Dobrý den, špatně bylo zabaleno , a čtyři balíčky se razbadly, byl to oves.

• Nemůžu hodnotit, zboží stále nemám

• Zboží mi nebylo doručeno a z obchodu se nikdo neozval

• Dlouhá dodací lhůta

• Široký sortiment, příznivé ceny

Některé zboží mělo uvedeno dodání až za několik dní, takže jsem s delším dodáním počítala, ale termín připadá na neděli, takže už je zřejmé, že zásilka nebude doručena včas. Od objednání mě nikdo nekontaktoval, že by se mělo dodání zpozdit.

potvrzena úhrada zboží 6.3., dnes je 13.3. a zboží stále u dodavatele, ráno mi došel dotazník spokojenosti a před polednem se dodavatel zboží ozval na můj včerejší e-mailový dotaz v čem je problém se zásilkou - žádný, obvykle je zboží po úhradě do 2 dnů na zásilkovně či balíkovně

• Objednávka byla uzavřena 1.3.2o24 do dnešního dne nebylo zboží doručeno, ale ani oznámeno o odeslání zásilky,

• Zboží ani po týdnu nedorazilo. Žádná komunikace.

Nemohu ohodnotit zboží, které mi ještě ani nepřišlo.

• NIC
    • dodání dodávky

23.2.2024 jsem si objednala 1 kg kurkumy kořen, do dnešního dne jsem nedostala ani informací o expedici zboží. Tímto ruším objednávku !!!! Mrzí mne to, ale i to se stává, objednám u jiného dodavatele,

• Zboží do dnešního dne nedorazilo. Není čo hodnotiť.

Nedoporučuji tento obchod.

Objednavku 128922 jsem zaplatil 6 dni zpatky (mam i potvrzeni v bankovnictvi), ale objednavka, podle systemu prodejce, furt ceka na platbu. Proc?
    A ted prisel ke mne email z pozadavkem hodnoceni. facepalm
    Na telefonaty nikdo ne reaguje (i vteřinu po tomu, ze linka byla obsazena).
    Hrozna zkusenost.

The address that i put to need for pick they put in other area..

Zboží ani po týdnu nedorazilo i když bylo ihned při vystavení objednávky zaplaceno. Bohužel nedá se dovolat, nikdo to nezvedá.

Objednávka byla zaplacena a dostala jsem informaci o jejím předání k vyřízenilí. Další informaci o předání zboží dopravci ani informaci od dopravce jsem nedostala a objednávka zatím nedorazila.

Objednávala jsem poprvé.
    1ks zboží, placeno převodem, hned druhý den mi přišel email o připsání částky na účet obchodníka, a že se objednávka vyřizuje. Šestý den od připsání částky žádná zpráva
    Nevím kdy ani jestli objednávka dorazí

Bez informací o zboží - nedorazilo

• Velmi špatně zabaleno. Zboží přišlo totálně rozsypané.
    • Zboží přišlo v poloviční váze

Velmi špatně zabaleno. Zboží přišlo totálně rozsypané.
    Dle mého přesvědčení hodili do krabice už roztržený pytlík, zalepily krabici a odeslali.
    Dokonce si troufám říci že ten kdo to balil si část žvýkaček odsypal.
    Jelikož mi přišlo pouhých 502g žvýkaček na místo 1000g.
    A jelikož jsem zboží převzal a nenapadlo mne si otevírání krabice natočit
    a nahrát na telefon, opravdu se s obchodem handrkovat nemíním.
    Jen chci všechny ostatní kupující před tímto obchodem varovat.
    Obchod zřejmě udává i poškozené zboží kupujícím po internetu
    a doufá že zákazník na zboží o nízké ceně nebude mít náladu reklamovat.
    Však si ale neuvědomují, že vždy v takovém případě přichází o zákazníky.
    Stejně tak jako já už si od tohoto obchodu nic nekoupím a ještě je budu samozřejmě všude vychvalovat !!!!!

Nespolehlivost a dlouhá doba dodání

Objednávku jsem po 10 dnech stornovala. Zboží které mělo být skladem, skladem nebylo. Potřebovala jsem ledvinovou dietu pro kočku, a ne váš dáreček abych počkala.