• podvodné jednání, obchod si nechal částku za zboží, které nedodal
    • žádná komunikace ze strany obchodu, ignorace zákazníka, nefunkční emailová podpora, telefonický kontakt neexistuje

Byla mi odeslána pouze část objednávky, moji několikanásobnou žádost o vrácení adekvátní částky za nedodané zboží obchod ignoruje. Telefonicky nelze prodejce kontaktovat, na emaily nikdo neodpovídá. Podvodné jednání, pokud se ani zde nedočkám reakce, předám celou záležitost právnímu zástupci. Objednávka 99791356.

Reakce obchodu Cyberix.cz

bohužel od Vás žádnou žádost o vrácení adekvátní částky neevidujeme. Dle Vaší recenze v rámci které uvádíte, že naše e-mailová podpora je nefunkční předpokládám, že posíláte své e-maily na neplatnou adresu. Správná adresa je [email protected].

- nabízeli zboží, které ovšem nemají,
    - bez předchozí domluvy mi poslali jiné zboží, které se mi ovšem nelíbí a nechci je, protože jsem si je neobjednala,
    - jejich řešení: já na vlastní náklady pošlu zboží, které mi poslali, aniž bych si je objednala, zpět a budu doufat, že mi alespoň vrátí peníze - tak to prý je podle občanského zákoníku správně...
    - komunikují pouze přes e-mail, nejsem schopná se domoci toho, aby se mnou někdo mluvil po telefonu - asi vědí proč!!

Reakce obchodu Cyberix.cz

pokud odstupujete od kupní smlouvy, náklady na vrácení zboží musíte uhradit z Vaší strany. Veškeré potřebné informace jsme Vám již poskytnuli po e-mailu, stejně tak jsme Vám nabídli i alternativní řešení.

• prišiel mi iný tovar
    • úplná ignorácia reklamácií

ak chcete reklamovať tovar, nedá sa nakontaktovať telefonicky na firmu, reklamovaný tovar musíte zaslať na adresu firmy, doteraz (po takmer 2 mesiacoch) nebola reklamácia vybavená, podpora nereaguje na e-mail

Reakce obchodu Cyberix.cz

pokud jste neobdržel obratem informace o dodání balíčku a dobropis na vrácení platby, tak bohužel Váš balíček neevidujeme. Zašlete nám prosím sledovací číslo balíčku na náš e-mail [email protected], abychom to mohli prověřit.

• Zboží stalo 134 a dopravné 185
    • Dost velký nepoměr

Dobrý den paní Kopejsková,

cena dopravy se odvíjí od hodnoty objednávky a dobírka se připlací zvlášť, viz sekce "Ceník dopravy". První slevová hladina na dopravu je 300 Kč a nad 1.000 Kč je doprava zdarma. Pokud zakoupíte v nejnižší hladině pod 300 Kč a ještě na dobírku, tak skutečně máte nejdražší možnou variantu dopravy, kterou nabízíme.

Pera jsou vyschlá - zboží je nepoužitelné.

• Prošla arašídova pomazánka 2 měsíce!!!!!
    • Neinformováni o prošlém zboží v kartě produktu

Sorry, chápu, že zboží bylo v akci, ale to neznamená, tě budete prodávat 2 měsíce prošlou potravinu. Dle mého to není ani legální, pokud na to nejsem upozorněn.

Reakce obchodu Cyberix.cz

ano, to je samozřejmě pochybení našeho skladu. Pošlete nám prosím fotografii produktu se štítkem spotřeby na e-mail [email protected] a vrátíme Vám platbu.

Objednano 1,2kg a dodano 0,9kg. Na upozorneni zadna reakce. Jde o drobne,ale alespon omluva obchodu by byla na miste.

Reakce obchodu Cyberix.cz

ve Vaší objednávce vidím zakoupený produkt "Bazén pH+ zvyšuje hodnotu pH, 1,2 kg" a nemáme informaci o tom, že by výrobce zmenšoval balení. Produkt by měl mít EAN kód 8714100178386. Mohl byste to prosím prověřit a případně nám zaslat informaci na e-mail [email protected], pokud evidujete jiný produkt?

Zboží mi bylo sice doručeno, ale jiné, než bylo v popisu a na fotce při objednání. Pouze podobné. Komunikace s obchodem strohá - jen sdělení, že je možné nerozbalené zboží vrátit. To je ale vzhledem k malé ceně zboží nerentabilní.

Dobrý den paní Urbánková,

u Vaší objednávky se jednalo o "BEL Family tyčinky vatové krabička 200ks", tedy o klasické vatové tyčinky. Vaše hodnocení 10% v rámci kterého jste ohodnotila veškeré naše služby od rychlosti expedice přes rychlost a kvalitu doručení jako naprosto nevyhovující s odůvodněním, že vatové tyčinky jsou jiné, to nám nepřijde rozhodně jako relevantní hodnocení našich služeb. Ale je to Váš názor. Nepoužitý a nerozbalený produkt můžete samozřejmě bez problémů vrátit v rámci 14ti denní lhůty.

• blbci
    • nefunguje

Reakce obchodu Cyberix.cz

pokud zakoupený produkt vykazuje jakoukoliv vadu, neváhejte postupovat dle našich instrukcí v sekci Reklamace.

Dlouhá čekací doba (15 dní)
    Nekomunikace

Reakce obchodu Cyberix.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel u objednávky vznikla tato prodleva pouze z důvodu chybného napárování platby (nebyl uveden z Vaší strany variabilní symbol), takže objednávka byla původně stornována z důvodu nezaplacení a nebyla vyřizována. Platbu jsme poté dopárovali manuálně dle Vaší informace a objednávka následně obratem vyexpedována dle avizovaných termínů. Pevně věřím, že Vaše budoucí nákupy se již obejdou bez komplikací.

Je to zmetek k ničemu. Žádnou sklenici to neotevře.

Reakce obchodu Cyberix.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost se zakoupeným produktem. Vaší vazbu předáme distributorovi zboží.

• Rychlost přípravy zboží k odběru.
    • Připraveno jiné zboží k odběru než jsem objednal.
    • Obchod nekomunikuje.

Byly připraveny jiné vatové tyčinky než jsem objednal a které byly také špatně inzerovány v eshopu na www stránkách, i se špatným vyobrazením. V pátek 14.1.22 jsem tedy zboží ve skladě v Horních Počernicích odmítnul převzít, protože nesplňovalo parametry objednaného zboží. Hned v pondělí 17.1.22 jsem psal na [email protected] žádost o vrácení zaplacené častky 869,-Kč zpět na kartu, kterou jsem platil přímo při objednání zboží z www stránek. Současně jsem poslal i potvrzení o nepřevzetí zboží i s razítkem přimo ze skladu. Pochybení je totiž na straně dodavatele. Do dnešního dne 19.1.22 se nikdo od dodavatele neozval. Žádám tedy o urychlené vyřešení tohoto připadu. Děkuji. Hertl

Reakce obchodu Cyberix.cz

zboží které jste si objednal je správné, výrobce nahradil produkt novým modelem a při výrobě už nepoužívá na tyčinku plast ale papír. Samozřejmě máte možnost produkt vrátit v rámci 14ti denní lhůty bez udání důvodu, kterou jste využil a bude Vám tedy samozřejmě vrácena platba.

• nespolehlivý termín dodání

Reakce obchodu Cyberix.cz

produkt jste si objednala 13.1.2022 v 17 hodin, zboží bylo odesláno dne 14.1.2022 (nejbližší pracovní den) a na výdejním místě máte produkt od 17.1.2022 (nejbližší pracovní den). Vše tedy proběhlo naprosto v pořádku z naší strany i ze strany přepravce jak bylo avizováno, nejspíš jste si nás spletla s jiným internetovým obchodem.

• Žádná výhoda neexistuje.

28. 11. 2021 objednáno a zaplaceno - objednávka č. 99779896.
    Dnes 3. 1. 2022 zboží nedodáno!!! Dotazy na nedodané zboží
    odeslány na [email protected] dne 4.12; 9.12; 21.12; 3.1. - bez odpovědi.
    Firma zboží nedodala, nekomunikuje a peníze si ponechala!!!
    Pozor!!! Neobjednávejte, neplaťte!!! Zřejmě se jedná o podvodníky,
    kteří vyberou peníze, ale zboží nedodají.

Reakce obchodu Cyberix.cz

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou, Vaše platba je vrácena na Váš bankovní účet.

• Produkt vrácen v zákonné 14ti denní lhůtě a už přes měsíc čekám na vrácení peněz. Žádná reakce na jakýkoliv z mých emailů. Ano, všechny emaily psány na [email protected]
    • žádná komunikace, doslova ignorování, peníze dosud nevráceny

Ignorování, neodpovídání na emaily, nevrácení peněz. Pokud bude někdo z obchodu reagovat aspoň na tohle hodnocení, je to obj. č. 99778053. Snad se dočkám vrácení peněz ještě letos.

Reakce obchodu Cyberix.cz

pokud Vám od nás nedorazila žádná informace, s největší pravděpodobností neevidujeme Vaší zásilku. Rád bych Vás tedy požádal o zaslání sledovacího čísla Vašeho přepravce na náš e-mail [email protected] , abychom mohli prověřit, kde se Váš balíček nachází.

• I když v obchodě bylo u všech položek napsáno skladem,na jednu se čekalo.Po týdnu jsem objednávku zrušil.

Reakce obchodu Cyberix.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Potvrzuji, že objednávka je v pořádku stornována na základě Vašeho požadavku.

• Velmi drahé poštové

Dobrý den paní Kadlecová,

cena poštovného se odvíjí od hodnoty zakoupeného zboží, od 1.000 Kč je doprava zdarma. Veškeré informace o cenách dopravy naleznete v sekci "Doprava" a samozřejmě jste předem informována o ceně dopravy i v nákupním košíku.

na zboží čekám již druhý týden, objednáno dne 26.11., zatím nedorazilo, obchod na e-mailové dotazy ohledně doručení nereaguje, (a ano dotaz byl poslán na [email protected])
    pouze po týdnu oznámení, že zboží bylo zarezervováno, proč zarezervováno, když bylo uvedeno, že je skladem ???

Reakce obchodu Cyberix.cz

Vaše objednávka již byla zabalena a expedována. Bude doručována s největší pravděpodobností nejbližší pracovní den zvoleným přepravcem.

• Zaplatila jsem objednavku bankovnim prevodem. Prisel e-mail,ze platba byla prijata. Zvolila jsem osobni odber v Hornich Pocernicich. Stale cekam (9den) na informaci,ze mohu zbozi vyzvednout. Na opetovne dotazy k objednavce bez jakekoliv reakce. Zrejme jsem naletela podvodnemu prodejci.

Reakce obchodu Cyberix.cz

omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Prověřovali jsme stav Vaší objednávky a zboží již máte připraveno na výdejním místě.

• Nikdo z obchodu s vámi nekomunikuje

Reakce obchodu Cyberix.cz

u Vaší objednávky vidím, že objednávka byla odeslána obratem a z Vaší strany bylo odmítnuto převzetí. Co se týká komunikace, tak po vytvoření objednávky je odeslán potvrzující e-mail, poté Vám dorazí ještě e-mail potvrzující zkompletování zboží a odeslání a následně Vás ještě přepravce informuje o termínu doručení. Pokud k objednávce vyžadujete nějakou další komunikaci, můžete nás kontaktovat na e-mailu [email protected].