• nemají zboží které anoncují

Reakce obchodu Cyberix.cz

Vaší objednávku vidím v pořádku doručenou a proto Vaší recenzi příliš nerozumíme. Případně nás kontaktujte na [email protected].

Obchod rozhodně nedoporučuji. Před třemi týdny jsem si zde objednal a zaplatil zboží a doposud nemám ani zboží ani peníze. Psal jsem na kontaktní emailovou adresu několik zpráv, ale neobdržel jsem jedinou odpověď.

Reakce obchodu Cyberix.cz

Vaše zboží bylo vráceno ze strany přepravce jako nedoručené. Případně nás kontaktujte na e-mail [email protected] jakým jiným alternativním způsobem chcete zboží doručit.

Rychlé dodání

Vše OK

vše ok, překvapila rychlost dodání zboží :-)

• ČT

• Neodporúčam platiť vopred, tovar neprišiel a na e-mail nikto neodpovedá.

Reakce obchodu Cyberix.cz

nutným předpokladem pro vyřízení objednávky při platbě předem je nutnost objednávku uhradit. U Vaší objednávky bohužel platbu neevidujeme a proto nebyla vyřízena. Pokud jste platbu odeslala například bez variabilního symbolu nebo se špatným variabilním symbolem, kontaktujte nás prosím na e-mail [email protected] a zašlete nám podklady k Vaší platbě. Případně překontrolujte, zda od Vás platba odešla.

• Zboží jsem objednala na začátku měsíce Ledna a dosud nedorazilo. Zato mi přišlo už dvakrát ,že mám obchod ohodnotit. Takže moje hodnocení zní: Úplná katastrofa!!

Reakce obchodu Cyberix.cz

Vaše objednávka byla již dávno k vyzvednutí a 15.1.2024 se nám vrátila zpět, protože jste si zboží nevyzvedla.

• Nedoporucuji - platba predem, zbozi nemam, nekolik emailu na [email protected], nikdo nereaguje, na tel je nemozne se s nekym spojit.

• Zboží zaplaceno, nikdo nereaguje. Jsou to asi pěkné.....

Zboží bylo doručováno na etapy postupně. Dobírkou. Poštovné bylo nenavýšené a rozdělené mezi všechny zásilky spravedlivě, což oceňuji.

• Skvělé

• Zboží při objednávání je skladem, ale v reálu přišel mail, že zboží není.

Reakce obchodu Cyberix.cz

přišel Vám e-mail, že zboží má prodlevu a nikoliv, že zboží není. Prodleva je způsobena z důvodu státních svátků.

• Objednala jsem si povlak na polštář a místo toho došlo prostěradlo. Na reklamaci nikdo nereagoval.

kontaktujte nás prosím na e-mail [email protected]

• I přesto že zboží bylo na skladě mě nebylo doručeno protože ho neměli.
    Peníze zpět také nemám. :((( .

kontaktujte nás prosím na e-mail [email protected]

• Vyhozené peníze

Za své peníze nic nedostanete

V obchode písali že tovar je skladom a potom po pár dňoch poslali že není skladom pred vianocami paráda

Reakce obchodu Cyberix.cz

ano bohužel v předvánočním období a nákupech na poslední chvíli se v ojedinělých případech může stát, že zboží již nebude dostupné

• žádná komunikace, zboží garantují, že je skladem, ale ve skutečnosti není, absence telefonního kontaktu

11 dní od objednání a zaplacení zboží stále nedorazilo. Obchod garantoval, že je zboží skladem s dodáním do druhého dne. Zboží z objednávky mělo sloužit jako dárek k Vánocům :( Nikam se nedá dovolat, všude jenom e-mail nebo automat.

• V případě reklamace při nedodání objednaného a zaplaceného zboží je problém

Obchod komunikoval vcelku dobře, vše proběhlo OK, ale když jsem reklamovala nedodání l ks zaplaceného zboží, obchod se odmlčel a i když je to týden, nemám žádné zprávy, jakým způsobem bude moje reklamace vyřešena.

• O žádné nevím.

Rychlé vyřízení mé objednávky,já jsem spokojená.