• Jsou i levnější obchody, ale cena ujde i tady

Při závěrečné kontrole nákupního košíku se ukazuje to co si tam dáte, faktura je, ale vystavená na jiné položky a ještě napočítané balné a tím pádem vyšší cena. Nejde o těch 16kč,ale o klamání zákazníků a když každý zákazník zaplatí 16 Kč nad to co si odsouhlasil tak je to asi zajímavá přidaná hodnota. Ano, po stížnosti volala pracovnice, že je ochotna vrátit 16kč,ale nejde o těch 16kč, ale o klamání zákazníka jako takové. Nepředpokládám, že jsem byl jediný kdo si připlatil a možná si zákazníci stále připlácí. Já už každopádně budu nakupovat jinde. Pozor na faktury!!

Vážený pane Čáslavko,
    Provedl jsem kontrolu vaší objednávky a neshledal jakoukoliv závadu nebo nepravost..
    Zachováme velice nízké ceny, ve vašem případě 99 Kč za barevnou tonerovou kazetu bez DPH) .
    Pokud u nás dopravné 4 ks tonerových kazet stojí 40Kč (ano, slovy čtyřicet korun českých..),
    jistě pochopíte, že kazety musí někdo do něčeho zabalit a za tuto službu si účtujeme balné 16Kč .
    Jen tak mimochodem, přepravní obaly-krabice také nejsou zadarmo.
    Přejeme vám hodně štěstí při nákupu u nejlevnější konkurence, pokud možno s dopravou zdarma a dárečkem navrch...
    Věřím, že to vaše tiskárna pochopí....

zboží je nepoužitelné - skončilo v kontejneru
    prodávají šunt

Reakce obchodu Compatible

Vážený pane Klimeši z Budějovic...
    TN-2220 kterou jste zakoupil je jedna z nejprodávanějších kazet s poruchovostí 1,4%.
    Je nám líto že jste nebyl spokojen, ale jakoukoliv reklamaci nebo email jsme od vás neobdrželi.
    Rádi bychom zjistili, co vás opravdu trápí..

Buďte si jist že prodáváme kvalitní zboží a to již od roku 1996.
    Recenze našich zákazníků to potvrzují..

V nabídce je doručení do výdejního místa 24 hodin, ve skutečnosti trvalo 5 dnů, než byl k dispozici zákazníkovi. Způsobilo mi to značné potíže a proto jsem si zakoupil kazetu jinde a tuto mám jako rezervní.

Vážený pane Hrzáni,
    Zboží jsme expedovali v nejbližším možném termínu po objednání (objednal jste 25.09.2019 22:31, expedovali jsme 26.09.2019 07:03).
    Napadlo vás že chyba může třeba být na straně "zásilkovny" .
    Tato recenze opravdu nehovoří o naší chybě...

Po vložení černého toneru začala tiskárna hlásit u dalších dvou starších neznačkových (do té doby ale funkčních !!), že jsou nekompatibilní s tiskárnou. Asi bych pochopil nějaké technické problémy při používání tonerů různých výrobců. Na info lince obchodu ale nebyla žádná ochota něco vyřešit nebo navrhnout rozumné řešení, dozvěděl jsem se jen to, že toner je v pořádku a že případná reklamace nejspíš nebude uznána. V diskuzích jsem posléze našel, že problém míchání tonerů jiných značek s těmito tonery nemám jen já...

Vážený pane Chmelíku z Hradce,
    Zakoupil jste běžné kompatibilní tonery černý a žlutý Samsung 406...
    Abych shrnul váš popis závady...Naše tonery (BK+Y ) jsou funkční ale ty staré (C+M) ve vaší tiskárně hlásí chybu. Vzhledem k tomu že pracuji v oboru od roku 1996, dovolím si provést diagnostiku závady na dálku následovně:
    Samsung provedl aktualizaci firmwaru tiskárny a vaše staré kompatibilní tonery (C+M) neumí s tímto novým firmwarem spolupracovat. Námi dodané tonery jsou osazeny nejnovějšími čipy a pracují bez závad.

Samozřejmě je možné že se mýlím..ale žádný toner jste k reklamaci nezaslal a po telefonu opravdu reklamace řešit neumíme.
    V případě chyby na naší straně hradíme i přepravní náklady zaslané reklamace.

Kazeta nefungovala netiskla na části papíru. Vyjádření technika chybná OCP přičemž se jedna o novou tiskárnu kde všechno funguje tak jak má s ordinálou kazetou. Všechno nahrané na videích i tak neuznaní reklamace. Nedoporučují

Vážený pane Vorčáku,
    Zakoupil jste pouhý zásobník toneru, který sám o sobě netiskne ale pouze transportuje toner. Po vložení tohoto zásobníku do tiskárny z něj tiskárna postupně odebírá toner a transportuje ho do jednotky válce, která následně generuje tisk. Na vzoru tisku který jste přiložil je vidět opakující se defekt s roztečí, která odpovídá obvodu optického válce.
    Je nám líto ale naše kazeta není příčinou vašeho chybného tisku. Závadu způsobil optický válec, který není naším výrobkem a který jste od nás nenakoupil.

• ZBOŽÍ BYLO DODÁNO 5 ROKŮ PO EXPIRACI , ANIŽ BY TO BYLO V NABÍDCE UVEDENO

Děkujeme za recenzi....
    Uff...Netuším co odpovědět...Moc se omlouváme se pokud se nám něco takového opravdu povedlo, a jsme rádi že vám kazeta dobře tiskne..

• Problem s dopravou

Reakce obchodu Compatible

Je nám líto že vám zboží nebylo doručeno včas a jsme rádi, že vám naše kazeta dobře tiskne.
    Na druhou stranu nás udivuje vaše nekorektnost..Zboží jsme odeslali prakticky ihned ale asi jste zapomněl , že jste objednal v předvánočním shonu. V tuto dobu opravdu nejsou zásilky doručovány včas a soudný člověk s tím musí počítat.
    Způsob a rychlost doručování zásilek v předvánočním čase opravdu ovlivnit nedokážeme. Tato negativní recenze nám opravdu nepřísluší!

Při objednávce 9.12.2018 uvedeno doručení 11.12.2018, 12.12., když zboží nedorazilo, komunikace s obchodem - odkázáno na PPL, tel. PPL stále obsazený, na e-mail do dnes bez reakce. 14.12.. opětovný dotaz na prodejce, kdy zboží dorazí, nebo zda mám zrušit objednávku (zboží od 10.12.2018 v DEPU Ostrava). Poté co jsem věc odmítl dále řešit s PPL, když zboží mám objednané u Compatible a ne u PPL, tak najednou dokonalá komunikace a toner v sobutu 15.12. doručen.
    Samotný toner po rozbalení celý černý od náplně, možná špatným zacházením PPL, nevím, ale tento obchod již nikdy.

Reakce obchodu Compatible

Je nám líto že naše zásilka nedorazila včas. Jsme rádi že Vám naše kazeta dobře tiskne.
    Na druhou stranu nás udivuje vaše nekorektnost...V předvánočním shonu je bohužel již pravidlem, že zásilky nejsou doručovány
    100% včas a soudný člověk s tím bohužel musí počítat.
    Věřte, že před vánocemi opravdu není v našich silách ovlivnit doručování zásilek jakéhokoliv přepravce....

tonery tisknou slabě

Reakce obchodu Compatible

Kazety jsme přetestovali a uvedenou závadu neshledali. Po dohodě s jednatelem dále používáte.
    Pevně věříme, že budete spokojeni i při příštím nákupu!

náplň/toner nefunguje

Reakce obchodu Compatible

Zakoupil jste u nás 2 ks inkoustových kazet v měsíci lednu 2018..
    A nyní nám napíšete že toner nefunguje ačkoliv jsme žádnou reklamaci od vás neobdrželi...
    Pokud se domníváte, že nám něco nefunguje, zašlete zboží k reklamaci.

Za své výrobky ručíme a dopravné za oprávněnou reklamaci hradíme také.

Velmi dlouhá doba čekání na naskládnění

Reakce obchodu Compatible

Děkujeme za recenzi. Pevně věříme, že budete spokojeni při příštím nákupu!

• Dlouhá dodací lhůta po zaplaceni
    • Informace o dodání, nic se neděje

Nedoporučuji.......

Vážený pane Milane Vaňkáte z Čáslavi,
    Vaše recenze je lživá...
    Následující řádky přesně popisují průběh zakázky. O jednotlivých krocích jste byl průběžně informován emailem a SMS:

09.01.2018 13:30 přijetí vaší objednávky
    10.1.2018 doručení vaší platby na náš účet
    11.01.2018 11:17 expedice na Uloženka
    12.1.2018 zásilku převzala Uloženka (pátek)
    15.1.2018 zásilka připravena k výdeji (pondělí)
    16.1.2018 zásilka vydána

• Objednal jsem si toner. Tisk super(celá černá strana). Zboží jsem reklamoval, ale dle obchodu je vše v pořádku, protože po pátém měněném toneru v mé tiskárně nevím, že oranžové přepravní pojistky se musí odstranit. Vzhledem k ceně se ani nevyplatí posílat zboží zpět, protože z vás udělají neználka a nakonec poslání k prodejci a zaplacení cesty zpět je dražší než samotný toner.

Vážený pane Radku Kominacky z Javoricka,
    Zboží jste k reklamaci zatím nezaslal a pouze nám telefonoval, že toner tiskne černé stránky. Technik se snažil po telefonu najít důvod závady. To že někdo nevytáhne přepravní pojistku je nejčastější důvod proč zákazník netiskne a proto se vás na tuto skutečnost dotázal!!
    Je nám líto, že vás takováto jednoduchá otázka urazila..
    Toner na reklamaci můžete bez obav poslat, protože uhradíme náklady přepravy (k nám+k vám) v případě oprávněné reklamace.

• Neuznána reklamace!!!

Neuznána reklamace. Tiskárna nenačetla dvě barevné cartridge.
    Druhá reklamace neuznána. Dal sem od jiného dodavatele funguje.

Vážený pane Pešato,
    Je nám líto, že s našimi kazetami netisknete. Zakoupil jste HP inkoustovou kazetu černou a barevnou.
    Stačilo si pouze přečíst návod k obsluze, řídit se jím a mohl jste spokojeně tisknout..

Nedoporucuji, protoze ani jeden ze.dvou objednanych toneru.tiskarna neprijala. Musim vratit.

Reakce obchodu Compatible

Je nám líto že s našimi náplněmi netisknete. Míra poruchovosti vámi zakoupených náplní je cca 1,2% . Je tedy velice nepravděpodobné, že vám 2 typově stejné náplně netisknou. Vámi zakoupené náplně při instalaci vyžadují podržet tlačítko STOP na cca 5 vteřin. Doporučujeme přečíst návod k instalaci a pak již můžete úspěšně tisknout!.

• Kazety byly stejně z Číny tak jsem si je tam objednal rovnou a levněji.

Zboží dorazilo jiné než na objednávce ,protože nejsem odborník a nepoznám rozdíly v kazetách s inkoustem do tiskárny a rozdělal jsem je ,nebyla uznána reklamace za chybně odeslané zboží.Toto si dovolit udělat u mě v zaměstnání tak končím. NEDOPORČUJI (pokud nemáte zbytečně peníze na rozhazování)

Reakce obchodu Compatible

Vážený pane Šimáčku z Olomouce.
    Ano , bohužel jsme expedovali jiné zboží, omlouváme se. Obratem po vaší stížnosti jsme vám zdarma odeslali zboží správné a pevně věříme že nyní již úspěšně tisknete.

• nevím o žádné
    • na lince pro zákazníka - (chat v rohu stránky) těžce nepříjemný člověk , který byl sprostý a neochotný, nedoporučuji právě pro přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu Compatible

Vážená paní Ivo Sedláčková z Plzně..
    Aby si i ostatní udělali představu kdo byl nepříjemný a sprostý v komunikace, uvádím zde některé publikovatelné části..
    --------------------------------
    paní Sedláčková:
    zakoupila jsem včera u vás náplň do tiskárny
    jsem slabě řečeno naštvaná, lépe vyjádřeno slovy nasraná
    ----------------------------
    Podpora09:48;
    taky vám přeji hezký den..
    -----------------------------
    Podpora09:58:
    bohužel jste objednala kazetu pro MG2250...
    -----------------------------------
    paní Sedláčková : ano já mám mg2550
    chcete to vyfotit? jako nedělejte ze mě debila
    ta kazeta se tam nevejde
    ----------------------------
    Podpora09:59
    no, ale překlepla jste se na eshopu a vybrala kazetu pro MG2250!! ačkoliv máte MG2550...
    ----------------------------------------------------
    paní Sedláčková: no tak super u vás už nikdy, díky jsu ji hodit do koše a objednat si jinde
    -----------------------------
    Podpora10:00
    chyba není na naší straně, kazetu můžete vrátit a objednat si správnou..Přeji hezký den..

Barva došla roztěkaná a nefunguje v tiskárně.
    Nedoporučuji.

Vážený pane Březino,
    Pokud kazeta nefunguje, prosím, zašlete ji k reklamaci! Vše obratem vyřídíme.

• Dobré ceny
    • Vadné zboží

Toner přišel vadný.Vynechával v tisku barvu. Mám prášek v celý tiskárně jen né tam kde by měl být.Poslal jsem na reklamaci a chtěl vrátit peníze.Toner mi vyreklamovali asi opravili tu vadnou kazetu a poslali zpět.Napsal jsem jim e-mail že opravovaný toner už nechci že ho nebudu posílat za chvilku znova na reklamaci ale od té doby nekomunikují.Tento nákup na tomto shopu se fakt nevyplatil:-(

Vážený pane Tomáši Pavlasi,
    Ano, chybička ve výrobě se nám vloudila, kazeta měla vadnou stěrku (špatně tiskla, toner neusypávala.). Za chybu se omlouváme se.
    Reklamaci jsme vyřídili během 2 dnů a toner vám kvalitně tiskne...

• nevím o nich
    • komunikace

Jelikož jsem si nebyl jistý zda jsem opravdu 3.4. objednávku odeslal - nemohu najít v historii e-mailu ani navštívených stránek. Tak jsem objednal 13.4. znovu. A teď koukám, že se na mě 3.4. asi nějak zapomnělo. Tak nevím jestli to celé nakonec nestornuju a objednám jinde.

Vážený pane Vojíku,
    Prosím, čtěte pozorněji informace které vám zasíláme...
    Nalezli jsme pouze jednu vaši objednávku ze dne 3.4.2017.
    V potvrzení objednávky jsme Vás jednoznačně informovali že vše není skladem...viz text:
    "Předpokládaný termín doručení této objednávky
    nejsme schopni určit, v objednávce jsou položky, které nejsou skladem."

Veškerá potvrzení o objednávce jsme vám zaslali následovně:
    Potvrzovaci mail z eShopu: Odeslan 3.4.2017 10:30:38
    Odeslana sms: potvrzena obj. dne: 03.04.2017 10:31 Odeslano na: 608 xxx 640