• Třikrát otravují se stupidním dotazníkem. Používejte hlavu a zdravý rozum a nebudeme muset spamovat inboxy zákazníků s absurdně zbytečnými dotazníky jako je tento.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Je mi líto, že Vám přijdou tyto e-maily jako zbytečné. Hodnotící dotazník zasíláme z toho důvodu, aby jsme měli zpětnou vazbu od zákazníků, jak byli spokojeni s nákupem na našem e-shopu. Děkuji za pochopení, Katka.

• i přes pravidelné nákupy v tomto obchodě z toho pro mne neplynou žádné výhody. Roztok, který rozdávají zdarma nepoužívám a pravidelně se ho zříkám, v podstatě je jedno v kterém obchodě si čočky objednám...cena všude stejná, dodací lhůty taky....výhody žádné....!!!

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Je mi líto, že nejste spokojen s našimi službami. Akční nabídky jako je dárek zdarma k objednávce (roztok nebo kapičky a další) přidáváme proto, aby zákazníkům tento malý dárek udělal radost. Přeji krásný den, Káťa.

• dodací doba (zboží není skladem)

objednávat s velkým předstihem, jinak raději vůbec

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Vaše hodnocení. U speciálních čoček, jako jsou torické nebo multifokální, se může stát, že nejsou právě skladem, jelikož existuje obrovské množství různých kombinací parametrů. Neustále se snažíme zlepšovat dobu dodání dodávek s našimi dodavateli nebo přímo s výrobci. I přesto doporučuji si příští objednávku vytvořit v předstihu, aby nevznikla časová tíseň.
    Děkuji za pochopení a přeji příjemný den. Eva

• zboží dodají rychle
    • Zakoupené výrobky VODA NA KONTAKTNÍ ČOČKY určené k dlouhodobější spotřebě mi dodali s EXPIRACÍ, která končí za 14 dnů!!! Nabídka zboží byla bez upozornění v inzerci, že se blíží lhůta expirace. Solidní e-shop by dodal se lhůtou cca 2 roky a dodal nové či vyměnil za adekvátní výrobky, zde ne. Prý až si objednám příště, že mi je příště dodají!!??!! Již zde NIKDY NENAKOUPÍM.

TO stejné: Zakoupené výrobky VODA NA KONTAKTNÍ ČOČKY určené k dlouhodobější spotřebě mi dodali s EXPIRACÍ, která končí za 14 dnů!!! Nabídka zboží byla bez upozornění v inzerci, že se blíží lhůta expirace. Solidní e-shop by dodal se lhůtou cca 2 roky a dodal nové či vyměnil za adekvátní výrobky, zde ne. Prý až si objednám příště, že mi je příště dodají!!??!! Již zde NIKDY NENAKOUPÍM.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Vaše hodnocení. Nastalá situace mne velmi mrzí. Dárek zdarma byl dodáván s nižší doporučenou expirací, a to minimálně 1 měsíc pro použití. Roztok byl malého balení, pro uživatele čtvrnáctidenních nebo měsíčních čoček by byl použitelný. Tuto situaci jsme nabídli řešit zasláním nového dárku zdarma společně s Vaší příští objednávkou, jelikož skladem jsme aktuálně nenabízeli dárky zdarma s delší doporučenou expirací. Jakmile si vytvoříte objednávku, po načtení do našeho systému, dárek zdarma roztok přidám do objednávky ručně. Děkuji za pochopení a přeji příjemný den. Eva

• Dlouhá lhůta dodání

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Vaše hodnocení.
    U speciálních čoček, jako jsou torické nebo multifokální čočky, může dojít k tomu, že nejsou aktuálně skladem a musíme je objednávat od našich dodavatelů nebo přímo od výrobce. Výrobce vyrábí omezený počet různých kombinací v různých časových úsecích, čili se může stát, že doba dodání čoček je delší.
    Děkuji za pochopení a přeji příjemný den. Eva

• jedinou výhodou byla přehlednost a snadnost objednávky
    • nepřišlo žádné potvrzení objednávky

nepřehledné, nejisté do poslední chvíle

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Vaše hodnocení. O přijetí objednávky se shrnutím objednaných produktů zasíláme vždy automaticky zprávu na uvedenou e-mailovou adresu ve Vašem klientském účtu. Je možné, že Vám zpráva s potvrzením objednávky spadla do složky Spamy nebo do nevyžádané pošty. Prosím zkontrolujte si složku se Spamy, eventuálně nastavení Vaší e-mailové schránky, zda nás nemáte zablokované pro přijímání zpráv. Děkuji za pochopení a přeji příjemný den. Eva

Roztok na čočky byl nekvalitní, synovi způsobil těžký zánět oka

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Vaše hodnocení. Na našem e-shopu dodáváme veškeré produkty nové, nepoužívané a kvalitní, stejné, jaké byste obdržela přímo od výrobce. Zánět oka může způsobit chybná manipulace s čočkami, výběr nesprávné nenaaplikované značky kontaktních čoček, změna používaných kapek a mnoho dalších faktorů. Prosím, pokud byste se rozhodla roztok reklamovat, napište nám e-mail na [email protected]. Děkuji za pochopení a přeji hezký den. Eva

• Zlevněné zboží bylo týden použitelné před dobou spotřeby a nebylo to uvedeno, už si nic neobjednám.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Vaše hodnocení. Velice mne mrzí, že jste obdržela zboží, které bylo s krátkou dobou expirace. Napište mi prosím více informací o produktu, čísle objednávky na
    e-mailovou adresu [email protected]. Celou situaci prověřím. Děkuji a přeji příjemný den. Eva

• Zboží bylo pouze o 1 Kč levnější než bych zaplatila při koupi přímo v lékárně,proto se mi tento nákup moc nevyplatil.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Vaše hodnocení. Velice mne mrzí Vaše nespokojenost s naší cenovou nabídkou. Ceny nabízených produktů se dlouhodobě snažíme udržovat na nejnižší možné hladině, bohužel jsme limitováni cenami dodavatelů a výrobců tohoto zboží. Hezký den Eva

• Vynikající cena
    • při převzetí balíčku jsem žádala vydávajícího v lékárně o kontrolu zboží v balíčku. Tvářil se otráveně, že to není jeho povinnost, on to pouze vydává...Nakonec tedy jsem se nedala odbýt, když viděl, že nehodlám odejít, dokud zboží nějak sama nepřekontroluji, tak mi i pomohl. Podotýkám, že ráno v 9 hodin v lékárně nikdo nebyl, tudíž jsem nikoho nezdržovala.

Jak jsem výše uvedla...výhody a nevýhody.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Váš komentář. Lékárny fungují pouze jako naše výdejní místa, nejsou to naše prodejny. Personál v těchto lékárnách tedy nejsou naši zaměstnanci. Nicméně děkuji za Váš postřeh, pomůže nám při zlepšování našich služeb.
    Hezký den Kateřina

• Předpokládala jsem že zboží bude takové jaké jsem chtěli . Sice čočky jdou modré ale v očích mají divnou barvu .Pravém oku mám jako modrozelenou šedou barvu čočky, v levém oku mám zas jak černou.
    • Jaké? Měl by zákazníka mailem nebo smskou zda je zákazník do opravdy chce,a spíše více informovat a poradit. Chtěla jsem modré čočky a v jednom oku mám čočku modrozelenou aš šedou. A v druhem oku aš do černa. A ted nevím co stím. A druha věc čekala jsem k cockám kalíšek na čočky a roztok.Proto bych nedoporucila svým přátelům objednat něco pres vás.

No zadnej ponrvac jsem stojí všeho velice sklamana .Vždy jsem kupovala čočky a byl tam kalisek na čočky a roztok . Nechápu jak můžete poslad čočky bez NB avodukalisku roztoku vždyť tyhle věci jsou důležité.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Váš komentář. Roztok není součástí balení čoček. Čočky jsou dodávány v blistru a pro péči o čočky je třeba zakoupit roztok, u kterého standardně bývá i pouzdro na čočky.
    U barevných čoček závisí výsledná barva na přirozené barvě Vašich očí. Pokud si nejste jista nákupem, vždy je lepší výběr konzultovat s lékařem, který Vám dané čočky naaplikuje. Vyhnete se tak riziku, že zakoupíte čočky, které Vám nevyhovují.
    Hezký den Kateřina

• cena, ale dodací lhůta špatná
    • dodací lhůty

nic moc

• jen to, že ho mám vyzkoušený a kvalita dodávaných čoček je dobrá - nechce se mi hledat nového dodavatele a riskovat, že narazím na špatného
    • otrávil mě přesun výdejního místa. na to mi bylo sděleno, že se na vylepšení pracuje a nastane v září. oddalovala jsem tedy objednávku do září. výdejní místo zůstalo stejné. ale shodou okolností zrovna moje čočky nejsou na skladě, takže musím čekat čekat celé tři týdny avízované dodací lhůty, s čímž jsem nepočítala. Musím teď nosit brýle a to je hodně nepříjemné, zvláště ve špatném počasí a u mojí práce.

připadá mi, že se moc nesnaží - resp. jediné, co lze vydávat za snahu, je spamování s akcemi a reklamami - to je ale diskutabilní, jestli to nějakým zákazníkům vyhovuje. mě určitě ne.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Váš komentář. Otevření nového výdejního místa se bohužel posunulo na říjen. Od tohoto termínu by tedy mělo fungovat nové výdejní místo. Hezký den Kateřina

• zobrazuji skladove zasoby, i kdyz zbozi neni k dispozici

• problém byl v dodacím místě (Brno, lékárna u Ronda). Na internetu je uvedena provozní doba od 8 do 18, až na místě se dozvíte, že mají od 8 do 14 (pro člověka pracujícího denně od 8 do 17 je to poměrně problematické). Kdybych tuto okolnost znala před objednáním,zvolila bych jiný internetový obchod.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

děkuji za Vaši připomínku. Otevírací doba lékárny je zkrácena z provozních důvodů - otevírací doba pouze do 14 hodin je uvedena na našich webových stránkách. Snažíme se v nejbližší době otevřít v Brně nové výdejní místo pro naše zákazníky - jedno by mělo být otevřeno v průběhu září. Doufám tedy, že toto výdejní místo bude více vyhovovat.

• možnost vyzvednutí pouze do 14,00, nelze platit kartou

• Nejnižší cena zboží, které jsem kupoval

Roztok na čočky měl nedotažený uzávěr, takže část vytekla do zbytku zásilky

• netuším
    • obchod si plete základní pojmy expedice a připraveno k vyzvednutí: mylně informuje zákazníka.

Osobní odběr nedoporučuji, pokud máte dojem, že Česká Pošta má špatné služby, existují i horší. Netušila jsem, že osobním odběrem prodloužím dodací lhůtu o týden. Výdejní místo tvrdilo, že mojí objednávku nemají, obchod tvrdil, že je připravena k vyzvednutí. Tato legrace mě stála 2x cestu na výdejní místo, 2 telefonáty (emaily asi pouze čtou - odpovědi jsem se nedočkala, slečna na infolince o něm vědela a byla milá, ale co mi to je platné) a ještě jsem si mezitím musela objednané zboží koupit narychlo dráž v kamenném obchodě. Tento obchod nemohu doporučit a nikdy již nevyužiji jeho skvělých služeb.

• doba doruceni
    • nekomunikace, nespolehlivost.

Tento obchod nedoporučuji !!
    Objednané zboží vůbec nedorazilo ani po několika týdnech.

Reakce obchodu Čočkovník.cz

Dobrý den, mrzí mě tato Vaše zkušenost, mohla bych Vás požádat o email, na který jste objednávala, ráda bych zkontrolovala průběh objednávky a co s ní je. O dostupnosti zboží vždy zákazníka informujeme, u některých čoček může být delší dodání, tak bych to ráda zkontrolovala. Děkuji. [email protected]
    Ivana Šlesingerová