• Jedná se o pohodlný nákup z domova.
    • Myslím, že výrobek v této cenové kategorii, by si zasloužil lepší návod k obsluze odvlhčovače.
    • V polské verzi je uvedeno, že při nízkých teplotách dochází k automatickému odmražování a přístroj se může vypínat buď co 30 min. nebo při vyšší teplotě co 45 min v režimu defrost. To se český kupující z návodu nedoví a může to považovat/z neznalosti/ za vadu přístroje.

Po přečtení různých recenzí jsem se rozhodl pro koupi výrobku FRAL MiniDry 160,který mi vyhoval jak svým výkonem, tak cenou.
    Po objednání byl výrobek doručen do 2,5 dne a v pořádku.
    Zatím mi slouží tak jak jsem předpokládal.
    Doporučuji tento obchod ostatním, protože uvádí na svých stránkách jak základní parametry výrobku, tak produktový list a návod k použití. Zákazník tak získá kompletní údaje a to mu pomáhá při rozhodování ke koupi daného typu odvlhčovače.

Reakce obchodu COOL-MARKET.CZ

Odtávání je řízeno čidlem nikoli časově - je tedy velmi proměnné (v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti).
    PS: Návody jsou dle reálných vlastností zařízení (nikoli pouze překladem), proto v popisu odtávání přesný čas není.

• Zatím jsem žádné neobjevil

• Rychlost, Spolehlivost

Obchod je bezproblémový

• Rychlost komunikace
    • Dobrá zkušenost se značkou FRAL

Doporučuji, nákup je bez problémů

dobrá kvalita za příznivou cenu

• cena, rychlost dodání
    • nevím

• rychlost, spolehlivost, doporučuji

• Naštvalo mě že týden po objednání zboží se zboží prodává cca o 200 kč méně

Zatím jsem spokojen

• Rychlost dodání a cena zakoupeného zboží.
    • Nevím

Doporučuji tento obchod.Byla jsem spokojena. Rychlé jednání

• Rychlost-kvalita-ceny-komunikace
    • O žádných nevím!

Všem doporučuji nákup na tomto E-shopu!!!!!!

• Nevím o žádných

Zboží s výhodnou cenou

• Přehlednost, možnost si stáhnout návod k výrobkům, technická data, vstřícnost a ochota poradit

Doporučuji k nákupu!

• Odbornost personalu.

Obchod doporučuji

• slušná cena
    • nemá

nakupujte

• zkurv*ná česká pošta to se jeden vždy musím nas*at????!!!!

• Česká verze návodu k danému spotřebiči neodpovídá přesně původní verzi v anglickém jazyce. V anglické verzi je uvedeno, že spotřebič nesmí být umístěn v koupelně. Tato informace v české verzi chybí. Taková informace je však u daného spotřebiče jednou z nejpodstatnějších.

Lze doporučit

Reakce obchodu COOL-MARKET.CZ

Výrobek samozřejmě být v koupelně může, pozor je třeba dát na stříkající vodu a to kvůli elektronickým částem - toto upozornění v návodu naleznete! Doslovné překlady bez zamyšlení se nad podstatou věci neděláme :).

• Cena zboží.
    • Kvalita zboží.
    • Jednání obchodu.
    • Rychlost odeslání zboží.
    • Česká pošta

Obchod je spolehlivý,rychlé odeslání zboží.Večer jsem objednal do hodiny přišla faktura,druhý den ráno placeno převodem,tentýž den zboží odesláno poštou.Jediný nedostatek je možnost dopravy Českou poštou,zásilka podána jako balík do ruky, pošta se o doručení ani nepokusila a zásilku uložila na pobočce,ale to není asi vina obchodu, možná jsou na poště lemplové jen tady u nás.
    Co se týče výrobku, předčil moje očekávání v pokoji 4x4m byla vlhkost 70% za 2hod 55%, střední rychlost ventilátoru a v nádržce 1 litr vody.Hlučnost je v normě, při sledování televize rozhodně neruší, ale při spaní bych přístroj nepoužíval.
    Potřebujete-li snížit vlhko v bytě, koupí tohoto přístroje určitě neprohloupíte.

odporúčam