spokojenost

• Dobrá cena,doprava zdarma.

Děkujeme :-)

• Přehledné stránky, rychlé dodání zboží, český návod u zboží

Obchod doporučuji, přehledné stránky, rychlé dodání.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Děkujeme a přejeme hodně zdaru!

• Sortiment

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Děkujeme za parádní recenzi!

• Velký výběr

Velká spokojenost

I my spokojeni :-)

• dopravu na odběrová místa zdarma
    • Zboží mohu príjmout v odběrovém místě, vrátit přes poštu

stardantně dobře fungující e-shop

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Standardní postup, dle obch. podmínek. Odběrné místo např. nemůže posoudit, zda není vrácené zboží použité nadmíru, nebo poškozené...
    Děkujeme za pochopení

• Skvělá komunikace!

Obchod doporučuji.

• sehnala jsem termosku, kterou jinde neměli
    • není to vina obchodu, ale přepravní společnost GEIS dopravovala balíček týden - poslala avizaci, pak se omluvila na další den a pak už mlčela. Po telefonátu na zákaznickou (nekonečné čekání na spojení) opět na slíbený termín bez omluvy nedoručila. Po dalším telefonátu doručila, ale mimo domluvený termín.

• Po týdnů ani zprava potom ze zboží někdo expedoval.

Strašné

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Vážený anonyme, mrzí nás vaše reakce, zvláště poté, co jsme komunikovali telefonicky. V předvánočním shonu se stane, že se něco nepovede, zvláště věci, které nemůžeme ovlivnit a to např. doručování spedicí, ale i práci zaměstananců odběrných míst, kteří nejsou našimi zaměstnanci. Zboží máte připraveno k odběru.
    Tým Centrumsportu

Nakoupila jsem v tomto obchode kolobezku pro moji dceru,kterou dostane k vanocum je moc pekna,vzhledem k tomu,ze ji dostane pod stromecek,tak jeste neni odzkousena

• Rychlos, spolehlivost, dobrá komunikace

Spokojen

• Příznivá cena, doprava zdarma
    • Nefunkční průběžná informovanost o stavu objednávky, nepotvrzení o doručení platby online

Zboží jsem objednal, dorazilo v požadovaný termín a v pořádku.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Dekujeme za objednávku, kterou jste si přál doručit v určitém termínu od objendání. Nebylo co psát o stavu objednávky, když jsme čekali na vámi zvolený termín. Ostaní informace o expedici a číslo zásilky jste obdržel ihned po expedici. Potvrzení o platbě chodí přímo z vaší banky, nikoli od příjemce. Děkujeme
    Tým Centrumsportu

Zboží dorazilo "rozvrzane", něco v něm chrastí a displej je otázkou, zda funguje či nikoli.
    Dorazilo bez navodu.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Dobrý den, mrzí nás vaše reakce, zvláště poté, co existuje institut reklamací a každé zboží se dá reklamovat. Nikdo nám od 22.11., kdy jste zboží obdržela nic nepsal ani nevolal. V tom případě nemůžeme o problému vědět. Bylo by vždy dobré informovat prodejce.
    Tým Centrumsportu

• - příšerná komunikace, z mailu, který je uveden jako kontaktní nepřišla na mé 4 maily ani jedna odpověď, stejně jako na mé dotazy prostřednictvím chatu obchodu
    • - nabídka nedostupného zboží

Rozhodně nedoporučuji. Objednala jsem a předem zaplatila zboží uvedené jako "skladem". Kromě automatické robotické odpovědi o přijetí objednávky a její přípravě k expedici cca 10 dnů žádná zpráva, natož dodávka objednaného zboží. Následně jsem se pokusila e-mailem (cca čtyři pokusy) a chatem kontaktovat obchod s dotazem po stavu objednávky. Odpověd jsem obdržela asi až po dalších třech dnech, a to ve smyslu, že zboží (opakuji: uvedené skladem)teprve poptávají u dodavatele, a že mě budou týž den informovat. Nestalo se tak a teprve po dalších cca třech mailech došla odpověď, že zboží nedodají. Tento způsob komunikace a přístupu k zákazníkovi považuji za velice neprofesionální. Doporučuji v tomto obchodě nenakupovat. Zatím moje nejhorší zkušenost s internetovým nákupem.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Dobrý den, netěší nás takovéto reakce, nicméně chyba se stane a v tomto případě fatální. Došlo k ní i díky chybě objednajícího, který uváděl v mailu nepřesné číslo objednávky - viz kopie ze zprávy:Re: objednávka č. 35009. Zákazník ale reklamoval obj. 35099. Díky této chybě došlo i k chybě v komunikaci. To, že se zboží vyprodá a nestačí se aktualizovat nabídka na shopu se stane. Zvláště pokud nejsme ryzí e-shop, ale máme i kamenou prodejnu a chvíli trvá než se stavy prodejny a shopu sjednotí. Obvzláště v předvánočním shonu se chyby stanou. Za chybu jsme se zákazníkovi omluvili a peníze vrátili.

• slušné ceny
    • není moc velký výběr odběrných míst

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Děkujeme za reakci, budeme místa určitě rozšiřovat. Je to ale těžké, pokud chceme mít odběr zdarma! Určitě náš shop sledujte :-)

• mají co jsem chtěla

ostatním doporučuji

• Dobrá cena
    • Neověřené zboží, dorazilo poškozené.

Zboží dorazilo rychle ve středu, bylo poškozené tak že se nedalo použít.Ihned jsem reklamoval a uz nekolik dni cekam na reklamaci.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Děkujeme za recenzi, která nás mrzí. Jsme v kontaktu jak mailem, tak i telefonicky a zákazník ví, že se to řeší s Českou poštou, která zakázku vezla. K poškození došlo při jejím doručení, nicméně zákazník zboží (saně) převzal bez výhrad. V tomto případě je proces delší, kdy musí proběhnout reklamace u doručovatele. Rozhodně ještě neuplynulo ani pět pracovních dní od doručení. Prosíme o trochu trpělivosti, vše se rychle vyřeší. Za činnost dopravců opravdu nemůžeme, a radíme zákazníkům vždy zboží zkontrolovat i přes odpor doručovatelů!
    Centrumsportu

• cena a přehlednost
    • popisek na webu nesouhlasil s popiskem na výrobku - rukavice SULOV TWIST BASIC červené - M. Velikost M vypadá poněkud jinak než to M které mi dorazilo. Rukavice velikosti pro 2-3leté dítě. Při podrobnějším prozkoumání jsem zjistil, že na kartičce je sice M, ale v rukavici je velikost 4M. Nakonec rokavice využije kamarádka pro 2,5letého synka.

až na menší zádrhel ve velikosti rukavic, jsem maximálně spokojen a mohu doporučit

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Chybička se stane, výrobce označil rukavice stejným označením, jako dospělé.. Omlouváme se

S obchodem jsem maximálně spokojená, především s panem Švejdou.
    Objednala jsem omylem špatné zboží (brusle).
    Pan Švejda mi zajistil správné brusle v nemožně rychlém termínu.
    Takovouhle ochotu a výbornou kominukaci jsem už dloho nikde "nepotkala".
    Děkuji.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Mirko, děkujeme, a vaší recenze si vážíme!

• Vše co jsem sháněl na jednom místě a možnost odběru blízko práce=nemusel jsem na poštu.