Zboží bylo včas doručeno

• ze čtyř položek, byli doručeny jen dvě
    • komplikované dohadování o dodání zbytku objednávky nebo vrácení peněz

Neprofesionální přístup a neschopnost přípravy 4 položek objednaného zboží. Nepříjemná komunikace.

Pěkný výběr, rychlé vyřízení

• rychlé

• Obchod je velmi blízko,ale dodání Jena dlouho.

Dlouhé dodací lhůty

• Všechno vpořádku
    • velký výběr

Vše ok, děkuji

• druhy nakup na obchode a vzdy super

Toto byl již můj několikátý nákup u tohoto e-shopu, velká spokojenost, široký sortiment zboží za přijatelné ceny, slušné jednání.

• Obchod požadoval platbu předem, ovšem ani za 10 dnů zboží nedorazilo. Obchod nereaguje na telefony a nekomunikuje ani přes email. Důrazně nedoporučuji!!!

• skvělá komunikace

• rychlé doručení
    • vadné zboží - puzzle bylo jiné než obrázek na krabici!
    • reklamační proces neúměrně dlouhý
    • neznalost spotřebitelského práva pracovnice eshopu

Otřesná zkušenost.

To, že puzzle neodpovídá obrázku na krabici je dost podstatná chyba, ale chápu, že to není chyba e-shopu.

Další postup po reklamaci už ale ano.
    Vrácení peněz trvalo po mnoha urgujících emailech (po kterých se někdy týden nic nedělo)a telefonátech přes měsíc. Nejdřív jsem dostal zpět jen kupní cenu, bez poštovného, po dalších urgencích i poštovné.

Takovou směs arogance, neznalosti alespoň základů spotřebitelského práva a slušného chování ze strany paní jednatelky jsem už dlouho neviděl.

Určitě nedoporučuji!!!!!!!!!

Reakce obchodu cdmc.cz

na toto opravdu musím reagovat! Pán tady už ale nezmiňuje proč mu nebylo vráceno v prvé řadě poštovné, umožnila jsem vrácení zboží přes zásilkovnu na naše náklady což nikde v zákoně není napsáno, že jsme povinni platit při reklamaci poštovné, který by měl hradit zákazník Zákazník je povinen doručit zboží prodávajícímu a pak se postupuje dle zákona při reklamaci. Reklamace může trvat až 30 dnů. S pánem jsem tu neustále něco řešila . Ano trvalo to déle, ale reklamace byla dodržena v zákonné lhůtě a ta se počítá od data doručení prodávajícímu, kterou jsme dodrželi. Bohužel jsme jen lidi a né roboti a pán když bude vyhrožovat Čoi kde si ani nezjistí jaké povinnosti musí dodržet z jeho strany je opravdu smutný! Bohužel jsem udělala vstřícný krok kdy jsem zajistila bezplatné dodání přes zásilkovnu a uhradila jí na což ze zákona opravdu nárok nemá! Opravdu nemám zapotřebí tu vymáhat z někoho 56 Kč ale nemám ráda když někdo říká co to pravda není. Zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc, ale ne vždy je to opravdu možné. Matějková

• příznivé ceny
    • rychlost dodání

• Roušky jsou malé - úzké. Rozhodně ne na dospělého, velikostí tak na dítě. Jedna rouška dorazila poškozená-nastřihnutá. Obchod jsem kontaktovala, poslala i fotografii, zatím se mi nikdo neoval.

Reakce obchodu cdmc.cz

bohužel v k té velikosti je to sporné nosíme je a všem vyhovují. Pokud, ale je nějaká vadná to určitě vyřešíme podívám se na email zda k nám dorazil . Matějková

Standartní v dnešní době..

• Velký výběr zboží a dostupné ceny

Rychle a bezproblémové dodání.

• Pečlivě zabaleno

• Rychlost dodání, komunikace

Objednán jiný plyšák s konkrétním jménem a bohužel dorazil jiný. Nicméně jsem se rozhodla, že jej ponechám i tak, je to dárek k narozeninám a snad udělá radost. Příště vím, že nejen naklikám, ale konkrétní věc popíšu ještě raději do poznámky, aby mi nebylo zasláno jiné zboží.

• Rychlost vyřízení
    • Neodpovídají velikosti,škoda

Nízké ceny, rychlé dodání.