• spolehlivost, rychlost

velmi dobrý obchod, solidní jednání

• Obrázek se neschodoval s objednaným zbožím-jiná barva a taky tak hodnotím :-(

• U první objednávky nedodal český návod ani po písemném vyžádání a u druhé objednávky jsem si koupil hodinky s odpočítáváním (jak mají uvedno na stránkách obchodu), ale po dodání se ukázalo, že hodinky odpočítávání nemají.

Velmi profesionální

• velký výběr, dobrá cena

• nákup nad 1000Kč poštovné zdarma,nízké ceny, velký výběr, dobrá komunikace

• jednoznačně to byla cena zboží
    • o žádných nevím

byl to můj první nákup v tomto obchodě,jsem spokojena

• Příliš dlouho trvá doba dodání

• nejlepší cena, rychlost dodání zboží
    • nevím o žádných

rozhodně doporučuji !!!

Jsem naprosto spokojen s nákupem i s dodací lhůtou (zboží jsem objednal a zaplatil v úterí a v pátek tentýž týden dorazilo). Zboží dorazilo v pořádku, nepoškozeno. Internetové stránky jsou přehledné a výběr zboží tím pádem nečinil problém. Ostatním můžu nákup jenom doporučit.

• Krátká dodací doba, velmi dobrá komunikace se zákazníkem-ochota, vstřícnot...
    • x

Doporučuji. Zboží dorazilo s kratším řemínkem než jsme potřebovali. Po jediném telefonátu a zaslání hodinek zpět, jsme tyto během dvou dnů obdrželi znovu. Řemínek byl bezplatně prodloužen a v zásilce bylo přiloženo i poštovné, které jsme museli zaplatit. Byl jsem velmi mile potěšen.

• Přehledný popis zboží včetně cen.

Hledal jsem hodinky tohoto typu.Vstřícný přístup korespondujícího automatu i k mým poněkud pomateným odpovědím na otázky.Obchod doporučuji vzhledem k přehlednosti nabídky i příznivé ceně.

• sirka sortimentu, cena

siroka paleta zboží, vyborny prehled, dostatocni popis

• Dobré ceny

• Rychlé-přehledné-bez problémů
    • nemám čas je hledat..

Bezproblémový...

• stránky jsou přehledné a "tváří se" jako oficiální e-shop Casia (CASIOCZ)
    • otřesná komunikace
    • neochota

Hodinky za necelých 6 tisíc jsou pro tento obchod zřejmě pouze ztrátou času..

Když jsem si hodinky vybíral a potřeboval jsem zodpovědět jeden dotaz, paní na telefonu nebyla dvakrát moc ochotná a ani příjemná. Člověk se nakonec nic moc nedozvěděl a ještě si sám připadal hloupě..

I přesto jsem si vybral a objednal. Na mou objednávku odpověděl pouze automat, nikdo se ani nenamáhal reagovat na můj e-mail s dotazem v jakém stavu je objednávka a kdy bude předána České poště, který jsem zaslal po třech hodinách čekání. Po dalších dvou hodinách jsem objednávku zrušil.

Na internetu nakupuji rád a často - od toustovače či rýžovaru až po mobilní telefon či televizor. S podobným přístupem jsem se ještě nesetkal a doufám, že se už ani nesetkám..
    Vždy jsem byl nejpozději do 2-3 hodin od objednání dostatečně informován a když bylo zboží skladem, obvykle ještě ten den bylo předáno přepravci a obdržel jsem číslo balíku. V tomhle případě (i když byly hodinky údajně skladem) jsem byl nucen po 5 hodinách objednávku zrušit. Jednak jsem byl otráven přístupem a jednak jsem na konkurenčních stránkách našel lepší model za lepší cenu.

• rychlost, spolehlivost

• koupil jsem,to co jsem potřeboval
    • nevím

vyhovující

Žádný problém.

• u doručených hodinek zcela chybí český návod, což považuji za totální nedostatek