Absolutne bez potizi. Klidne bych do toho znovu sel.

• V klidu z domova

Dobré a pohodlné-doporučuji

Vybíral jsem ze spousty výrobků a zaujal mě tento protože má malou spotřebu.Funguje bezvadně až se nechce věřit kolik to vycucne vody vzduch je čistější a vovovotom to je

• dobrý výkon za slušnou cenu
    • celková spokojenost
    • návod k použití není přesný
    • na otočném kolečku jsou jen čísla,ale nikde není uvedeno, kolik % vlhkosti čísla ukazují
    • kráká přívodní šňůra

Počáteční komunikace velmi dobrá,dokázali nám i dobře poradit.
    Změnili nám však způsob dopravy,ale to už nám nikdo nesdělil.
    Obchod doporučuji

• výrobek byl nedostatečně zabalen

Reakce obchodu COOL-MARKET.CZ

Originál balení od výrobce - jako jakýkoliv domácí spotřebič (karton, polystyren, igelitový obal). Nic nedostatečného na tom nevidíme.

• Hlavní slabinou je doprava s Českou poštou (pokud funguje všude jako u nas), jinak je vsechno na 1*

• výborná domluva s dodavatelem
    • zatím nevím

výborný

Obchod nekomunikuje.Dne 14.1.2014 jsem objednal z nabídky odvlhčovač,objednávka potvrzena automatem.Na můj dotaz 24.1.2014 kdy bude objednané zboží doručeno jsem dostal odpověď,že asi v polovině února....

Reakce obchodu COOL-MARKET.CZ

Objednal jste model Sinclair CFO-20N. Tento model má výhradní dovozce od přelomu listopadu/prosince 2013 vyprodán a termín naskladnění je dle dovozce únor 2014, to bylo (i v době Vaší objednávky) také uvedeno u tohoto produktu na našem e-shopu! Pravděpodobně jste tuto informaci při objednávce přehlédl. I přesto v případě delšího termínu dodání informujeme zákazníky e-mailem. Tento e-mail k Vám z nějakého důvodu zřejmě nedorazil. Objednávku můžete kdykoliv stornovat.

PS: U každého produktu v našem e-shopu je jeho dostupnost uvedena!

• Rychlost, dostatek informací
    • asi nejsou

• jednoznačně rychlost dodání zboží a komunikaci

• obcho nevím prodavají klimatizace a tu si kupujete jen jednu.
    • zaruční servis jen jeden v ČR takže zasílat přes dopravce,po zaruce ??? to je otazka.

celkem dobry opřístup,ale to se pozna až neco budete reklamovat

Reakce obchodu COOL-MARKET.CZ

Záruční opravy ostatních výrobců (jiné značky než FRAL) - v drtivé většině si je v ČR (u domácích odvlhčovačů) řeší sám dovozce. Tzn., že reklamovaný výrobek absolvuje cestu zákazník -> prodejce -> dovozce (tam oprava) a poté zase zpět.

Záruční opravy FRAL - zašlete k nám -> oprava a odeslání zpět k Vám (velmi často v tentýž den). Viděl bych to spíše jako výhodu.

Pozáruční opravy - jakýkoliv chladírenský mechanik, ND dodáme.

Včera jsem před obědem objednal, večer mi přišla zpráva, že to převzala pošta a dnes před obědem jsem zboží měl. Výborný.
    Doporučuji.

• Doprava zdarma, skvělá komunikace
    • Na žádné jsem nenarazil

Po dobré komunikaci a odpovědích na mé dotazy zboží dorazilo rychle. Určitě doporučuji!

• Dodací lhůta 1 den. Perfektní komunikace. Dobrá cena.
    • Nevím.

Doporučení na 100 brko.

• Srozumitelně obchod vše popisuje.
    • Po zkušenosti, žádné slabiny obchod nemá.
    • Je velice seriozní.

V tomto obchodě jsem nakoupila náhodou.
    Vyhovoval mně podrobný popis výrobku.
    Po doručení výrobku jsem potřebovala něco poradit a bylo mně ochotně a okamžitě vyhověno.

• Nízká kvalita za vysokou cenu

Reakce obchodu COOL-MARKET.CZ

Úvodem je třeba říci, že Vaši recenzi na Heureku jste napsal (cca 14 dní po nákupu) aniž byste nás před tím o nějakém problému či nejasnosti jakkoliv informoval. Až na základě této recenze jsme kontaktovali my Vás a snažili se Vám pomoci. Uvedl jste, že výkon odvlhčovače jste vědomě poddimenzoval vzhledem k okolním podmínkám , proto nerozumíme Vašemu hodnocení - není chybou přístroje! Přesto Vám byla nabídnuta výměna za model výkonnější nebo vrácení peněz (a to i po uplynutí zákonné lhůty 14-ti dní) - bez odezvy, proto věříme, že jste spokojen a že šlo spíše o nedorozumění.

PS:V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat!

• dobrá komunikace

výborná komunikace,vstřícnost ze strany prodejce při řešení reklamace výborná,tímto děkuji za rychlé vyřízení reklamace a určitě Vás budu doporučovat

Reakce obchodu COOL-MARKET.CZ

Náhradní kolečko, rozlomené dopravcem, bylo zasláno obratem.

• Rychlost doručení.
    • Nejlepší cena.
    • Nevím

Z mé zkušenosti doporučuji.

• Seriozní jednání,nemám žádný negativní poznatek

Doporučuji ostatním kupujícím tento obchod.

odpovídající současnému trendu - kvalitní služby pro zákazníka