spokojená

Reakce obchodu ČasHraní.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, když jde vše jako po drátkách, zákazníci neobjednávají na poslední chvíli a tak se děti mohou těšit ze svých nových hraček. Přejeme nádherný den a spoustu krásných chvil s ratolestmi.

• nekomunikují
    • tváří se jen jako zprostředkovatelé, nejsou prodejci (viz obchodní podmínky)
    • téměř nulové údaje o výrobku v obchodu

objednal jsem pro dceru 24ks slizu. Druhý den mi napsal automat, že mají jen 22 kusů a že doba dodání je "neznámo". Zeptal jsem se, zda bude objednávka vyřízena, když snížím počet na 22ks. Další den mi pan Miroslav Beran poslal stručnou odpověď "Zjišťuji". Od té doby uplynul týden bez reakce. Předevčírem jsem požádal o zrušení objednávky, protože to měly být dárky na párty, která už proběhla. Jsem stále bez reakce.

Reakce obchodu ČasHraní.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Protože přebíráme stavy zásob automaticky, děláme vše proto, aby v případě nesrovnalostí zákazník získal co nejvíce informací a jak sám zákazník uvádí, hned jsme začali zajišťovat řešení. Bohužel netrpělivost zákazníka byla větší než rychlost naší reakce. Ještě jednou děkujeme za perfektní zpětnou vazbu, které si velmi vážíme.

• Nedodání požadovaného zboží !!!!!!!!!

20.12.2018 mi byla potvrzena objednávka a přijetí platby na objednané zboží.Do dnešního dne 30.12.2018 mi nebyla doručena žádná zpráva
    ( e- mail , SMS a pod.) o pohybu nebo datu doručení objednaného zuboží.

Reakce obchodu ČasHraní.cz

Děkujeme za zprávu. To je zcela logické, při objednávce, která je učiněna poslední svozový den před Vánoci. Můžeme Vám pouze doporučit, nenechávat příští rok nákupy na poslední chvíli. Dva měsíce před Vánoci my i dopravci žádáme zákazníky, aby objednávali včas. Krásný den přeje team Čashraní.cz. Příště to klapne určitě na jedničku .-)