• Osobní komunikace

• Osobní převzetí

Děkujeme

• Nelze se dotelefonovat. Dlouhá dodací lhůta.

Nakupování pře E-shop nedoporučuji.

• doba doručení na výdejní místo

• Doručení zdarma na odběrné místo
    • Minimální komunikace

Obchod nedoporučuji z důvodu špatné komunikace s prodávajícím. Dne 25.5. jsem učinil objednávku nože, 31.5. byla objednávka odeslána na odběrné místo, 1.6. jsem si objednávku šel vyzvednout. Zjistil jsem ale, že mi byl doručen jiný typ nože než jsem objednal, zboží jsem nepřevzal, a následně jsem ihned zaslal prodávajícímu mail s dotazem, zda mi může zaslat požadovaný typ nože. Do dnešního dne 9.6. jsem se ještě nedočkal odpovědi, ani objednaného nože (dle webu je skladem).
    Delší lhůty dodání mi nevadí, protože jsou uvedeny v obchodních podmínkách a dodání je zdarma. Co mě ale zaráží, je prakticky nulová komunikace prodávajícího. Přijde jen systémový mail, že objednávka byla přijata a stačilo by doplnění v mailu, že zboží bude expedováno za např. 5 dní. O tom, že neodpovídá na maily a nezaslal požadované zboží se už dále nebudu zmiňovat.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Vážený zákazníku, je nám chyby velmi líto, nicméně omluvný mail jsme odeílali, stejně jako info o výměně zboží za správný typ. Velmi často se nám bohužel stává, že naše maily u některých příjemců vlivem nastavení končí ve spamu. Proto možná došlo k chybě v komunikaci. Správný ůž byl zaslán an odběrné místo.

• nulová komunikace

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Dobrý den Anonyme, nerozumíme vaší recenzi, vaše objednávka byla na vaší žádost stornována, protože neprošla vaše on-line platba. O všem jste byl e-mailem informován...
    Tým Centrumsportu

• dobrá cena, osobní vyzvednutí
    • schody - není bezbariérový

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Sabi, schody do našeho e-shopu nemáme, patrně jde o odběrné místo. Bohužel prodejna je v patře... až najdeme bezbarierovou prodejnu, polepšíme se...

• Žádné
    • Všechny

Varuji před nákupem v tomto obchodě,nevrací
    peníze za vrácené zboží.
    Já jsem si koupil sluneční brýle za 2999kč,
    které mi neseděli.
    27.4.2017 jsem zboží odeslal zpět,když jsem neměl peníze ani 15.5.2017 napsal jsem email a pan Zdeněk Švejda mi odpověděl,že se omlouvá za
    komplikace a že částka je připravená k odeslání.
    Teď je 26.5.2017 a peníze stále nemám na učtu.Od té doby jsem je kontaktoval emailem a telefonem,
    ale nereagují a telefon je nedostupný. Porušují
    nejen své obchodní podmínky,ale i zákon.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Zákazníkovi se omlouváme, bohužel brýle došly mírně poškozené a museli jsme je zaslat výrobci k posouzení. Samozřejmě poškozené zboží nelze vrátit ve 14ti denní lhůtě, ale bere se to jako klasická reklamace 30 dnů. Po uznání výrobcem byla částka zaslána na účet.

• Vyzvednutí v Brně.
    • Nekomunikuje

Nedoporučuji, objednala jsem cca před 14dny zboží dětem k k narozeninám,které bylo skladem, přišel potvrzující email, zboží stále není k dispozici a nekomunikují.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Omlouváme se za komplikace, pokud zákazník objedná více kusů, neznamená to, že zboží je skladem ve více kusech. Museli jsme doobjednat u výrobce. Omlouváme se za chybu v komunikaci, díky vytížení jsme nestihli zákazníka informovat. Zboží bude dodáno dle podmínek. Děkujeme za pochopení. Tým Centrumsportu

• Nevim o žádných

Děkujeme

• Nabízí zboží, které nemá skladem.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Vážený Martine, mrzí nás vaše reakce, nejen na Heurece, ale celkově. Je pravda, že poslední krabice míčků se vyprodala, což se stává, druhých šest balení jsme měli skladem a nabídli jsme srovnatelnou náhradu za vyprodané zboží. Mrzí nás, že jste na tuto nabídku nereagoval, ani jste se neobtěžoval odpovědět, že nabízenou alternativu k ostatnímu zboží nechcete.Pokud nabízíte více jak deset tisíc položek, občas se stane, že se zboží vyprodá a nestačí se aktualizovat nabídka na netu. Také jsme se omluvili a nabídku učinili, na kterou jsme se prakticky dozvěděli odpověď až zde, po skoro dvou týdnech, po které jsem zbylé zboží rezervovali.

• příznivá cena
    • doba dodání
    • komunikace
    • přepravní firma Geis
    • Facebook podpora

Tento eshop NIKOMU NEDOPORUČUJI!!!!! Zboží jsem objednal, kvůli výhodné ceně. Dne 6.4 jsem objednal a zaplatil online zboží v hodnotě 599kč. Zboží dorazilo až 12.4!!! Úplně poškozené, zato sice nemohou to beru může zato přepravní firma Geis. Zboží jsem tedy nepřijal paní se mnou nic nesepsala, říkala, že neví jak se postupuje, že se jí to ještě nikdy nestalo. Psal jsem tedy email, že zboží vracím a chci své peníze zpět. Centrumsportu.cz nekomunikovalo, napsal jsem cca 6 emailu 7x volal z toho mi to pan asi vedoucí vzal a sdělil, že peníze vrátí. Jinak absolutně žádná komunikace s obchodem. Naštěstí to má dobrý konec dne 25.4 mi dorazili peníze na účet. Od tohoto obchodu již nikdy nic neobjednám a budu se od něho držet co jak nejdále!!! Zatím nejhorší zkušenost z eshopem vůbec.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Vážený pane Sušovský, velice nás mrzí vaše reakce. Chápeme, že jste nespokojený. Na druhou stranu je potřeba vždy číst obchodní podmínky a poté být nespokojený, pokud je firma nedodrží. Za prvé - dodací doba je přesně dle obch. podmínek. Abychom mohli ponechat odběr zdarma je dodání na odběrné místo až sedm pracovních dní. Ve vašem případě dorazilo zboží čtvrtý pracovní den! Komunikace - výdejní místo není obchodní pobočka Centrumsportu, tedy logicky nemůžou tamní zaměstnanci vědět vše o vyřizování reklamací, zvláště po novém zavedení EET, kdy je vše o něco složitější. Opravdu se na tamním místě nestalo, aby zákazník zaplatil zboží a poté si ho nevyzvedl. cca. v moderní době neexistuje - maily jste odeslal 4, z toho tři stejného znení. Jelikož jsem s vámi poté mluvil telefonicky, nebylo dále nutné komunikovat elektronicky. Odstoupení od kupní smlouvy je od data vrácení zboží, tedy 12.4. do 14 dnů vám byla částka vrácena na účet.Zboží má doporučenou cenu od výrobce 799,- Kč, vy jste platil 599,- tedy 200,- Kč sleva. Co se týče dopravce, opravdu došlo k mírnému poškození zboží. Ovšem vyhrazujeme se proti vyjádření úplně poškozené!!! Na Facebooku Centrumsportu si můžete opět prohlédnout úplné poškození výrobku - tedy asi jeden centimetr promáčknutí krabice výrobku. Absolutně je nedotčena fólie výrobku, jak pán tvrdil, že byla potrhaná. Mrzí nás vždy, když je nespokojený zákazník. A také nás mrzí, když je nespokojený, protože si nečte obchodní podmínky.

• Nízké ceny
    • Doprava zdarma

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Děkujeme za recenzi a nákup!

poptávka a komunikace supr

I vy jste super! :-)

• U tohoto produktu dobrá cena,a potěšilo mně ,že doprava byla zdarma,vše proběhlo rychle,bez potíží

,má první zkušenost,ale oproti jiným případům lepší,komunikace,aktualní nabídka,která opravdu v obchodě je,je vidět,že obchod funguje dobře.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Děkujeme za pěknou rezenzi, vždy to všechny potěší, když někdo ocení naši snahu!
    Tým Centrumsportu

Dodací doba překročila jeden týden a to je příliš!!
    Dodávka nebyla kompletní!Bez zdělení důvodu nebyla dodána jedna dvojice botiček.Vyfakturována ale také nebyla a botičky zatím mám tak to nepotřebuji nijak řešit.

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Vážený anonyme, vzhledem k tomu, že botičky již nebyly na skladě, nemohly být dodány. Doba dodání se bohužel zpozdila díky špatnému dodání ze strany firmy Geis, jak lze dohledat, číslo zásilky vám bylo v den odeslání dodáno. Bohužel ovlivnit dodání ze strany firmy Geis neumíme, tak jako reklamujeme pozdní dodání, může učinit i zákazník, který vidí, že zásilka je na skladě firmy Geis, ale firma nedoručuje ve stanovený den. Tím by bylo doručeno čtvrtý prac. den od objednání. Bohužel chybou Geisu došlo na dodání až za další víkend. Omlouváme se i za firmu Geis.
    Centrumsportu

Jirko, děkujeme :-) Kvůli vaší spokojenosti to děláme
    Centrumsportu

• jednoduchost, přehlednost

Vlasto, děkujeme :-)

• není možnost platit na prodejně - odběrném místě v Praze

Reakce obchodu centrumsportu.cz

Dobrý den, nerozumíme vašemu mínusu, na odběrném místě se samozřejmě platit dá, respektive musí :-)