• naprosto nedostatečný obal, obaly uvnitř byly piškozeny

nedoporučuji

Ukulele sice navenek dorazilo v pořádku a velmi brzy, ovšem nástroj nešel naladit, tak jsem ho musela zaslat zpět na reklamaci. Ta ještě samozřejmě,není vyřízena, tak dále nemohu vyjádřit svou spokojenost. Zatím jsem z dodaného zboží zklamaná.

• jste nejdražší s nejdelšími dodacími lhůtami a to ještě nevím, jak by to bylo s případnou reklamací. Modlím se, aby k tomu nedošlo

Příště nakoupím jinde

• Nedodržení uvedené dodací lhůty
    • Zmatek v komunikaci
    • Doručení na jiné výdejní místo než bylo v objednávce
  • Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Inzeruji zbozi, ktere nemuzou dodat. Ztrata casu. Delaji to i ostatni obchody, zel smula pro obchod, ze jsem to objednal tady. Nejde o zivot, jen to chce delat poradek ve zbozi. Vhci verit, ze to neni zamer.

Vážený zákazníku,

omlouváme se za nemožnost dodat inzerované zboží. Věřte, že naším záměrem skutečně není inzerovat zboží, které nejsme schopni dodat, protože to žádný obchod nepřinese. Bohužel, i když usilovně pracujeme na tom, abychom nabízeli co nejpřesnější a nejaktuálnější informace, nejsme schopni na 100% zaručit, že naši dodavatelé mají vše a vždy stále k dispozici.

obchodní ředitel / business director
    Pražská třída 755/176
    500 04 Hradec Králové
    Tel.: 800 173 945
    Mobil: 777 752 073
    Skype: iyamaha

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nedodání zboží. Zatím ani nevím proč? Nikdo se neobtěžuje ani zavolat v čem je problém nebo objednávku zrušit.

• žiadne
    • Najväčšia slabina je ako vždy v ľuďoch, keď mi Váš zamestnanec napísal po troch dňoch, že tovar nie ste schopní zabezpečiť, požiadal som ho aby mi ponúkol nejakú alernatívu, ktorú by som u Vás zakúpiť, avšak odpoveď som už nedostal.

- ponúkate tovar, ktorý nie ste schopní a ani ochotní zadovážiť
    - nakupoval som u Vás dva krát, prvý a posledný !!!

• Obcho mě poslal jiné zboží než deklaroval-měl poslat YST - SW030 a poslal YST - SW010

Vážený pane Zouhar,

rád bych zde uvedl na pravou míru Vaši recenzi.
    Jak jste mi po emailu potvrdil, dostal jste přesně ten produkt, který jste si objednal, a problém byl pouze v tom, že byl dodán nesprávný uživatelský manuál. Žádám tímto tedy o odstranění výše uvedené nepravdivé recenze, která naši společnost poškozuje v očích potencionálních zákazníků.
    Děkuji.

Skype: iyamaha
    www.cmias.cz

• Je to levné
    • Přehledné
    • odpovídající výběr ku poměru cenám

Kvalita zboží prostě odpovídá ceně...

• U zakoupeného produktu chyběl český a srozumitelný manuál - návod!

Vážený zákazníku,

omlouváme se za nedodání českého návodu. Jak jsme Vás již telefonicky informovali, jedná se o novinku a dovozce nám tento doklad dodal teprve včera (17.6.). Obratem jsme Vám jej odeslali. Ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace.

Kladska 1117/25
    500 03 Hradec Kralove, Czech republic

• Naprosto nespokojen.Zboží nedorazilo,komunikace minimální.Na odpověď nic neodepsáno. :-(
    • Komunikace!

Slabý

• Kurýr byl velice drzý.

Vážený zákazníku,
    za chování zaměstnance přepravní společnosti PPL se omlouváme, i když to nevidím jako naši chybu a tím pádem i důvod pro nedoporučení našeho obchodu.
    K ostatním bodům - tedy dodací lhůtě v období před svátky (dodáno 3 den od objednání) a kvalitě komunikace (kdy jste obdržel 3 emaily o stavech objednávky a sms o termínu doručení) je třeba dodat, že nás tato ne zcela objektivní kritika mrzí.

Kladská 1117/25
    500 03 Hradec Králové
    tel: 800 173 945 mob: 777 752 073
    fax: 495 220 760 skype: iyamaha
    ICQ: 115-440-209 www.cmias.cz

• Super
    • otrvujete me svými otázkami.Už proto si zse nic nekoupím.ˇˇSkoda funguje to super.Až na vaše otravování.To mě odpuzuje.

• mnoho

hrozný obchod

bohužel jsem naletěl zaměstnanci obchodu.před dodáním mi volal, že jedna harmonika ze sady zatím schází a bude dodána až za měsíc, ale je třeba zaplatit celou sadu. Dodnes se nikdo neozval a harmonika nepřišla. asi jsem hodně naivní.

• Jsou to odborníci, komunikují okamžitě.
    • Ukazují zásoby dodavatele a ne svoje.

Dojeďte si tam osobně. Jsou skvělí. Nakupování po internetu ale nedoporučuji a vlastně ho nedoporučuji obecně vůbec, jestliže se řídí heslem "Slibem neurazíš".

• zadne
    • jsou nespolehlivy

urcite nedoporucuji,zbozi si objednate ale neposlou ho.