• nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 3 týdny

• zboží skladem není skladem a nikdo se ani neobtěžuje problém řešit

Rychlost ,dobrá komunikace.

• Dlouhý dodací termín
  • nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 1 měsícem

Při osobní návštěvě arogantní neochotný pracovník sdělil, že nemají nic co nemáme objednané, na stránkách mají uvedeno, že pokud je zboží skladem, mají ho v centrálním skladu Liberec. Zboží uvedené skladem nemají ani po internetu, po týdnu jsem se o tom musela informovat sama.

Reakce obchodu Český-mobil.cz

zboží na skladě v Liberci nebylo, bylo skladem v eshopu, nicméně jsem Vám druhý den psal, že daný model byl vyprodán před naší rezervací pro Vaši objednávku (daný model jsme sháněli u našich dalších dodavatelů). Následně jsem Vám nabízel emailem jiný model ve stejných parametrech se stejnou cenou. Odpověď na email jsme dostali až po 5ti dnech, kdy jsme objednávku se snažili s Vámi vyřešit.

Nicméně i tak nás tato situace, která nastala mrzí a omlouváme se za komplikace.

• nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 2 měsíci

• ochotná a kvalifikovaná obsluha
    • při vyzvednutí objednávky na prodejně lze zboží operativně vyměnit za jiné
    • široký sortiment přímo na prodejně, kde se zboží vyzvedává

Ochotná a kvalifikovaná obsluha. Nový mobil jsme na prodejně vyzkoušeli ještě před zaplacením objednávky. Při vyzvednutí na prodejně jsme k mobilu vyzkoušeli pouzdro, zjistili, že mi nevyhovuje, a vyměnili za jiné. Mají široký sortiment přímo na provozovně, kde se zboží vyzvedává.

Reakce obchodu Český-mobil.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

• nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 3 měsíci

• přišel mobyl v pořadu,

Reakce obchodu Český-mobil.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

• nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 3 měsíci

• špatná komunikace. Neodpovídají na Email.A na telefonu také nejsou k zastižení moc často.

Objednaný telefon a byl jsem ujištěný že do pár dnů budou mít skladové zásoby.Bohužel žádná reakce po pár dnech tak jsem se pak dovolal a bylo mě řečeno že zítra posílají telefon a druhý den mě přišel meil že bohužel telefon nebude na skladě a jestli můžou poslat jiný.Což mě znechutilo. Nikdy více tenhle obchod.

Reakce obchodu Český-mobil.cz

situaci ohledně dostupnosti musíme bohužel potvrdit. Zde došlo k pochybení již ze strany dodavatele, kdy nám daný model byl několikrát přislibován a informaci jsme předali dál. Bohužel několikrát došlo k vyřazení modelu z dodávek a nakonec se k nám dostala pouze jiná barva. Nicméně jsme na Vaše emaily vždy odpověděli. Pokud nedošlo k telefonickému spojení, je možné, že měli kolegové zákazníky na naší prodejně.

Omlouváme se tak ještě jednou za vzniklé komplikace.

• nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 4 měsíci

• Inzerují - Zboží skladem. Nemají je a ani nedokážou sehnat.
  • nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 4 měsíci

Výborná spolupráce i komunikace.

• nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 4 měsíci

• Vse probehlo rychle, dobra komunikace

Reakce obchodu Český-mobil.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, je pro nás velice důležitá.

• nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 5 měsíci

• Dlouhá dodací doba na pobočku zásilkovny. Navíc,protože jsou prázdniny,hned při obdržení SMS o uložení v zásilkovně, jsem volala do obchodu,že tu nebudu,aby mi byla prodloužena doba odběru. Sympatický pán na telefonu potvrdil, ale evidentně změnu neprovedl, neboť jsem dostala ze zásilkovny několikrát vyzvání na vyzvednutí v poslední dny uložení a ve finále si dobu vyzvednutí musela prodloužit sama..

Reakce obchodu Český-mobil.cz

zboží bylo připraveno 4. den od objednání. Mohu potvrdit, že došlo k domluvě na prodloužení, toto jsme 2x zadávali, avšak evidentně se prodloužení v systému nezadalo.
    Omlouváme se tedy za komplikace, věříme však, že dané hodnocení tolik neovlivní chod Vašeho zboží a vydrží dle Vašich představ.

• Velice rychle jednani..super
  • nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 5 měsíci

Spokojenost, telefonická komunikace v pořádku, ochota vyjít vstříc.

Reakce obchodu Český-mobil.cz

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

• Ceny

V dnešní době není lehké najít důvěru k menším firmám, než jsou velké řetězce. Člověk si není jistý jak by fungovala možná reklamace. Já jsem ale obdržel požadované zboží v pořádku, komunikace s dodavatelem byla výborná a jsem spokojen.

Reakce obchodu Český-mobil.cz

velmi Vám děkujeme za Vaše hodnocení na daný obchod.

• nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 5 měsíci

• Objednala jsem si telefon,bohužel již nebyl v nabídce,po domluvě mi byl nabídnut jiný typ mobilu

Reakce obchodu Český-mobil.cz

děkujeme Vám za Vaší recenzi.

• nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 6 měsíci

Obchodníci, kteří propagují zboží skladem a přitom jej nemají, nekomunikují, ignorují zákazníka a kdybych si nezavolal sám tak se ani nedovím, že nejsou schopní objednávku po 3 týdnech realizovat. sem si jist, že to by první a poslední pokus s tímto prodejcem. Nikdy víc, ztráta času.

Reakce obchodu Český-mobil.cz

objednávka byla před 2 týdny. Avšak druhý den jsme Vás informovali, že zboží budeme muset přeobjednávat, bohužel z důvodu výpadku dostupnosti se termín naskladnění posunul, velmi se tak omlouváme za vzniklé komplikace.

S pozdravem tým Český-mobil.cz

• nakoupil v obchodě Český-mobil.cz před 6 měsíci

• zboží skladem, skladem nebylo
    • komunikace, nikdo mi v pracovní době nebral telefon ani neodpovídal na email

Po objednání měla objednávka dorazit 2. až 5. den. Po 5 dnech mi přišel email, že měl dodavatel naskladnit telefon, jestli počkám, že bude na výdejním místě nasledující týden v pondělí. V pondělí, kdy měla objednávka dorazit, jsem si chtěl ověřit emailem na který neodpověděli a ani na uvedených kontaktech nikdo nebral telefon. Po ověření na výdejním místě mne zdělili, že žádnou zásilku od cesky-mobil.cz nemají. Nedoporučuji nákup v tomto eshopu.

Reakce obchodu Český-mobil.cz

velmi se Vám omlouváme za vzniklé komplikace, ale bohužel objednané zboží nám nebylo dodáno z důvodu nedostupnosti. Byl Vám i odeslán email, kdy jsme se dohodli na stornování objednávky.

tým Česky-mobil.cz

• Přehled, slušné ceny

Celklem seriozní obchod

Reakce obchodu Český-mobil.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Je pro nás přínosem.

ok

Reakce obchodu Český-mobil.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Bez připomínek

Reakce obchodu Český-mobil.cz

děkujeme za Vaši recenzi.