• Není manuál
    • Nejsou dobíjecí baterie

Nespokojen

Zboží je v roztrhaných krabicích, řádně nezabalené, jako by zboží již někdo používal. Nedoporučuji zde nakupovat.

• "Exspresní doručení"

Připlatil jsem si extra za expresní doručení. Při normálním doručení byla doručovací doba 7 dnů. Dnes je 6. den a stále nic.

• Doručili mně boty, každá byla jiná. Teď to reklamuji a čekém, jak to dopadne.

Zboží neodpovídalo objednávce. Plynové hořáky, ani kartuše neodpovídaly inzerovanému produktu, ani značce!

Poškozený obal včetně plastu v kterém je Powerbank a kabel.
    Powerbank byla nepoškozena.
    Žádný návod v češtině!!!
    Anglický je chybný . Power bank má dva výstupy nikoliv vstupy!!

Reakce obchodu venda

omlouváme se za chybný popis. Na základě vaší recenze jsme jej upravily. Powebanku nabijete a následně použijete vhodný USB port pro nabití vašeho zařízení.
    Pokud byste chtěl powerbanku vrátit, neváhejte nám napsat. Děkujeme.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nemužu ohodnotit když nemám zboží

chce to vyladit aby se posílaly otázky až kupuijící převezme zboží

Dobrý den Jaroslave,

objednávka již byla doručená viz. výpis doručovatele. Děkujeme za trpělivost.
    2024-04-02 Dodání zásilky. (73401 - Karviná 4)
    2024-03-28 E-mail adresátovi - blížící se konec úložní doby.
    2024-03-28 SMS zpráva adresátovi - blížící se konec úložní doby.
    2024-03-28 E-mail adresátovi - uložení zásilky.
    2024-03-28 SMS zpráva adresátovi - uložení zásilky.
    2024-03-28 Zásilka uložena na poště - provozní omezení Balíkovny. (73401 - Karviná 4)
    2024-03-28 Přeprava zásilky k Balíkovně.
    2024-03-27 Zásilka v přepravě.
    2024-03-27 E-mail adresátovi - zásilka převzata do přepravy.
    2024-03-28 Zásilka vypravena z třídícího centra. (70002 - DSPU Ostrava)
    2024-03-27 Zásilka převzata do přepravy. (50770 - Depo Jičín 70)
    2024-03-26 Obdrženy údaje k zásilce.

• Objednal jsem již více zásilek, ale nikdy jsem neobdržel fakturu až po urgenci. Při urgenci faktur za objednávky uskutečněné v týdenním odstupu mi byly zaslány faktury s čísly za sebou jdoucími, jak by firma během celého týdne nevystavila žádnou jinou fakturu. Na otázky jak to, že nezasílají doklady k objednávkám mi nikdy nebylo odpovězeno!

Dobrý den Pavle,

my jakožto Provozovatel zprostředkováváme prodej mezi Zákazníkem a Dodavatelem. My zabezpečujeme veškerý servis s odesláním a případnou reklamací. Fakturu vystavuje dodavatel zboží. Děkujeme za pochopení.

• U tohoto ochodu jsem zakoupila velkou tašku, která se nehodila tak jsem jí vracela za poštovné jsem platila 380 Kč a za tašku do balíkovny chtěl ochod 109Kč,ale aby obchod vyhověl zákazníkům kodem na vrácení zboží o to nemá zájem.Jsem velmi zklamaná neboť tato taška mě stála spousty peněz za dopravu.

• neseriozní,nekomunikuje,nezvedá telefony,nereaguje na email atd!

Reakce obchodu venda

na Váš e-mail jsme Vám odpovídali. V e-mailu se nachází i návod, který jste požadoval. Pokud e-mail nemáte v doručené poště, poprosíme zkontrolovat složku spam.
    Za komplikace se Vám omlouváme.

• žádná

naprostá spokojenost

zbozi doruceno na jine vydejni misto nez kam bylo objedbano

Dobrý den Danieli,

objednávku jsme doručovali na výdejní místo, které bylo vybrané.
    Fakturační adresa: Havlíčkovo náměstí 700/9 13000 Praha 3
    Dodací adresa: Lodžská 399/26 18115 Praha

Podle stavu ze 14.2. uložila Česká pošta (Balíkovna) balík v Alzaboxu na Praze 8. Pokud jste chtěl objednat jinam nebo došlo k pochybení ze strany dopravce, napište nám a budeme reklamovat. Děkujeme.

2024-02-19 Vrácení zásilky odesílateli. (50770 - Depo Jičín 70)
    2024-02-19 Doručování zásilky. (50770 - Depo Jičín 70)
    2024-02-19 Příprava zásilky k doručení. (50770 - Depo Jičín 70)
    2024-02-16 Přeprava zásilky k Balíkovně.
    2024-02-16 Odeslání zásilky zpět - adresát zásilku nevyzvedl ve stanovené odběrní lhůtě. (18115 - Praha 8 AlzaBox OC Odra)
    2024-02-15 E-mail adresátovi - blížící se konec úložní doby.
    2024-02-15 SMS zpráva adresátovi - blížící se konec úložní doby.
    2024-02-14 Zásilka uložena v Balíkovně. (18115 - Praha 8 AlzaBox OC Odra)
    2024-02-14 E-mail adresátovi - uložení zásilky.
    2024-02-14 SMS zpráva adresátovi - uložení zásilky.
    2024-02-14 Přeprava zásilky k Balíkovně. (19007 - Depo Praha 703)
    2024-02-13 E-mail adresátovi - zásilka převzata do přepravy.
    2024-02-16 Zásilka vypravena z třídícího centra. (22200 - DSPU Praha)
    2024-02-13 Zásilka v přepravě.
    2024-02-13 Zásilka převzata do přepravy. (50770 - Depo Jičín 70)
    2024-02-12 Obdrženy údaje k zásilce.

Baterie úplně k hovnu musel jsem nakombinovat s částmi staré Baterie aby to vůbec fungovalo strašný

Reakce obchodu venda

pokud baterie nefungují, napište nám prosím reklamaci. Děkujeme za pochopení.

• Není dodáván český návod.

Reakce obchodu venda

pokud Vám kolegové zapomněli přiložit návod do balíku velice se omlouváme. Návod naleznete zde https://www.venda.cz/file/1841.pdf případně video zde https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=97vTdCxBaQ0&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fcs.venda.cz%2F&source_ve_path=Mjg2NjY&feature=emb_logo. Děkujeme za pochopení.

Poškození kufr

Reakce obchodu venda

Vaše situace nás velice mrzí. Ale jak vidíme, reklamace Vám byla uznána. Peníze za poškozené zboží máte již u sebe.

Venda.cz

Zboží dorazilo nekompletní. Namísto 4 kusů balení dorazily jen 2.

• Komunikace, snaha ze strany obchodu.

Reakce obchodu venda

žádala jste o storno objednávky již ve stavu, kdy objednávka byla vyslána z třídícího depa přepravní společnosti.
    Objednávka byla odeslána dopoledne dne 26.1.2024 a vy jste o storno objednávky žádala tentýž den, ale v 19:33 hodin.
    To skutečně storno objednávky již nelze.. Omlouváme se.

Zde zasíláme data od přepravní společnosti -

2024-01-29 E-mail adresátovi - uložení zásilky.
    2024-01-29 SMS zpráva adresátovi - uložení zásilky.
    2024-01-29 Zásilka uložena v Balíkovně. (50052 - Hradec Králové ČEWO-NÁPOJE)
    2024-01-26 Přeprava zásilky k Balíkovně.
    2024-01-26 E-mail adresátovi - zásilka převzata do přepravy.
    2024-01-26 Zásilka vypravena z třídícího centra. (22200 - DSPU Praha)
    2024-01-26 Zásilka v přepravě.
    2024-01-26 Zásilka převzata do přepravy. (50770 - Depo Jičín 70)
    2024-01-26 Obdrženy údaje k zásilce.

Děkujeme

• Špatna komunikace

Balik s kufrem přišel cely poskepovany krabice byka potrhaná jsko by už byla jednou rozdelana a potrhaná
    Kufr je obrovský chtela hsem ho vratit nebo vynenit za menši ale protože je tak velký a KRabice byla poskozená. ŽadaLa jsem obchod o pomoc jak ho vrátit ale jen mi.napsalj at ho.poslu zpet
    Ale v čem to mi neporafily. Chtela jsem aby si pro nej poslali dopravu byvh zaplatila sle žadna odezva
    Jsem ZTP ale takto velky kufr v zadném pripade neuvezu protoze vhodim s vozitkem.

Reakce obchodu venda

mrzí nás Vaše situace. Pro výměnu, nebo vrácení zboží musí zákazník připravit balíček pro zaslání - aby se zboží přepravou nepoškodilo.
    Ve Vašem případě jsme již domluveni, že k Vám zašleme přepravní společnost, která balík vyzvedne. Na Vás je tedy pouze to, aby jste kufr pečlivě zabalila a předala přepravní společnosti.

Na webových stránkách jsou v popisu uvedeny rozměry kufru.

Venda.cz

Kamera má v popisu úhel snímání 170 st. ,ale doopravdy má asi 20-30 st., takže do auta je úplně na nic.