• Dlouhá dodací lhůta, při objednávce nebyla možnost placení v hotovosti pro nové zákazníky

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Z důvodu nárůstu počtu nevyzvednutých zásilek jsme byli nuceni zavést toto opatření.

Gabriela Chvalová

Nakupovala jsem tam protože jsem chtěla vyskoušet kontaktní čočky.
    já nevim jestli bych doporučila ostatním,když je neumí nasazovat tak je to zbytačné,mně vůbec nejdou nasadit.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

první kontaktní čočky je vždy potřeba nasazovat s odborníkem. V opačném případě hrozí poškození oka. Doporučujeme si na tuto skutečnost dát velký pozor.

Za tým Čočokovník.cz
    Jarmila Klimková

• Levnější,než v obchodě kamenném
    • nejistota,jestli budou čočky dobře sedět

zboží mi zatím nedošlo,ale komunikace je celkem dobrá................

• rychlé, levnější

mnohem rychlejší než u optika
    určitě doporučím ostatním

• Vzhledem k tomu, že mi zboží nebylo doručeno moc výhod nevidím.
    • Nemá zboží, které nabízí.

Nespolehlivý.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

U zboží, které nedržíme skladem, jsme závislí na dodávkách dodavatelů. Bohužel se v některých případech stává, že ani dodavatel nemá daný produkt na skladě a dodací lhůta se tak prodlužuje.

Gabriela Chvalová

• přehlednost, informace , fotky výrobků
    • nedostatečná informace klientů- objednávky jsou řízeny asi automatem, nikoliv skutečností. Objednávka zaslána 19.12.2009, čočky budou k vyzvednutí podle mailu 30.12.09 podle skutečnosti 4.1.2010 nikdo z obchodu nedal vědět...

Pokud chtějí čočky za slušné peníze dobrá volba.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Za vzniklou situaci se omlouváme, přepravní společnost pravděpodobně nedoručila zásilku včas.

Gabriela Chvalová

• že ovšem nákupujícího informuje, posílá emaily o stavu zboží atd
    • je trochu dražší

kupujte, je to seriozní obchod

• asi žádné

Čočky které jsem si objednala se mi ani ne za 2dny zlomili...a nebyla jsem spokojená z barvou v oku to vypadalo uplně jinak:(nejsem spokojená.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Poškozené kontaktní čočky můžete reklamovat. V případě, že reklamace bude oprávněná, máte právo na vrácení peněz nebo výměnu zboží.
    Efekt barevné proměny je indiviudální a závisí na přirozené barvě duhovky. Efekt barevné proměny u nositelů s různou barvou duhovky si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.
    Kontaktní čočky však doporučujeme mít řádně naaplikované ještě před jejich zakoupením.

Gabriela Chvalová

• Nákupování přes internet je rychlejší a pohodlnější
    • Česká Pošta sice opravdu doručila balík do hodin, vašemu obchodu ale trvalo celý týden, než zboží vůbec vyexpedoval. V tom případě by bylo dobré, aby se varování o tomto zdržení alespoň objevilo v nějakých informacích o dodání.

Pohodlné nakupování, ale nespolehlivé z hlediska dodací doby.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

V detailu objednávky naleznete informaci, zda je zboží skladem nebo případné datum dodání zboží na sklad.

Gabriela Chvalová

do týdne mi čočky dodají jinde čekala jsem totéž i u této firmy bohužel

• velký výběr zboží
    • dodací lhůta

nespolehlivý

• výhodaje že pro zboží nemusíte do obchodu
    • z náhledu není poznat jakou má čočka přešně barvu...

Je špastný jelikoš mi přišla jiná barva čočěk než sem si představovala

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Pro lepší představu o výsledku změny barvy očí se můžete podívat do naší fotogalerie. Předejdete tak případnému zklamání.