• Rychle doručeno
    • Zboží jsme vrátili, povrchový lak byl totálně flekatý, při výměně nám bylo řečeno, že nám to vymění, ale že jsou tak flekaté všechny. Celkové jednání bylo velice nesolidní. S vyřízením reklamace nejsem vůbec spokojený. Bylo to řešení tzv. z nouze.

Už nikdy zde nic nekoupím.

• poslal jiné brýle než jsem si objednal a optickou vložku ktera na brýle nelze přidat

poslal jiné brýle než jsem si objednal a optickou vložku ktera na brýle nelze přidat,při volaní nereagují

Vážený zákazníku,

abych uvedl na pravou míru Vaši nepravdivou recenzi, je třeba uvést následující.
    Obdržel jste přesně ten produkt, který jste si objednal a námi uvedené foto produktu také souhlasí.
    Optická vložka, kterou jste objednal, skutečně k těmto objednaným brýlím nepatří a také je to uvedeno v jejím popisu, nicméně jste si ji u přesto objednal, a proto není divu, že Vám na dané brýle nešla nasadit.

Na všechna volání reagujeme, a to v pracovní době od 7:30 do 17:00, a pokud byste zavolal, rádi bychom Vám s Vaší objednávkou poradili, tak jak to děláme v mnoha dalších případech.

www.cmias.cz

To že kupúuji poškozenou věc jsem věděl. Netušil jsem že i okradenou.

Reakce obchodu CMI Music s.r.o.

objednal jste si nikoliv poškozenou, ale nehratelnou maketu ukulele (Ukulele koncertní Kalani Nalu 24 C - Maketa), jak je několikrát v popisu uvedeno.
    Bohužel netuším, co znamená, že byla okradena.
    Pokud nám zavoláte nebo napíšete, pokusíme se to s vámi vyřešit.

CMI Music s.r.o.

Zkusenost s obchodem z meho pohledu velice tristni:
    * zbozi, ktere bylo skladem (ne na dane pobocce) bych jeste do ted nedostal, kdybych se neozval. Vznikly problem lidskou chybou mi byl na muj dotaz e-mailem vysvetlen (1 plusovy bod obchodu za dodatecnou komunikaci) a pripojeno "Jako omluvu Vám připravíme kazoo ZDARMA".
    * kompenzace nebyla vubec pripravena a mam svoji hrdost, abych se s necim takovym pripominal, pokud obchod neco takoveho slibil (1 minusovy bod obchodu)
    * pri vyzvednuti zbozi byl problem objednavku najit, bodej by ne, kdyz se ukazalo, ze mnou objednany a zaplaceny kus si obchod klidne vystavi do prodeje, nikoliv aby na sveho majitele cekal zabaleny. Skoro se i nabizi uvaha, ze by ho byli schopni prodat 2x pripadnemu novemu zajemci (2 minusove body)
    * dostupnost parkoviste v CMI HK Plaza z uzke cestu pres obrubniky z obou stran uz jen dokresluje radost z celkoveho nakupu a vyzvednuti zbozi (zde 0 bodu, komunikace nemusi byt jejich)

• To je hroza este neprisjel tovar to sa nigdi este nestalo fuuuj

Koupil ksem černou kytaru, poslali ružovou

Originální krabička výrobku (harmonika) byla více než významně poškozena a MUSELO to být již při odeslání (roztržená atd..) neboť vlastní balíček tj. jeho obal byl zcela v pořádku.

Reakce obchodu CMI Music s.r.o.

mrzí nás, že jste dostal poškozenou zásilku, určitě nedošlo k odeslání již poškozeného obalu od nás.
    Předpokládám, že jak píšete, došlo k roztržení papírové krabičky a polotvrdý obal nástroje a nástroj sám poškozený není.
    Nicméně i tak je škoda, že jste nám o tom nedal vědět. Mohli jsme zařídit výměnu nástroje, tak abyste ho měl v pořádku.

CMI Music s.r.o.

Objednane zbozi nebylo skladem, nakonec jsem obj zrusil, kdyz jsem zjistil, ze totez muzu mit u konku o 5tis levneji? Tvl

• rychlé doručení
    • struny jako by už byly jednou použité. Možná špatný výběr.

• Velmi špatná komunikace ohledně reklamace

Objednané zboží (sluneční brýle Rock Machine) se asi po 12 hodinách rozpadlo, obratem jsem jej poslala zpět, asi za 14 dnů přišlo zamítavé stanovisko (údajně od dodavatele), každopádně nyní nemám ani brýle ani peníze a obchod se od situace úplně distancuje, prý jsem brýle záměrně poškodila. Každopádně není o reklamaci ani žádný protokol.

• Baskytara je velmi kvalitní , ale kombo se zničilo do dvou dnú a ostatní doplňky sou v pohodě . kombo nejprve hučelo poté se kontakt přerušil úplně a teď je hluché .

Reakce obchodu CMI Music s.r.o.

vzhledem k Vámi popisované situaci bylo možná jednodušší a lepší nás kontaktovat a kombo reklamovat, než po více jak měsíci psát negativní recenzi. Kombo bychom vám totiž obratem vyměnili a mohl jste bez problémů hrát. O své zákazníky se snažíme maximálně starat, ovšem je nutné o problému vědět.
    Pokud máte stále zájem kombo reklamovat, neváhejte nás kontaktovat.

www.cmias.cz

• Přestože na webu bylo uvedeno, že je zboží skladem, tak ho ve skutečnosti neměli. Sami se sice po objednávce ozvali, že dotyčné zboží nemají a nabídli alternativu, ale na webu dál uváděli, že je toto zboží skladem.

Komunikace a řešení problému byla dobrá. Ale údaje o tom, zda je zboží skladem asi moc neaktualizují. Objednávku jsem stornovala.

• Dobry den. zboží měli na eshop jako skladem a doopravdy neměli

Reakce obchodu CMI Music s.r.o.

skutečnost je poněkud jiná. V době objednání jsme zboží skladem neměli, o čemž jste věděl, byl jste také informován o dodací lhůtě a alternativách, které bychom uměli dodat rychleji. Objednávku jste sám stornoval právě kvůli dlouhé dodací lhůtě. Vaši zprávu toto dokazující máme.
    Příště je možná lepší lépe číst a při psaní recenzí poškozujících prodejce si nevymýšlet.

• Zbozi nebylo original zabaleno
    • U jednoho vyrobku neodpovida dodane zbozi vyobrazeni v e-shopu!!!

zboží přišlo poškozené

1. Ukulele přišlo poškozené odprejsklá barva z hlavní strany nástroje.
    2. Obchod neupozorňuje na to, že na nástroji jsou pouze přepravní struny -silon. Nejde o cenu, ale o další čas strávený sháněním strun někde jinde, nebo další poštovné.

Vážený zákazníku,

1. Omlouváme se za dodání ne zcela 100% kvalitního nástroje. Nicméně, pokud jste obdržel poškozený kus, stačilo nás kontaktovat a mohli jsme zařídit výměnu nástroje za nepoškozený kus, tak jak to běžně děláme.
    2. Nástroj nemá žádné přepravní silonové struny, jedná se o standardní nylonové struny, které se běžně dávají k nástrojům v této cenové kategorii (cca 600 Kč). Máme v nabídce samozřejmě i draží nástroje, které jsou vybaveny také kvalitnějšími strunami.

www.cmias.cz

+ cena u některého zboží

- dost dlouhá dodaci doba

• Obal, který jsem koupil měl mít 10mm polstrování, ale to opravdu nemá - je to sotva 3mm. Jinak vše v pořádku.

Reakce obchodu CMI Music s.r.o.

omlouváme se za chybně uvedený údaj o síle polstrování u vámi objednaného povlaku. Vycházíme z informací poskytovaných výrobcem, které v tomto případě nebyly správné.

Informaci jsme již opravili, a vám nabízíme možnost výměny za jiný povlak, který splní vaše očekávání (např. Ashton ARM 1500C, který má skutečně polstrování o síle 10mm).

Škoda je, že jste nás o této skutečnosti neinformoval ihned po obdržení zboží, mohli jsme chybu napravit okamžitě.

www.cmias.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Jeden z mála, který hledaný produkt nabízí. Bohužel jej nemá skladem a tak čekám.