• dojem že dobře nakoupíte
    • zboží uvedené skladem neposílá obratem
    • vyobrazené zboží neodpvídá skutečnosti

Požadované zboží bylo výhodné cenou, uvedeno jako skladem, dodání trvalo týden,přišlo jivé provedení než bylo uvedeno, musel jsem improvizovat abych auto opravil

Reakce obchodu CarsShop.cz

U každého zboží je v detailu produktu uvedena dostupnust online(akutální). Pokud zboží skladem nebylo a bylo jej nutné objednat ,tak zákazníky informujeme ,že bude delší doba dodání a zákazník má právo objednávku zrušit a nakoupit zboží jinde. Pokud zboží neodpovídalo popisku nebo fotu uvedené na webu ,tak jste nás měl informovat a problém bychom vyřešili.

• Oproti seriózním, velkým a osvědčeným e-shopum toho moc tento obchod nenabíne.
    • - Překupník
    • - Díl sice byli schopni dodat opravdu do 24 hod. avšak zaměni jej za jiný než požadujete a tvrdit, že je to normální mi zrovna moc nevyhovovalo.

Vybral jsem si tento obchod jelikož jako jeden z mále měl nabízet konrétní díl, který měl mít jako jeden z mála k dodání do 24 hod., šlo mi striktně o konkrétní značku dílu, proto jsem u tohoto shopu nakoupil, dopadlo to však tak, že mi prodejce nakonec dodal díl, který sice byl v požadovaném obalu avšak díl byl zaměněn za jinou značku, kterou jsem si ve finále mohl koupit někde jinde za mnohem lepší cenu, kdy tento díl měly skladem všechny mé shopy ve kterých běžně nakupuji, bez celé te patálie která kolem toho vznikla.

Reakce obchodu CarsShop.cz

Veškeré eshopy zboží překupují od velkoobchodu,proto se jedná o levnější zboží než v kamenných prodejnách(odpadají náklady na sklad,prodejnu atd).
    Zákazník má a měl právo nepoškozené zboží vrátit pokud není spokojený s kvalitou zboží nebo nastal jiný problém do 14 dnů.Jednalo se o osobní odběr při kterém si zákazník díl a obsah obalu překontroloval.

• Nelíbí se mi, že nabízejí zboží, které již není na skladě. Za pár dní na to, bylo ještě na internetu nabídce.

Reakce obchodu CarsShop.cz

U každého produktu je možnost ověření online skladových zásob kliknutím na ,,Zjistit dostupnost".

Hlavní důvod nákupu zde, byla cena dílu, ale bohužel se nákup prodražil, protože mi byl poslán jiný díl a musel jsem si díl, který jsem potřeboval koupit jinde. Při pokusech o kontakt a následném řešení buď nikdo nebral telefon, nebo mne odmítli.
    Určitě nákup zde bych nedoporučoval, protože pokud přijde správná krabice a jiný díl uvnitř, o něčem to svědčí.

Reakce obchodu CarsShop.cz

Prosím ozvěte se nám.Rádi bychom problém vyřešili. Žádný telefonát ani email s reklamací jsme neobdrželi.Zákazník má právo vrátit zboží do 14 dní od převzetí zboží dle zákona.Postup pro vrácení zboží je uveden v obchodních podmínkách na našem webu.

V obchodě jsou lživé informace o skladových zásobách.

Reakce obchodu CarsShop.cz

U každého produktu je možnost ověření online skladových zásob.