Roztok pro kontaktní čocky mi prodaly prošlý. Byl 3 dny před expiraci. Podle návodu ho můžu používat pouze do data expirace a může být otevřený 3 měsíce. Obchod mi nabídl výměnu, která je prostě výsměchem. Nabídly mi roztok, který má expiraci pouze o měsíc delší. Takže stejně ho můžu používat max. 1 měsíc místo 3 měsíců. Byla jsem stálým zákazníkem, ale už nikdy tam nic nekoupím. Předrážené a prošlé zboží ať prodávají někomu jinému.

Hezký den Kristi,

moc se Vám za chybu omlouváme.

Napište nám prosím číslo svého účtu - hned Vám vrátíme peníze za roztok. Také Vám nabízíme 2x50ml roztok Options Multi s expirací 2019/07 jako omluvu a náhradu. Přejete si roztoky vyzvednout nebo poslat na adresu?

Ještě jednou se velice omlouvám.

Pěkný den,

Romana z Čočkyshop.cz

• - osobní komunikace je perfektní
    • - při osobním jednání nic není problém, vždy se nějak snaží vyjít vstříc
    • - skvěle měří zrak
    • - pokud se prokoušete lehce zmateným e-shopem měření zraku si lze naklikat na konkrétní den a hodinu
    • - přístrojové vybavení je velmi široké
    • - 5 minut od zastávky Metra Florenc
    • - zmatený eshop:
    • - firma vás nutí k registraci na e-shopu, ale odkaz na registraci nelze nalézt na obvyklých místech
    • - musíte vlézt do eshopu a nejprve něco objednat
    • - toto se týká i jen objednání na vyšetření zraku (!)
    • - firma NEOMALENĚ HROMADÍ DATA O ZÁKAZNÍCÍH a to i přes jejich odpor:
    • - bez toho, abyste jim dali email a telefon prý vaše objednávky nevyřídit nelze
    • - web ukládá cookie, při kterém vás při další návštěvě identifikuje rovnou i bez přihlášení
    • !!! ODKAZ NA PODMÍNKY NÁKUPU, které máte před potvrzením objednávky v e-shopu odsouhlasit, JE NEFUNKČNÍ a vede zpět na domovskou stránku (to je snad na ČOI) !!!

Skvělí, ale opravdu skvělí lidé.

Strašlivý web, neomalené vyžadování zbytných osobních údajů. Než si toto napraví (lze velmi lehce), šel bych jinam.

Hezký den pane Jiří,

děkujeme Vám za detailní rozbor našich služeb – určitě nám to pomůže je vylepšit. Děkujeme i za chválu našeho teamu – moc nás těší.

Registrace přes e-shop je standardní součástí objednávání přes internet – i při objednávce vyšetření, kdy je velmi důležitá. Jinak bychom totiž nedokázali identifikovat, komu výsledky z měření zraku patří – pro objednání brýlí nebo čoček správných hodnot. Ze stejného důvodu tak data o svých zákazních sbírají např. i lékaři.

Samozřejmě u nás v prodejně můžete nakoupit i bez registrace – opravdu nikoho nenutíme dávat nám své údaje :)

Pokud chcete, veškeré Vaše údaje z naší databáze vymažeme.

Odkaz na podmínky v Košíku je opravdu nefunkční – děkujeme Vám za postřeh – nejedná se o úmysl. Hned chybu napravíme. Obchodní podmínky jsou na našich stránkách i tak snadno dohledatelné, např. z patičky nebo přes vyhledávání.

S přáním pěkného dne,

Radka z Čočkyshop.cz

• je dražší než konkurence

Raději zůstanu u nákupu ve svém oblíbeném obchodu s čočkami.

• možnost vyzvednout si zboží v centru Prahy
    • Čočky, které jsem zde pořídila, mají konkurenčí prodejny levnější o 350 Kč.

Doporučuji porovnat si ceny s konkurencí, rozdíl 350 Kč v ceně je opravdu markantní.

Hezký den,

děkujeme Vám za hodnocení.

Mrzí nás, že jste nespokojena s cenou - na naši cenu navíc nabízíme různé slevy, včetně ISIC slevy nebo věrnostního programu, a další výhody, jako například velký sklad přímo v prodejně > možnost vyzvednutí zboží bez objednávky, komplexní servis k čočkám, možnost vyšetření optometristkou atd...

Pokud byste v budoucnu měla dotaz k ceně nebo nápad k vylepšení našich služeb, určitě se na nás obraťte.

S přáním pěkného dne,

Radka z Čočkyshop.cz

• well priced and can park easily in spots provide
    • none

• Ptáte se jak jsem spokojena s nákupem, který jsem po třech týdnech vůbec neobdržela spokojená samozřejmě nejsom

Špatný přístup

Hezký den paní Báčová,

zítra bychom Vámi objednané čočky měli mít skladem, zítra je hned po naskladnění odešleme.

Moc nás mrzí Vaše nespokojenost. Tyto čočky standardně dodáváme dříve, ale v tomto případě nám výrobce oznámil výjimku - dodání trvá déle, než obyčejně - 14 dní. O tomto jsme Vás informovali a to také splníme.

Jako omluvu za zpoždění od nás prosím přijměte cestovní roztok jako dárek k objednávce.

E-mail s prosbou o hodnocení neposíláme my, ale portál Heureka.cz automaticky po 10 dnes od objednání.

S přáním pěkného dne

Čočkyshop.cz

• tentokrát nebyla dopravci z vaší strany uvedena celá moje adresa, chybělo telefonní číslo a poněkud jste mne přejmenovali. Zásilku jsem si musela u PPL dohledat sama.

Máte dobré ceny, ale zvážím zda u takové firmy ještě někdy nakoupím.

Hezký den,

ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace. Za chybně realizovanou dopravu jsme Vám k Vaší registraci připsali kredit v hodnotě dopravy – při další objednávce se automaticky odečte.

Do budoucna jsme udělali opatření, aby podobná situace již nenastala.

Při nesrovnalostech se na nás můžete obrátit, problém s PPL bychom expresně řešili.

Jakub Šlégl
    Cockyshop.cz

• Žádné hlavní výhody obchodu jsem nezaznamenal. Nakupoval jsem čočky od pana. Galana čočky cockyshop.cz více než 7 let.
    • Zaměstnance přesvědčit o tom,aby člověk získal svojí oprávněnou, zaslouženou slevu je nadlidský úkon. Pokud člověk vytrvá a nenechá se odmítnout slevu na konec dostane.
    • Bylo doporučeno ať zkusím štěstí jidne, prý na facebooku. Je možné zvyšit svojí šanci na slevu 20,- kč - pokud najdu nějakého zájemce o můj slevový kupon tam.
    • Obdivuji zákazniky,kteří na toto v dnešní uspěchané době udělají čas.

Po zrále úvaze, shlédnutí nabídky a cen jiných internetových obchodu,kteří mají také výdejní pobočky v Praze jsem se rozhodl, že přístí nákup čoček budu pravděpodobně směřovat na jiný obchod.

Určitě není žádný důvod tohoto prodejce někomu doporučovat.

děkuji.

Reakce obchodu Čočkyshop.cz

snažili jsme se Vám vyjít maximálně vstříc - uznali jsme Vám slevu z roku 2011, kterou jste v minulém roce nevyužil, a nabídli jsme Vám slevu na vyšetření, kterou jste požadoval.

Po oboustrané shodě před pár dny nás Vaše nespokojenost a tato reakce opravdu mrzí.

dražší než osatní eschopy

děkujeme Vám za reakci.

K nákupu čoček u nás můžete využít jednu z našich akcí http://www.cockyshop.cz/dokumenty/prehled-akci nebo slev pro zákazníky http://www.cockyshop.cz/dokumenty/slevy-pro-zakazniky.

Také se snažíme zajišťovat co nejlepší služby zákazníkům.

Neorientujeme se cenově, přesto jsou naše ceny až o 30% nižší než v kamenných optikách.

S přáním pěkného dne

• rychlost objednávky
    • Už jsem našla stránku i s levnějšími čočkami
    • málo výhod (akcí)

Tento obchod bych ostatním doporučila. Objednávka mi přijde velmi rychle, ale cena by mohla býti lepší a mohlo by být více akcí pro levnější nákup.

Chtěla bych upozornit na lepší pozornost prac. obchodu Cockyshop.cz při zpracování zakázek.
    Pokud se v objednávce, kterou mi obchod potvrdí, definuji večerní dopravu po 17 hodině, nevím, proč někdo nalepí na zásilku DEN a mě pak celý den agenti PPL nahánějí a ještě mi nadávají, proč nejsem na dodací adrese. Já jim zase opakovaně vysvětluji, že mám objednáno večerní doručení. Nejhorší je, že jsou z toho otrávené obě strany, ale ani jedna za to nemůže. Doufám, že při příští objednávce se to již nebude opakovat, jinak bych se obrátila na spolehlivějšího prodejce, kde co je objednáno, tak platí.

Reakce obchodu Čočkyshop.cz

velice se Vám omlouváme za naši chybu a za způsobené komplikace – skutečně jsme Vám zboží systémovou chybou odeslali s denním místo večerním doručením.

Protože jsme nesplnili podmínky dopravy, k Vaší registraci jsme Vám připojili kredit do další objednávky v hodnotě nerealizované dopravy.

Doufáme, že jsme tím alespoň částečně napravili náš omyl a že se můžeme těšit na Vaši další objednávku.

Cockyshop.cz

• Inzeruje slevy, ktere pri placeni nelze uplatnit

Zbozi dostanete spravne a vcas, ale inzerovane slevy pri placeni necekejte

Reakce obchodu Čočkyshop.cz

poprosím Vás o napsání na náš e-mail [email protected], o jakou konkrétní slevu se jedná.

Pokud jsme Vám slevu omylem neuznali, samozřejmě bychom naši chybu rádi napravili a dohodli se s Vámi na formě jejího čerpání.

• - obchod přes internet
    • - přehled jednotlivých produktů při nakupování

- jsem max spokojená s doručením objednávky do druhého dne

• příznivé ceny
    • rychlé vyřízení
    • široká nabídka
    • zpochybněná kvalita na základě vlastní zkušenosti
    • zdravotní problémy

Poslední dobou, po 17 letech bezproblémového nošení, přestávám snášet kontaktní čočky. Dělají se mi záněty. Kontaktovala jsem svého optometristu, kde jsme nejprve zkusili čočky 14 dní nenosit. Zánět zmizel. Poté jsem znovu nasadila nový pár čoček Air Optix Aqua z Vašeho obchodu. Zánět se vrátil do 2 dnů. Kontaktovala jsem znovu optometristu. Když zjistil, že čočky nakupuji přes internet, sdělil mi, že u těchto čoček nemám záruku kvality. Distributoři se prý od těchto čoček distancují, neboť prý není jisté odkud tyto čočky pochází. Množí se prý případy, kdy lidé nakupující čočky přes internet, přestali čočky snášet. Avšak jakmile se vrátili k čočkám z kamenných obchodů, problémy vymizely a mohli s nošením čoček pokračovat. Tuto zkušenost zatím nemohu potvrdit. Jakmile však budu moci znovu nosit čočky, koupím čočky z kamenného obchodu. Zatím to vypadá, že příznivé ceny bohužel platíme špatnou kvalitou. Myslela jsem si, že kamenné obchody čočky zbytečně předražují a že přeplácím vysokou maloobchodní marži. To možná platí stále, ale oči mám jen jedny.

Reakce obchodu Čočkyshop.cz

je nám líto Vašich komplikací, ale kontaktní čočky Air Optix Aqua nakupujeme pouze u české pobočky výrobce - firmy CibaVision, pravděpodobně Vám tedy nabízíme kontaktní čočky stejné kvality a stejné výroby, jako Váš lékař. Ceny v e-shopech jsou pak nižší z důvodu možnosti větších nákupů za výhodnější cenu oproti lékařům.

Je nám také líto, že Vám Váš lékař záněty vysvětluje nákupem zboží přes internet a neobjasní Vám pravý důvod obtíží.

Pokud byste měla jakékoliv dotazy k Vašim zánětům nebo jiným kmplikacím, můžete se obrátit na naší optometristku ([email protected]), která by časté záněty spíše řešila jiným způsobem, než vysazením čoček na 14 dní.

Cockyshop.cz

• Zavoláte když si něco obědnám omylem dvakrát a ujistíte se, že jsem se nepřekliknul. A za to vás uznávám!
    • nikdy nemůžu dohledat ten slevový kód, pro stálé zákazníky by měla být sleva automaticky, ne?

Doporučil bych ale nemám komu...čočky nikdo nenosí v mém okolí, nebo o tom nevím

Reakce obchodu Čočkyshop.cz

Váš slevový kód a postup jeho využití jsou uvedeny v každém e-mailu "Potvrzení objednávky" ve spodní části zprávy.

Těm ve Vašem okolí, co nenosí kontaktní čočky - jen brýle, můžete doporučit např. naše aplikační středisko, kde mohou čočky vyzkoušet :)

• akčnést

použijte ho

• Koupil jsem si čočky se změnou barvy s označením Gray(šedé),ale byl jsem znechucen a sklamán potom co jsem zjistil že čočka absolutně nevypadá jak na obrázku a barva očíse nezmněnila,ani přátel kterých jsem se ptal nepoznali rozdíl,navíc po nasazení jsem vyděl mlhavě,což přestalo asi po 3hodinách po nasazení,vžívotě už si tyhle čočky nekoupím,škoda peněz...

Reakce obchodu Čočkyshop.cz

v detailu Vámi zakoupeného produktu je uvedeno, že čočky mění barvu očí pouze velice jemně. Obrázky jsou pouze orientační - výsledná barva závisí na vlastní barvě nositele čoček.
    Každé kontaktní čočky a obzvláště barevné - kvůli barevnému výsledku konkrétně na Vašich očích - by měly být před nákupem vyzkoušeny u očního specialisty.

Radka Poustková

• moznost zakoupit tovar na prodejne za internetove ceny bez predchozi objednavky na internetu

• Obchod ma zbozi skladem a je nedaleko meho bydliste, takze cocky mam prakticky hned k dispozici.
    • Je drazsi nez jine obchody ze kterych cocky nakupuju

Obchod je rychli a soustu zbozi ma skladem, ale je o dost drazsi nez jine internetove obchody

Nákup pře internet je hlavně časově velmi vyhovující. V pohodlí domova, když má člověk zrovna chuť a třeba i při kávičce, může vybírat dle libosti, v klidu si přečíst potřebné informace kolikrát potřebuje, srovnat ceny různých nabídek a nemusí se stresovat s davy lidí v obchodních centrech, potit se v přehřátych místnostech nebo mrznout ve vánici při cestě za nákupem. Zboží z thoto e-shopu dorazilo rychle a v pořádku, jsem spokojená.