• Dobrý výběr, skvělá komunikace

Reakce obchodu Carvin.cz

velice děkujeme za milou recenzi, která nás velice potěšila.
    Jsme rádi, že jste spokojený s objednanými autopotahy a přejeme ať Vám dobře slouží. Budeme se těšit zase příště.

• Rychla reakce na reklamaci. Prijemna a ochotna komunikace

Reakce obchodu Carvin.cz

velice děkujeme za kladnou recenzi a 100% doporučení našeho obchodu.
    Těší nás, že jste spokojený s vyřízením reklamace Vaší objednávky. Příště už bude určitě vše v naprostém pořádku.

Klára - Carvin autodoplňky - www.carvin.cz

• Velmi rychle komunikuji, vstřícná komunikace,ochotná paní. Vše popíše,vysvětlí

Komunikace pani,která obchod zastupuje velmi dobrá. Vím,že jsou potahy šité na míru a vím,že to bude trvat 3 týdny. Nyní je to týden od objednání,takže stále nemám potahy u sebe,abych mohla popsat hotový výrobek. Nicméně obchod mi doporučil známý,který byl s komunikací,ale i s výrobkem velmi spokojen.

Reakce obchodu Carvin.cz

velice děkujeme za Vaši milou recenzi a 100% doporučení našeho obchodu, které nás potěšilo. Věříme, že budete i Vy s těmito potahy spokojená. Budeme se těšit zase příště.

• rychlá komunikace
    • přehledné stránky

Reakce obchodu Carvin.cz

velice děkujeme za Vaši milou recenzi. Máme obrovskou radost, že jste spokojen s rychlostí vyřízení objednávky i s naším sortimentem na webových stránkách. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

Klára - Carvin autodoplňky - www.carvin.cz

• Rychlá komunikace. Nejdříve emailem, poté i telefonická. Obchod mě požádal o foto sedaček. Potahy pasují přesně. Příjemný material.

Reakce obchodu Carvin.cz

děkujeme za 100% doporučení našeho obchodu.
    Moc nás těší, že jste spokojený jak s vyřízením objednávky, tak s autopotahy pro Váš vůz. Přejeme ať Vám dobře slouží.