• Zboží došlo v pořádku, komunikace v pohodě

Reakce obchodu Centrum Vytápění.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a jsme moc rádi, že jste byl s námi spokojen a vše bylo v pořádku.

Krásný den Vám přeje
    tým Centrumvytápění.cz.

• Perfektní komunikace

nic

Reakce obchodu Centrum Vytápění.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a jsme moc rádi, že jste byl s námi spokojen.
    Máme radost z každého spokojeného zákazníka :).

Krásný den Vám přeje
    tým Centrumvytápění.cz.

• Výborná komunikace

Cena hrdla externího přívodu vzduchu se mi zdá přemrštěná za 923 kč.
    V jiném obchodě jsem to viděl za 299 kč,ale nevím jestli byl stejný materiál a jaká byla kvalita.

Reakce obchodu Centrum Vytápění.cz

děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste s námi byl spokojen :).

Nevíme, jakou přírubu jste viděl na internetu, ale ceny plechových/ocelových přírub se běžně pohybují okolo uvedených 300,- Kč. Naše příruba je z jiného materiálu a to z kvalitní litiny a je plně kompatibilní s dodanými kamny, jde o kvalitní opracování dílu a samotnou kvalitu celolitěného externího přívodu vzduchu.

Přejeme Vám krásný den.

Tým CentrumVytapeni.cz

• komunikace obchodu na vysoke urovni, co bylo telefonicky slibeno, bylo dodrzeno
    • po odeslani objednavky obchod vse vcetne pozadovaneho data doruceni telefonicky potvrdil
    • kamna za slusnou cenu

byl to prvni nakup, ale od objednavky po doruceni nevznikl zadny problem.

Reakce obchodu Centrum Vytápění.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojen a věříme, že tomu tak bude i nadále.
    Pokud byste měl jakýkoliv dotaz, jsme tu pro Vás :).

Hezký den, CentrumVytapeni.cz