Po dodání zboží jsem se rozhodla pro výměnu za jiné a obchod mi vyšel vstříct bez problému. S novým zbožím ( clip-in culík z pravých vlasů ) jsem na 100% spokojená.

• Přehlednost stránek a především kvalita dodávaného zboží. Poměr cena výkon super.
    • Objednávám několik let.
    • Pri každém nákupu volím jako dárek gumičky do vlasů, pokaždé mi však přijdou náhradní, ale to už je takové úsměvné napsané pravidlo

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Omlouváme se pokud se toto přihodilo nedopatřením, připomeňte se nám prosím u příští objednávky a dáme Vám více dárků navíc :-)

• Nabízí údajně lidské vlasy, bohužel kvalita je příšerná je to chemlon, i tak jsem dala tomu šanci a řekla hsem si že na hlavě budou vypadat jinak. BOHUŽEL HROZNĚ!!! A jelikož jsem zboží "použila" nemúžu vrátit. Směšné

Nedoporučuji

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Děkujeme za reakci. Vlasy dodáváme již mnoho let i do profi salonů a reklamace na ně běžně nemíváme, to co popisujete mohlo být způsobeno dost možná nevhodnou kosmetikou. Můžete nám na e-mail zaslat podrobnosti, rádi se Vám na to podíváme a zjistíme co se mohlo stát a pomůžeme Vám věc vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Je velmi rychlý a ochotný . Rychlá komunikace.
    • Žádný.

Doporucuji.

• objednávám pravidelně, dobrá přehlednost stránek a dobré ceny
    • Obchod se zaručuje při objednání do určitého času, dodáním do 24hodin, což se tentokrát nestalo a způsobilo nemalé komplikace.

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Děkujeme za rekaci a moc se omlouváme za dopravce (Českou poštu). Ačkoliv nám garantují ve smlouvě u těchto expresních zásilek doručení do 24h, občas to v tomto předvánočním období bohužel nedokáží splnit a zásilka se může zdržet. Od nás odcházela ihned tak jak měla.

• - perfektní komunikace
    • - krásné vlasy
    • - poradí s barvou vlasů a zdarma vymění!
    • - 100 g není moc
    • - nepřišel avizovaný dárek k setu

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Pokud kolegové u Vaší objednávky zapomněli omylem na dárek tak se velmi omlouváme, napište nám mail a my to ihned napravíme :-)

Výborná komunikace, vlasy mi bez problémů vyměnili když jsem zvolila špatnou délku za delší. Rozhodně doporučuji.

• Kvalitny vyrobok, komunikacia
    • Akurat namiesto gumiciek mi prisiel nahradny klips

Spokojenost

• Nekvalitní !!!!!

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Co se Vám zdálo nekvalitní? Dbáme na to, aby kvalita našich lidských vlasů byla na nejvyšší úrovni. Klidně nám napište e-mail na: [email protected] a cokoliv vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Vlásky přišli v pořádku a i po barvení na můj odstín jsou pořád krásné a pevné. Jediná vada byla, že balíček přišel otevřený (natržená obálka a byl vidět obsah) což je ale chyba pošty nikoliv e-shopu.

• osobní odběr , pozitivní zkušenost s obchodem
    • nevýhoda je změna dodavatele clip vlasů , následné zdražení výrobků, ale přitom zhoršení kvality clip vlasů, které jsem si v tomto obchodě několik let kupovala

tento obchod i po poslední negativní zkušenosti i tak doporučuji. Zboží je do několika hodin k vyzvednutí a při reklamaci jsou obratem vráceny peníze. V obchodě jsou velmi ochotní

Spokojenost 100%. Vlasy velice kvalitní.

• Odpovidající odstín barevnostne dle fotografie
    • Dostupnost
    • Cena versus kvalita
    • Neodpovídající kvalita v popisu

Nekolikrat jsem v tomto e-shopu nakupovala. Jednou clip in a asi 5 krat tape in extensions. Velice me mrzi, ze kvalita je tak spatna. Po trech mesicich od koupe jsou vlasy v hrozném stavu ač jsou upravovany dle instrukci.
    A cena bohuzel stoupá.

• Krátká dodací lhůta
    • Vlasy měly roztřepené konečky
    • Ke koncům řídnou
    • V blonďatém příčesu několik tmavých vlasů
    • Ve švu zapošitá modrá nit

Clip-in 38 cm/100g vhodný spíše pro zahuštění než prodloužení (možná pro řídké vlasy).

Musela jsem je nechat upravit u kadeřníka, konečky byly roztřepené, jinak je vlasové vlákno hezké, pevné, lesklé, snadno se natáčí i žehlí.

S clip-in od *** ovšem nesrovnatelné, ty mají stejnou hustotu od kořínků po konečky, takže vypadají mnohem přirozeněji, tyto se po nasazení zdají být poněkud ubohé. Dala jsem na předchozí recenze a nakonec byla spíše zklamaná, 100 g vlasů je pro mne skutečně málo.

Ideálním řešením by bylo na e-shopu prezentovat skutečné fotografie jednotlivých výrobků, nikoliv pouze ilustrační fotku odstínu.

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Děkujeme za reakci. Musíte mít velmi husté svoje vlasy, protože naprosté většině zákaznic 100g naprosto ideálně dostačuje pro optimální prodloužení i mírné zahuštění vlastních vlasů. Máme samozřejmě ale i hustější vlasy pro zákaznice s hodně hustými svými jako Vy - 140g i 200g. Pokud tam byla z výroby nitka či roztřepený koneček někde, tak se omlouváme, jsou to lidské vlasy, může se někdy stát, stačí samozřejmě buď jednoduše odstřihnout, nebo Vám to rádi vyměníme za nový balíček.

• skvělá komunikace k spokojenosti zákazníka

Rychlost a kvalita za dostupne ceny..

bezproblémová a rychlá komunikace

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• přehledné stránky
    • výhodné ceny za sety
    • řídké prameny
    • "chlupaté" nekvalitní vlasy
    • kazy na pramenech

Prameny byly mnohem řidší než bych podle popisu čekala, jakoby "chlupaté" (i po vyžehlení), jeden byl i celkově špatně navázaný (krajní pramínek byl navázán křivě proti zbytku pramenu, takže trčel do strany). Na reklamace jsem už neměla čas a prameny jsem potřebovala jen na jednu akci, tak jsem si s tím nějak poradila, ale znova už bych nenakoupila.

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Děkujeme za Vaši reakci, ač ne zcela pozitivní. Velmi nás mrzí ten problém co popisujete. Upřímně, ještě jsme s s tímto názorem nesetkali za tisíce objednávek v uplynulých mnoha letech, netuším, jestli to nemohl být spíše jen výrobní problém jen toho jednoho kusu balíčku, který Vám dorazil. Rádi bychom se pokusili Vám tento problém vyřešit k Vaší spokojenosti, nebo prameny na naše náklady vyměnit za bezvadné, tak jako bývají vždy. Je lepší se nám ozvat napřímo. Kontaktovali jsme Vás již na Váš e-mail s návrhem řešení.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.