Toto je asi druhý případ mého nedoporučení obchodu (z několika set). Proto se budu snažit vylíčit celý postup (který mám kompletně zadokumentovaný). 17.4. jsem objednal houpačku, u které bylo napsáno "skladem - dodání ihned". Objednával jsem to v tomto e-shopu právě kvůli rychlému dodání, a za dopravu zaplatil nekřesťanských 1300,-Kč (Marimex má dopravu stejného zboží zdarma - bohužel neměl skladem). 18. a 19.4. jsem obdržel 5 velmi infantilních e-mailů o ničem. 19.4. mi po dvou telefonátech bylo sděleno, že doprava je již objednána a na další otázky ohledně trackovacího čísla mi bylo sděleno, že je to příliš složité (zákazník má podle nich IQ tykve). 20.4. změnil prodejce status na odesláno - bez trackovacího čísla. 22.4. mi volal přepravce, že veze zboží na fakturační adresu, kterou dostal od prodejce. Doručovací adresa byla ale jiná, uvedená v objednávce i faktuře, ale tu prodejce přepravci neuvedl. Přepravce po telefonátu ochotně změnit adresu doručení. Přepravce Emons 23.4. houpačku doručil, ale sdělil těhotné ženě, že jestli mu s 75kg zásilkou nepomůže, tak jí nesloží. Doporučuji se tomuto prodejci i přepravci vyhnout obloukem, tolik absurdit jsem ještě nikdy nezaznamenal!

• Bezproblémové dodání. Zboží splnilo představu.

Ochota, vstřícnost, spolehlivost.

• Dobrá komunikace, snaha co nejdříve vyřídit a doručit objednávku.
    • Opravdu skvělý přístup

• Úžasná komunikace, balíček zabalen do 10 min po objednání a odeslán ihned.

Krásný den paní Martino,
    mockrát děkujeme za krásné hodnocení, velmi si toho vážíme. Jsme rádi, že jsme Vám mohli zpříjemnit předvánoční shon.

Krásné Vánoce a radostný vstup do nového roku.
    Čepírkovic rodinka

Pěkný výběr zboží, rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží, roztomilé emaily.

• Perfektní baleni
    • Super servis

Spokojenost.
    Není co vytknout.

Reakce obchodu Čepírkovo království

Dobrý den, moc Vám děkujeme za milé hodnocení. Těšíme se někdy příště. Krásné Vánoce.

• rychlost vyřízení objednávky

• Skladem hračka, kterou jsem hledal, za dobrou cenu

• Výběr zboží

Skvělá komunikace. Rychle jednání.

• Tyden vypršel, a email kdy zboži dostanu jsem nedostal.

Krásný den,
    děkujeme za Vaši rezenci. Vaši objednávku jste provedl v pátek odpoledne. V rámci mnoha produktů jste měl v objednávce i část těch, které nebyly v daném momentu u nás skladem a stahovali jsme je od dodavatele z velkoskladu. Tato skutečnost byla na našem e-shopu u každého takového výrobku uvedena. Při dokončovacím procesu objednávky se Vám zobrazilo přibližné datum, kdy Vám může být objednávka v takovémto případě doručena. Toto datum v případě Vaší objednávku bylo 16.9.2023. Námi bylo zboží připraveno k expedici 15.9.2023, tedy v den, kdy nám bylo zboží přepravcem doručeno. Současně Vám do emailu za dobu zpracovávání objednávky přišel i informační email, že na kompletaci objednávky usilovně pracujeme.

Zásilka je již nyní na cestě k Vám a věříme, že i tak Vám naše krásné postavičky žraloků udělají velkou radost.
    S přáním příjemného dne
    Čepírkovo království

Byla jsem velice spokojená, zboží došlo v pořádku a rychle a jako bonus se mi moc líbil text zaslaný k objednávce. Vnučka byla nadšená. Moc děkuji

Dobrá komunikace, rychlost dodání, dobře zabaleno...

• Rychlé dodání, výborná komunikace

Velká spokojenost, určitě doporučuji

Perfektní komunikace,dodání dle dohody,velký výběr.

• Ryclé dodáni
    • Výborná komunikace obchodu

Veliká spokojenost s ochotou a komunikací obchodu.

• Velmi milá komunikace, i když potřebujete informace navíc

rychle vyřízená objednávka