modelem 2019. Rozhodně ho nebudeme stahovat, či nějak měnit politiku. Nevím, zda tato recenze musí znít takto, jak se podala, ale budiž.
    Mgr. Petra Zemanová

Prezentujete něco, co nemáte.

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, kolo skladem máme. Ovšem ve velikosti 21" nikoli ve velikosti 17", ta byla správně uvedena na dotaz! U modelu 21.5" svíti SKLADEM. To jsme Vám říkali v telefonu. Recenze mě mrzí a je bohužel neoprávněná. S pozdravem Mgr. Petra Zemanová

Zmatecne jednani s prodejcem. Web.stranky nejsou aktualni, vznikaji zmatky a prodejce naslibuje to, co nasledne nedodrzi. Informace, ze kolo prijde slozene, jen sundana riditka uz povazuji za nejmensi “bolest”. Kolo prislo v krabici, jako puzzle. Diky CA uz nikdy...

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, poprové byl objednán produkt, jenž byl uveden na dostupnost, nabídli jsme jinou variantu a dali patřičný benefit.
    Pokud tedy bylo cokoli špatně, stačilo zavolat, ihned by se to řešilo.

Děkuji Mgr. Petra Zemanová Cykloadam

Zboží bylo uvedeno skladem, ale není k dispozici .

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, velmi se omlouvám. Kolo jsme sice měli, ale naším provozním nepořádkem jsme ho měli zalistované jako 19", ale skladem byla velikost 17". Je to chyba a za ní se omlouvám. Standardně se nám to nestává.
    David Adam - ředitel společnosti

• Komunikace a ochota na prodejně

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý večer, naše firma se snaží každému našemu zákazníkovi poskytnout maximální standard a komunikace mých kolegů v obchodě by měla být ta nejlepší. Od samého začátku firmy (tj. 20 let) si na tomto zakládám nejvíce. Vytáhl jsem si zvukový a obrazový záznam a neshledal jsem žádnou aroganci, či nepříjemné chování. Pouze to, že se v ten daný moment prodávalo více kol. Možná to zapříčinilo Vaši nespokojenost - nevím. Rád bych se dozvěděl tedy, kde byl problém, abych se jím mohl zabývat. Pokud Vás mohu požádat, napište mi, budu rád. Email na mě je [email protected] Pěkný večer přeji David Adam majitel společnosti

• Objednala jsem kolo a ve středu poslala peníze. V pondělí jsem stále neměla žádnou informaci ohledně změny objednávky, zda dorazily peníze v pořádku a pod. Tak jsem tam volala a bylo mi řečeno, že kolo ve středu dorazí. Ve středu nic. Znova jsem musela volat a bylo mi řečeno, že chyba byla na straně přepravce a že kolo dorazí v pátek. Zvláštní, že mi ale nepřišel žádný email, že kolo dopravci předali. Kolo v pátek opravdu dorazilo a ve čtvrtek mi přišel i email, že ho posílají. I když byli všichni na telefonu hrozně milí a ochotní, takto si komunikaci se zákazníkem v dnešní době nepředstavuji. Bohužel, protože jinak je obchod velmi sympatický.

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, to nás velmi mrzí.... Tato objednávka se nám opravdu nepovedla :( Láďa

• Slabý popis produktu, kolo bez pedálů, co to je?

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, Vašemu hodnocení nerozumíme.
    Kolo je standardně dodáváno bez pedálů, v popisu to je a i u výrobce je to v popisu.
    Kolo bylo převzato v prodejně, kdy se Vám prodejce věnoval a nabízel Vám je - standardně máme pedály za 199 a více korun.
    Bohužel, některé modely kol prostě pedály nemají rovnou od výrobce a jsou tak nabízena, za to naše firma nemůže.
    Je mi líto, že nám dáváte takové hodnocení, za které opravdu nemůžeme. S pozdravem David Adam

Cykloadam bohuzel neuznava 10% slevu pres Sphere card s oduvodnenim, ze zbozi jiz zlevnene je.

Zbozi je ovsem zlevnene jiz od distributora, tudiz sleva neni z marze prodejce. Prikladem budiz *konkurenční obchod*.
    Ti maji vylistovano s doporucenou maloobchodni cenou, ktere Cykloadam uz rika akcni nabidka a z ktere uz odmita dat Sphere slevu.

Doporucuji si na to dat pozor.

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Bohužel nerozumím Vaší kritice. Na našem eshopu i na webu Sphere Card je jasně uvedeno, že slevu na kartu není možné kombinovat s jinýmy slevami. U produktu je napsaná původní cena ( MOC ) - tuto cenu nám udává dodavatel a také vyčíslena sleva. U tohoto produktu je to více jak 35%, tudíž už není možné uplatnit další slevu.
    Hodinky nabízíme na internetu prakticky nejlevněji, levnější eshopy je nemají skladem.
    Doporučuji příště v případě nejasností zavolat nebo napsat a vše samozřejmě rádi vysvětlíme.

V případě že i přesto nejste s našim obchodem spokojen, napiště mi prosím e-mail na [email protected], hodinky si u Vás osobně vyzvednu a vrátíme Vám celou částku.
    Láďa - Cykloadam

• Klidně poslali jiné zboží. Bohužel zjištěno až po předání obdarované osobě.

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, ano víme o tom, kolega místo model 6.12 zabalil vyšší model 15.11 s hrudním pásem. Ihned po zjištění chyby se Vám snažil 3* ve dvou dnech dovolat, bohužel marně. V tomto případě opravdu stačilo zavolat a celá věc by se obratem vyřešila. V případě zájmu samozřejmě není problém hodinky na naše náklady vyměnit.
    Za komplikace se ještě jednou omlouváme. Láďa

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Část objednávky jsem vinou obchodu musel vrátit. Dodali jiné zboží než bylo objednáno.
    Zboží jsem do týdne odeslal zpět.
    Obdržel jsem slevový kupón na další nákup a potvrzení o přijetí balíku.
    Na peníze jsem čekal měsíc a přišly až po dotazu z mé strany.

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý den, děkuji za recenzi. Chyba je u mě jako majitele. Kolega mě včas informoval a je u nás standardní, že věci řešíme obratem. Bohužel mi tato platba utekla a moc se za to omlouvám.
    David Adam majitel

Zboží bylo objednáno jako dárek. Dorazilo v rozbalené a hodně poškozené krabici a sám produkt byl již použit. Takže místo dárku jsem akorát platila poštovné za poslání produktu zpět.
    Tento e-shop v žádném případě nemohu doporučit!

Reakce obchodu CYKLOADAM

Vaše nespokojenost nás velice mrzí. Pulsmetr byl objednán přímo od dodavatele a poté ihned odeslán. Bohužel jsem krabičku neotevřel, což byla chyba. Každopádně když nám od Vás dorazil pulsmetr zpátky, tak byl naprosto v pořádku. Ani ve Vaše dopise u zboží nebylo o poškození ani slovo. Opravdu stačilo po zjištění závady zavolat nebo napsat a ještě ten den by se situace vyřešila k Vaší spokojenosti.
    Mrzí nás, že nám nebyla dána případná šance problém vyřešit. Jako omluvu Vám na e-mail posílám slevovou poukázku na další nákup.
    Láďa

• 1. Obchod měl problémy s odeslání zboží pomocí nabízené služby PPL, nicméně o problémech mě neinformoval! Až po 1 týdnu od objednání jsem zavolal sám abych dodávku zaurgoval. Až po té bylo zboží odesláno.
    • 2. Objednal jsem si kolo v žluté barvě. Potvrzená objednávka byla na kolo v žluté barvě. Ve finále mi bylo doručeno kolo v ČERNÉM provedení !!! Jelikož to byl dárek a kolo přišlo místo slibovaných 2-3 dodacích dnů až po 10dnech, tak jsem již neměl čas kolo reklamovat a vyměňovat!!!
    • Z uvedených důvod VELMI NEDOPORUČUJI uvedený obchod nikomu dalšímu!

Reakce obchodu CYKLOADAM

Dobrý večer, velmi nás tato recenze mrzí. Bohužel jsem jako majitel o této chybě nevěděl.Nyní navrhuji, že k Vám kolega Majtán na začátku příštího týdne přijede, černé kolo si vyzvedne a přiveze nové žluté, které jste si vybrala v objednávce, to vše samozřejmě na naše náklady. Kolega Vás bude zítra dopoledne kontaktovat.

Ještě jednou se za komplikace omlouvám a věřím, že celou věc vyřešíme k Vaší spokojenosti.

David Adam