• Kvalitní zboží.
    • Přestože jsem v tomto obchodě nakupovala již vícekrát, nikdy mi nebyla nabídnuta žádná sleva!

S vasim obchodem jsem celkove spokojena,s rychlou reakci na objednavku i kvalitou zbozi.Doporucuji

• dobrá komunikace.Objednalajsem si zboží, které jsem si vybralana netu. Bohužel mi přišly vlasy jiné délky a jiné gramáže. Okamžitě jsem kontaktovala obchod abylomi řečeno, že at zboží vrátím, že mito vymění.Vlasy jsem poslala zpět a hned mi byly poslány nové, jak jsme se telefonicky domluvily. Takže jednání je super. Jen bych doporučila,aby si obchod předělal stránky, protože když zboží už za tu cenu nemá, nemáje nabízet na vebovkách. Jinak vlasy kvalitní,aleje fakt,že 70 g je fakt málo. Ideální je 105 nebo 120 g na délku do 45 cm.
    • u mě jen to, že webovky v dané době neodpovídaly skutečnosti, některé clip uváděli jako naskladě a přitom už nebyly. JInak vše OK

Podle mě dobrý obchod, vlasy už jsem od jejich pobočky měla, jen malou gramáž, a vlasy slouží dva roky , takže doporučuji

• Komunikace, přehledné webovky, velký výběr
    • V poslední objednávce mi přišly vlasy méně kvalitní než minule. Clip in culík se mi zdá cenově vyšší oproti kvalitě. Zamotání culíku mám obráceně, než jsem zvyklá :-( A to jsem měla nákup asi za 8000Kč

Dříve mi přišly vlasy kvalitnější a hustší :-/

• Komunikace, cena, rychlost.
    • Nevím, zda je to slabina, spíš nepříjemný jev všech prodejců vlasů - odstíny absolutně neodpovídají fotografiím na stránkách. Ale to je asi spíš otázka různých zobrazení na různých monitorech. Nicméně peníze vráceny absolutně rychle.
    • dříve jsem objednávala jen sz těchto stránek , a vždy stejné vlasy -stejný odstín , však tentokrát přišly velice řídké :/// takže jsem dost zklamaná , měli i jiné balení :/

• rychlé jednání,dobrá cena,kvalitní produkty
    • pro nákup jsem se rozhodla díky doporučení

100 % doporučuji

• vysoká kvalita vlasů a příjemné ceny

doporučuji zákaznicím pro vysokou kvalitu nabízeného zboží a příjemné ceny

• rychle, kvalitně, na náš požadavek aby zboží vyexpedovali k určitému datumu, jen odeslali okamžitě
    • jen některé produkty jsou na dotaz a nelze je objednat přímo z nabídky e-mailem z netu
    • a jen jeden produkt je v danné nabídce co se týká v cm i ztvárnění a jiné varianty jakoby ani neexistovaly

super

• Rychle jednání.

Doporučuji!

Zboží přišlo v pořádku.Trefila jsem i barvu vlasů, jsem nadšená. Velká spokojenost, vlasy jsou moc hezké.

• - Výborná komunikace
    • - Skvělá expedice
    • - Zboží naprosto v pořádku a jsem z něj nadšena
    • - Recenze nelhaly
    • Na žádné jsem zatím nepřišla.

Naprostá spokojenost. Nejdřív mi cena přišla vysoká, ale objednávala jsem podle recenzí a jsem naprosto spokojena. Myslím, že na kvalitu je cena skvělá. Bála jsem se toho, že vlasy budou nekvalitní, jak chmýří, budou se zacuchávat a vůbec. Jsou úžasné. Co se týká komunikace, vůbec bych se nebála např. výměny. Paní, která mi volala byla příjemná, milá a ochotná. Není to můj poslední nákup a určitě doporučuji!

Krásná cena i skvělá kvalita. Když jsem potřebovala, aby mi zboží došlo do konce týdne, slečna/paní mi osobně volala a vše zařídila a vlásky byly druhý den u mě. Navíc nad 3 tis pošta zdarma a to i formou dobírky, takže naprostá spokojenost!

• Velice rychle dodani zbozi

Vrele doporucuji.
    Vlasy jsem si objednala svetlejsi, abych je obarvila na mou (tmavsi) barvu. Barveni obsolutne bez problemu.. vubec se toho nemusite bat. I sami doma to zvladnete.:-)))
    Vlasky jsou pekne a dobre se s nimi pracuje. Nezacuchavaji se, i kdyz je mam opravdu cely den rozpustene.
    Zatim je mam kratce, tak nemohu rici, jak do budoucna, ale prozatim jsem opravdu velice spokojena!!!!

• Perfektní a rychlá komunikace, ochota poradit, milé a vstřícné vystupování.
    • Kvalitní zboží odpovídající popisu.

Skvělý obchod, který jsem si našla na základě recenzí a musím říct, že nelhaly. Pokud budu něco potřebovat, určitě se opět obrátím zde a jako spokojený zákazník ráda obchod doporučuji i ostatním :).

• kvalitu, cenu a rychlost dodání
    • nevím

Určitě doporučuji!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• přehlednost stránek a informace, které poskytují o stavu objednávky

Objednala jsem zboží na poslední chvíli před Vánocemi a dorazilo hned druhý den. S nákupem i kvalitou zboží jsem spojená a budu dále doporučovat.

• Kvalita zboží oproti jiným eshopum. Přijatelná cena.

• nakoupilajsem v tomto obchode,protoze bylo dobre hodnoceni na tento obchod

doporucuju tento obchod