Nespolehlivost a dlouhá doba dodání

Objednávku jsem po 10 dnech stornovala. Zboží které mělo být skladem, skladem nebylo. Potřebovala jsem ledvinovou dietu pro kočku, a ne váš dáreček abych počkala.

20.10.2023 jsem si objedal zboží.Zaplaceno žádná komunikace.Nejsou to šmejdi.Nevím ale chovají se tak.Budu čekat.dnes je 27.10.

• Zboží je placeno, ale nedorazilo. Nikdo nekomunikuje, ač volám i píši.
  • Kde je můj balík ????

• Dodání trvá dlouho.

dodací lhůta

Objednala jsem zboží dne 20.09.230 dodnes mi nebylo doručeno. Bohužel jsem zaplatila předem....

• Zboží jsem zaplatila ihned po objednání a obchod se mnou vůbec nekomunikuje, takže už začínám mít podezření, zda se nejedná o podvod.. Naštěstí objednávka byla "jen" za 300 Kč..

• Dnes je 22.9. Zboží jsem objednala 14.9.,platba proběhla, ale zboží stále nedorazilo a ani obchod mě nijak nekontaktoval.

• Zadna
    • Ještě nedorucili
    • Nekomunikuji, odpověděli až po mě poslední urgenci, že ano dosud Nemají všechny objednané produkty
    • Zaplatilajsem okamžitě předem čekám skoro 2 týdny a nic

Nefunguje, zaplatila jsem přes 6tisic a nic neposlali

• Zboží nedorazilo,neskutečně dlouhá čekací doba na produkty,jinde mi věci přijdou za 2-max.3 dny..

• Žádná výhoda.

Objednala jsem si kávu, na kterou čekám už týden... Objednávku jsem zrušila, objednala jinde a kávu mám na druhý den.

• Dobrý sortiment
    • Dobré ceny
    • Doba doručení

Možná bych si radši připlatila, kdybych to věděla. Objednáno před týdnem - potřebovala jsem určité produkty do konce tohoto týdne a stále to vypadá, že objednávku nemá ani dopravce. Tudíž už týden visí zaplacená objednávka někde u nich ve skladu.

• Když se člověk nezajímá, proč nedorazila objednávka provedená před týdnem, nedají vědět, kde je zádrhel.

dodano zbozi od jineho vyrobce nez jsem objednal

7.7.23 jsem provedl objednávku. 11.7. upozornění na neuhrazení faktury. 13.7. objednávka zrušena. Jsou opravdu rychlí. Zadal jsem osobní odběr na prodejně, ale není možnost zaplatit při převzetí zboží. Nejsem člověk který tráví na internetu denně. Budu muset nakupovat jinde. S pozdravem Dragoun J.

• O vyhodach nevim, zbozi bylo objednano a zaplaceno 26.6. s garanci doruceni do 30.6. Dnes je 3.7. a dosud se nikdo neozval.

Zboží mělo být posláno nejbližší pracovní den. Je to týden a nepřišel ani mail o zpoždění. Lituji že jsem platila předem teď mi ty peníze chybí na aspoň jiné jídlo...

Nevím jestli si děláte srandu,pepř ještě nedorazil a vy už mě posíláte žádost o recenzi