• Kvalita.....a super rychle dodání.V 15h jsem objednala,a ten den mi prisla SMS,že zboží je expedováno druhy den bylo zboží doručeno. Objednávám opakovaně.
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Maximální spokojenost.

Tovar dodaný v poriadku farba ako na foto rýchle dodanie.spokojnost.

• Drahe postovne, vymena zbozi za je zpopletnena.

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Výměnu na přání zákazníka děláme vždy zdarma. Pokud ale chcete zboží po jeho výměně i někam expresně zaslat, je jasné, že dopravné České poště nebo jiné přepravní službě kterou si zvolíte je třeba si uhradit :-)

Skvělí :)

• Vlasy jsou kvalitní
    • Rychlé řešení situace při problemu
    • Moc milá komunikace s obchodem
    • Dárečky
    • 100 gramů je málo

100 gramů na mé husté prostříhané vlasy je prostě málo.Takže asi vlasy nevyužiji.Dřív se to prodávalo po 120 g tak nevím kde se stala chyba.Pokud máte husté vlasy,investujte.Cena je všude jinde stejná,ale dřív to bylo levnější.Toto všechno nic nemění na tom,že jsou vlasy kvalitní.

Dostupné autem,da se zaparkovat,dobra komunikace

Rychlé doručení,kvalita vlasů dobrá,cena výborná.

• Objednávám již dlouho, velmi vysoká kvalita.
    • Vlasy se rychle narovnaji po natočení
    • Daji se barvit, barva chytá rovnoměrně

Firma spolehliva doručeni rychle doporučuji

Za mě všechno v pořádku :-)

• Vlasy sú súper

Vlasy splní svůj účel. Pokud prodlužujete, při vlasech cca po ramena, pak koupit 2 balení, nikoliv jedno. Pokud zahušťujete, jedno balení stačí. Vlasy jsou suché, je třeba je vyživit. Kudrnaté vlasy samy o sobě suché jsou. Stavba je jako kudrnatý černošský vlas. Kudrny jsou opravdu velmi malé.
    Vlasy jsou úžasné do drdolů!

Pásky opravdu drží!

• Strašně drahé poštovné 165kc

Výborná cena, úžasná kvalita a super rychlé doručení

• Rychlé profesionální jednání

Kvalitní výrobek za příznivou cenu.

• Odporucujem kvalita vlasou 100%

• NEKVALITNÍ VLASY
    • NEOCHOTA PŘI REKLAMACI
    • VYMLOUVAJÍ SE NA NESPRÁVNOU PÉČI O VLASY
    • EVIDENTNĚ SE NEJEDNÁ O ,,LIDSKÉ VLASY,,

Po měsíci nošení vlasů:

-TAPE páska nedrží, aplikovat to umím podotýkám
    -z vlasů úplné dredy, musela jsem se česat každých 10 minut a stejně to nepomohlo
    -používala jsem povolenou kosmetiku Loreal a kondicionery,masky,olejíčky,krémy no kosmetika za tisíce a prý jsem si je odrovnala po 2 použitích Loreal silver shampoo :D SMĚŠNÉ VYJÁDŘENÍ K REKLAMACI

ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI JAK TENTO TAK JEJICH OSTATNÍ ESHOPY SE SÍDLEM SIBIŘSKÁ 55 V BRNĚ JAKO TŘEBA
    hotstyle a clipinvlasy

Reakce obchodu Clip Vlasy Levně

Vážená slečno Michailovová, mrzí nás vaše nespokojenost. Nicméně vaši reklamaci jsme řešili, i když jste vlasy svým zásahem chemicky upravovala a používala nevhodnou kosmetiku. Z šetření se jasně zjistilo, že obarvením a dalšími nevhodnými metodami péče co jste uvedla v e-mailové komunikaci se vlasy vysušily oproti původnímu stavu. Také jste ty první vlasy měla už hodně dlouhou dobu, je jasné, že ustřižené lidské vlasy, které již nemají výživu z pokožky hlavy mají svoji životnost a není to věc co vydrží na vždy. I přes tu nevhodnou péči a barvení a dlouhou dobu používání i tak nevypadaly ještě tak nehezky jak popisujete. Máme natočené video, kdy se po naší správné péči a regeneraci hezky pročesávají a stále by byly min. půl roku použitelné. My nemůžeme nést odpovědnost za nevhodnou péči a chemické úpravy barvy vlasů, která je v rozporu s návodem na péči a obchodními podmínkami. Zákaznice, které se správné péče drží takové problémy nikdy nemívají. I přesto všechno jsme Vám nabídli alespoň 50% slevu na nový nákup jako gesto dobré vůle a dali doporučení po kterých víme, že byste žádný podobný problém zajisté neměla. Velmi nás mrzí, že i přes to všechno máte potřebu nás cíleně špinit lživými výroky na které nemáte důkaz. Na pravost vlasů dáváme doživotní garanci, můžete si je nechat prozkoumat. Nicméně už z toho, že jste je obarvila je jasné, že jsou to pravé vlasy, jelikož umělé barvit nelze (barva by nechytla).