• i v teto dobe nedostatku kamen v kratke dobe doruceny litinova kamna

slušnost, vstřícnost, bezproblémovost

• Dobrá komunikace s obchodem .
    • Dodací lhůta

Dlouhý termín dodání a nejasná cena

• Seriózní jednání
    • Sortiment

Příjemné a solidní jednání.

Na první dojem solidní obchod. Vybral jsem kamna, obchodník ověřil dostupnost a kamna objednal. Po třech týdnech od objednání kamen (La Nordica za 100 tis Kč) žádná komunikace. Když obchod kontaktuji sám, je mi sděleno, že člověk, který má na starosti můj produkt není přítomen, ať zavolám za čtyři dny. Když jsem se dovolal, bylo mi sděleno, že ještě není ani objednáno u výrobce. Obchod nedoporučuji.

nyní v nových prostorách, super parkování, pěkný velký obchod

• OK

• Obchod má krásné a rozsáhlé internetové stránky.
    • Není poznat jestli je zbożi skladem u nás v ČR nebo skladem například v IT

Byl podán dotaz, nikdo neodpovídal tak jsem kamna která byla skladem koupil. Druhý den mi prišla odpověď,, dodání tři až čtyři měsíce "

• Dobrá komunikace

• rychlá odezva na objednávku
    • Bohužel u produktu uvedeno skladem u dodavatele, ale dodací lhůta po objednávce zaručena až po cca 6 měsících

• inzerujete zboží které není skladem jako uzká hubice 2x jsem obědnal a nic jste neposlali.

• Rychlé a solidní jednání
    • Až po objednání a zaplacení se dozvíte, že zboží nemají.

• Vstřícné, slušné a ochotné jednání .
    • Kamna jsem objednal pro dceru (dostupná v říjnu pouze barva červená, bílá až 4/2023), která je sehnala v barvě bílé. Následné storno objednávky bez problémů.

Obchod doporučuji.

profesionální přístup

Vše dorazilo dle očekávání. Délka roury kouřovodu byla trochu delší - upraveno dle naší situace. Není asi možné dělat z Vaší strany na zakázku a míru, ale kvalita a velikost průměru všech otvorů přesná a smysluplná. Jen to trochu kazí fakt, že jsem si původně objednal 2 mm tloušťku, dostal jsem
    1,5 mm s tím, (paní od Vás mě sama volala) že rozdíl v ceně vypočítáte a vrátíte zpět na účet. Do dnešního dne se tak nestalo. Jinak nemám, vzhledem k tomu jaké mám zkušenosti s Vaší firmou, co vytknout.

• Vstřícné, slušné a ochotné jednání vedené s referentkou obchodu paní/slečnou Pavlou Michalovou

Kamna co dodají až po roce, taková kamna nechci !!!!!

• Široký výběr

Spokojenost , rychlé dodání