• Obrázek se neschodoval s objednaným zbožím-jiná barva a taky tak hodnotím :-(

• U první objednávky nedodal český návod ani po písemném vyžádání a u druhé objednávky jsem si koupil hodinky s odpočítáváním (jak mají uvedno na stránkách obchodu), ale po dodání se ukázalo, že hodinky odpočítávání nemají.

• stránky jsou přehledné a "tváří se" jako oficiální e-shop Casia (CASIOCZ)
    • otřesná komunikace
    • neochota

Hodinky za necelých 6 tisíc jsou pro tento obchod zřejmě pouze ztrátou času..

Když jsem si hodinky vybíral a potřeboval jsem zodpovědět jeden dotaz, paní na telefonu nebyla dvakrát moc ochotná a ani příjemná. Člověk se nakonec nic moc nedozvěděl a ještě si sám připadal hloupě..

I přesto jsem si vybral a objednal. Na mou objednávku odpověděl pouze automat, nikdo se ani nenamáhal reagovat na můj e-mail s dotazem v jakém stavu je objednávka a kdy bude předána České poště, který jsem zaslal po třech hodinách čekání. Po dalších dvou hodinách jsem objednávku zrušil.

Na internetu nakupuji rád a často - od toustovače či rýžovaru až po mobilní telefon či televizor. S podobným přístupem jsem se ještě nesetkal a doufám, že se už ani nesetkám..
    Vždy jsem byl nejpozději do 2-3 hodin od objednání dostatečně informován a když bylo zboží skladem, obvykle ještě ten den bylo předáno přepravci a obdržel jsem číslo balíku. V tomhle případě (i když byly hodinky údajně skladem) jsem byl nucen po 5 hodinách objednávku zrušit. Jednak jsem byl otráven přístupem a jednak jsem na konkurenčních stránkách našel lepší model za lepší cenu.

• Žádné
    • Zboží které mají označené skladem skladem nemají.

Příště bych nykoupil jinde.

• přehledná nabídka
    • solidní první dojem eshopu
    • pozdní zrušení objednávky, kdy koupené zboží bylo normálně vystavené a vedené skladem

Určitě solidní obchodník, který bohužel v mém případě podcenil situaci a nestáhl již vyprodané hodinky z nabídky. Já proto s obchodem spokojen nejsem.

• Oficiální zastoupení, cena, přehlednost.
    • Z mé zkušenosti je zřejmě hlavním problémem špatná kontrola skladových vzhledem k počtu přijatých objednávek. Např.: Pokud mám 2ks určitého typu zboží a dvě závazné objednávky na stejný typ zboží měla by se to promítnout v dostupnosti zboží na internetových stránkách.

Bohužel v současné době nemohu zcela objektivně posoudit,
    avšak to že obchod nabízí zboží skladem, které ve skutečnosti
    již skladem nemá, zdá se mi poněkud nešťastné.

• Údajně nemá k dispozici aktuální skladové zásoby. Informaci o nedostupnosti jsem se dozvěděla do 2 pracovních dní a to by si takový internetový obchod neměl vůbec dovolit!

S Vaším obchodem, postupem a jednáním jsem nebyla vůbec spokojena a proto bych nikomu nedoporučila'

• Solidní sortiment.
    • Přehledné rozvržení podle skupin a typu.
    • Standartní ceny srovnatelné s konkurencí.
    • Zatím o žádných nevím,zboží jsem reklamoval,uvidím jak vyřídí reklamaci.

Měli mnou požadovaný typ hodinek.
    Zboží přišlo v kompletním balení i se záručním listem,vše řádně popsáno a orazítkováno.
    Zboži jsem vrátil,nebylo stoprocentně funkční.
    Doufám že to byla náhoda,že hodinky byly dlouho skladem,není to typ který lidi běžně nosí.

• dlouhá dodací lhůta

• Žádné
    • Uvádí zboží skladem a po týdnu napíší že už není a nebude toď vše..:-(

Nespokojenost!

• velky vyber hodinek znacky casio
    • -poslali mi jiny typ hodinek nez jsem si objednala
    • - po reklamaci poslali hodinky postou, cim se dodaci lhuta prodlouzila

chtela jsem rychle ziskat tovar, prodlousilo se to na temer dva tydny a musela jsem zaplatit postovne na reklamaci.

• rychlost obchodu
    • po urgencích pořád ještě nemám cz.manual

chybějicí český návod zcela kazí jinak dobrý dojem ze spokojeného obchodu