• Ochotni a vstřícní prodavači
    • Kousek od metra Florenc

• Vybrala jsem si v kamenném obchodě, chtěla jsem vyzkoušet. Dámy v obchodě velmi milé, věnovaly se mi.

• Rychlost vyřízení
    • Snadná objednávka
    • Přehledný E-Shop

Čockyshop doporučuji všem svým známým, kvůli širokému sortimentu, velkému výběru, přehlednému E-Shopu, dobrým cenám a rychlosti vyřízení objednávky. Uvítala bych větší odměny za doporučení a nákup.

Potřebovala jsme doručit čočky dříve a obchod mi vyšel maximálně vstříc

Byla jsem objednána na 18.hodinu na vyzvednutí 1.čoček a na jejich vyzkoušení. Paní na firmě mne vylifrovala, že si je mám zkusit v klidu doma. . . ( blížila se zavírací hodina )
    Samozřejmě mi nesedí a musím znova podstoupit cestu na další zkoušku.
    ( jedu od Poděbrad a tuto firmu mám na doporučení )

Reakce obchodu Čočkyshop.cz

Hezký den, paní Evo,

velice nás mrzí, pokud došlo k nedorozumění a měla jste pocit, že k vám kolegyně není vstřícná.
    Určitě to nebylo záměrem - našim zákazníkům se plně věnujeme až do zavírací doby, někdy i po ní.

Na postupu zkoušení kontaktních čoček jste byly domluvené s kolegyní optometristkou kvůli ušetření vašich financí a času, protože stejný model jste u nás již zkoušela. Chyba byla na naší straně v SMS zprávě - za to se moc omlouváme.

Tyto speciální kontaktní čočky je třeba prozkoušet delší dobu a zkusit si na ně zvyknout, proto jste si je právě odnesla domů na zkoušení. Pokud vám čočky nesedí, jste u nás samozřejmě kdykoliv vítaná - jak vám osobně psal i náš pan jednatel, další služba pro vás bude zdarma.

Toho, že za námi cestujete takovou dálku, si samozřejmě vážíme, všechny osobní kontroly jsou ale nutné.
    Doufám, že s námi zkoušku kontaktních čoček úspěšně dokončíte.

Přeji fajn zbytek dne,
    Radka z Čočkyshop.cz

• Super

Bozi servis.

• kvalifikovaný personál
    • příjemné jednání

• Příjemné jednání, osobní přístup, rychlé vyřízení objednávky.

ochota a příjemné jednání = 1*

• Vysoká odbornost a profesionalita
    • Lidský přístup, respekt k potřebám i pocitům zákazníka

Vysoká odbornost a profesionalita, vstřícný přístup k zákazníkům.

Spokojenost se vším.

Přístup personálu byl velice příjemný, vše sympaticky vysvětlili a pomohli s výběrem.

• dobrá lokalita
    • časová flexibilita osobního vyzvednutí je mnohem lepší než čekat na zásilku

Vše v naprostém pořádku, mohu jen doporučit!!!

• vše velmi rychle

Skvely obchod, skvely pristup

• Široká škála čoček s vysokými dioptriemi.
    • Rychlost dodání.