• Nabízí údajně lidské vlasy, bohužel kvalita je příšerná je to chemlon, i tak jsem dala tomu šanci a řekla hsem si že na hlavě budou vypadat jinak. BOHUŽEL HROZNĚ!!! A jelikož jsem zboží "použila" nemúžu vrátit. Směšné

Nedoporučuji

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Děkujeme za reakci. Vlasy dodáváme již mnoho let i do profi salonů a reklamace na ně běžně nemíváme, to co popisujete mohlo být způsobeno dost možná nevhodnou kosmetikou. Můžete nám na e-mail zaslat podrobnosti, rádi se Vám na to podíváme a zjistíme co se mohlo stát a pomůžeme Vám věc vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Nekvalitní !!!!!

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Co se Vám zdálo nekvalitní? Dbáme na to, aby kvalita našich lidských vlasů byla na nejvyšší úrovni. Klidně nám napište e-mail na: [email protected] a cokoliv vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• Krátká dodací lhůta
    • Vlasy měly roztřepené konečky
    • Ke koncům řídnou
    • V blonďatém příčesu několik tmavých vlasů
    • Ve švu zapošitá modrá nit

Clip-in 38 cm/100g vhodný spíše pro zahuštění než prodloužení (možná pro řídké vlasy).

Musela jsem je nechat upravit u kadeřníka, konečky byly roztřepené, jinak je vlasové vlákno hezké, pevné, lesklé, snadno se natáčí i žehlí.

S clip-in od *** ovšem nesrovnatelné, ty mají stejnou hustotu od kořínků po konečky, takže vypadají mnohem přirozeněji, tyto se po nasazení zdají být poněkud ubohé. Dala jsem na předchozí recenze a nakonec byla spíše zklamaná, 100 g vlasů je pro mne skutečně málo.

Ideálním řešením by bylo na e-shopu prezentovat skutečné fotografie jednotlivých výrobků, nikoliv pouze ilustrační fotku odstínu.

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Děkujeme za reakci. Musíte mít velmi husté svoje vlasy, protože naprosté většině zákaznic 100g naprosto ideálně dostačuje pro optimální prodloužení i mírné zahuštění vlastních vlasů. Máme samozřejmě ale i hustější vlasy pro zákaznice s hodně hustými svými jako Vy - 140g i 200g. Pokud tam byla z výroby nitka či roztřepený koneček někde, tak se omlouváme, jsou to lidské vlasy, může se někdy stát, stačí samozřejmě buď jednoduše odstřihnout, nebo Vám to rádi vyměníme za nový balíček.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• velký výběr
    • rychlé dodání zboží
    • clip-in vlasy šíleně vypadávají,takový problém sem s předchozíma vlasama neměla bojím je i umýt aby nevypadaly všechny a nezacuchaly se!

tento obchod nedoporučuji hlavně za ty peníze se nevyplatí!
    špatná kvalita

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Dobrý den, z předchozích pozitivních hodnocení kvality vlasů je zřejmé, že se může jednat o vadný kus. Doporučujeme kontaktovat nás přímo na email pro zaslání reklamačního formuláře.
    tým Clip-Vlasy.cz

• Bohužel mají barvy clipů pojmenované názvem barvy a ne čísly, takže přestože jsem si objednala středně hnědé clipy ( což odpovídá č.4), přišly mi clipy č.6, tedy pro mě barva nepoužitelná. Bohužel jsem měla den před svatbou, takže jsem neměla čas zboží vrátit a musela jsem vlasy holt nabarvit, což je za ty peníze docela škoda.

Ověřte si název barvy vlasových clipů přímo v obchodě číslem, na stránkách totiž neodpovídají klasickému číslování.

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Dobrý den, škoda, že jste neřešila vlasy na svatbu s větším předstihem, výměna pramenů za jiný odstín je zdarma. Rovněž, pokud jste se rozhodla na poslední chvíli a na vlasy spěchala, mohla jste zaslat fotografii vašich vlasů a nechat si s výběrem odstínu pomoci. Naše kolegyně řeší podobné dotazy velmi operativně a do 10min by jste věděla váš přesný odstín. Jako poslední možnost se nabízí dodání clip in pramenů v sobotu, které rozvněž prostřednictvím České pošty zajištujeme. Záporné hodnocení nás mrzí, ale stačilo se ozvat na email nebo telefonicky a určitě bychom to nějak vyřešili. Hezký den přeje tým Clip-Vlasy.cz

• Rychlos dodání zboží,dobrá komunikace,
    • neodpovídající gramáž vlasů

Po dodání zboží si zvažte objednané vlasy, zda skutečně váha odpovídá váze požadované

• levné zboží
    • neodpovídá odstín
    • nejsem si jistá, zda se jedná o lidské vlasy

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Garantujeme, že vlasové prameny v naší nabídce jsou 100% lidské.
    Pravé vlasy lze od umělého kankelonu poměrně snadno rozpoznat. Náš eshop má tisíce spokojených klientů a nemáme jediný důvod riskovat naši pověst a klamat takto zákazníky. Jako každý zákazník však máte právo v případě nespokojenosti s produktem odstoupit od kupní smlouvy a prameny poslat zpátky. Uhrazené peníze vám vrátíme na účet.
    Co se týče špatně odhadnutého odstínu, prameny lze vyměnit za jiné. Případně vám po zaslání fotografie vašich vlasů můžeme pomoci s výběrem správného odstínu.

• Komunikace se zákazníkem
    • Rychlé jednání
    • Cenová dostupnost
    • Konečky objednaných vlasů se během dvou dnů silně roztřepily, aniž bych použila jakékoliv přípravky případně žehličku na vlasy.
    • Vlasy hodně vypadávají.
    • Objednané vlasy mají být přírodně černé, ale našla jsem mezi nimi blond vlasy (nepočítám objednaný pramínek).

Celkově jsem spokojená, až na pár nesrovnalostí.
    Vlasy jsem si sestříhala a vypadají přirozeně.
    Barva mi perfektně sedla k mé barvě vlasů.

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Děkujeme za vaše hodnocení. Pozvolné vypadávání je u clip in vlasů přirozený proces. Proti nadměrnému vypadávání doporučujeme používat speciální kartáč na prodloužené vlasy. Při česání pramenů pročešte nejprve konečky až pak vlasy po celé své délce. Zabráníte tak vytahování jednotlivých vlasů ze spojů. Sestříhání vlasů bývá často nutnou úpravou, zvláště u pramenů, které umístíte na strany hlavy.

• Velice rychlé dodání
    • horší kvalita objednaného zboží od poslední objednávky

nevim

Reakce obchodu Clip-Vlasy.cz

Velmi nás to mrzí, ale bohužel se jednalo o vadný kus. Se zákaznicí jsme se dohodli na vrácení celé uhrazené částky + zaslání nových pramenů zdarma.