• dodane svetlo melo rozbitou zarovku.

Za 14 dní jste nic neudělali.

• Nekomunikují
    • Zboží nedorazilo

Na eshopu napsáno "dodací doba 3 dny", nyní jsou to tři týdny a zboží nikde. Vyjádření od obchodu žádné, na emaily nereagují.

• Absolutně nekomunikují.

Nekomunikují, telefony jsou nedostupné, na maily neodpovídají. Jen shrábli peníze a zboží nikde.

Psali, že zboží doručí do týdne. Uplinuli dva týdny a zboží nikde.

• Obchod příliš nekomunikuje a když tak za 2 dny.
  • obchod nekomunikuje

nikdo nekomunikuje

Zboží jsem objednal protože bylo skladem, okamžitě jsem poslal platbu, což mi bylo potvrzeno. Na dotaz, proč to ještě nebylo odesláno, mi bylo sděleno, že zboží mezi tím vyprodali a že v dalším týdnu bude naskladněno a mně doručeno! Místo toho mi přišel dotaz, jestli chci objednávku stornovat!!! Což jsem odmítl! Dnes je čtvrtek, což znamená, že bych objednávku měl do zítřka obdržet! To se jim ale určitě nepovede!!
    Petr Buša.

• měli, co jinde ne
    • nakonec dodali co měli
    • nulová komunikace
    • dodání na špatnou poštu-nemožnost zvolit
    • dlouhá doba dodání
    • drahé poštovné a balné

Objednávka byla vytvořena a týden nic. Napsal jsem email, bez odpovědi, ale "zázračně" bylo zboží ihned odesláno. Bohužel díky špatnému nastavení webu nebylo možné vybrat dodání na konkrétní poštu (balíkovnu), takže jsem musel balíček nechat přeposlat (vyžadovalo by, aby se odesílatel podíval na web na otevírací doby a blízkost bydliště, nebo jak píšu inteligentně nastavit volbu doručení).

• obchod nekomunikuje, písemně ani telefonicky se s ním nedá spojit, mrzi mne, že jsem zaplatil dopředu
    • měl to být dárek a vůbec nevím na čem jsem
    • vše se dá řešit jen je potřeba komunikovat

• Pan Kouba nabízí něco, co není k dispozici!
    • Na odeslané emaily o stavu objednávky neraguje! Uvedená telefonní čísla nikdo nezvedá, ikdyž před chvilinkou bylo číslo obsazené!

NEOBJEDNÁVAT NIC!
    NESOLIDNOST!

• Zboží objednáno, zaplaceno. Po více než týdnu žádná reakce, nekomunikují, telefony neberou(!)

• nekomunikuje

nezvedá telefon, neodepisuje na mail

Reakce obchodu CENTRUMSVITIDEL.CZ

komunikace probíhala elektronicky přes email, zboží bylo dodáno po naskladnění od dodavatele, vyřízení objednávky trvalo 14dní.

Petr, Centrumsvitidel.cz

• Dlouhá doba dodání zboží !!!!!!!!!

Reakce obchodu CENTRUMSVITIDEL.CZ

dodací lhůta byla v tomto případě 4týdny, z důvodu zdržení dodávky ze strany dodavatele. Omlouváme se.
    Petr, Centrumsvitidel.cz

• od přijetí objednávky neproběhla s obchdem žádná komunikace a zboží nedorazilo. Naštěstí byla objednávka na dobírku.

Raději se oratit na jiného dadavatele.

Reakce obchodu CENTRUMSVITIDEL.CZ

Po prijetí objednavky jsme informovali emailem zakaznika, ze zbozi je vyprodane a dodavatel ho uz take nema. Byla mu nabidnuta alternativa.
    Radek, Centrumsvitidel.cz

Na svých stránkách uvádějí, že mají zboží skladem a po objednání jej budou expedovat následující den. Potřeboval jsem rychlou dodávku, soudruzi ale jaksi zatajili, že mají dovolenou. Objednávky sice přijímají, ale nevyřizují. To se stane až po 16.7. Bohužel tato informace dorazila až po urgenci dodávky. Chápu, že si někdy dovolenou vzít musí, měli by o tom ale informovat zákazníky předem. Za těchto okolností bych si zboží neobjednal.

Zboží jsem zaplatil a nedorazilo.

Reakce obchodu CENTRUMSVITIDEL.CZ

Objednávka byla expedovana dne 17.6., doručena dne 18.6. Dorucení Potvrzeno Českou poštou. S pozdravem Radek, Centrumsvitidel.cz

• Zboží jsem 24.5. zaplatil převodem a do dnešního dne neobdržel. Již jsem zaslal dva dotazy e-mailem, co je s mojí již zaplacenou objednávkou, ale obchod nereaguje.

Dobry den,
    Objednavka byla expedovana 4.6., dorucena 7.6., potvrzeno Českou postou.

Radek, Centrumsvitidel.cz